+1 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Kizlar doktor cocugum olmasi icin zayifla dedi 78 kiloyum boy 164 ama zayiflayamiyorum seker ilaci da kulaniyorum ama yine de yiyesim geliyo sonra pisman oluyorum saclarim uzamiyo ustume birsey giysem yakismiyo cocuk doguramiyorum yani anliycaginiz kendimi bi gereksiz gibi hisediyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(27,339 puan) tarafından

Her bayan değerleridir sende değerlisin anne ol yada olma hiç farketmez güzel düşün ve azim göster insAllah hayallerine kavuşursun<3

(166 puan) tarafından
Amin insallah deniyecem elimden geldigi kadar
-Reklam-
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Ah biraz kilo vermeye başlasanız tüm  düşünceniz değişir. Biraz sıkın dişinizi inanın sonradan zaten insan yememeye alışıyor. Kendinizi mutlu hissettikce daha rahat zayiflarsinjz
(166 puan) tarafından
Olmuyo iste adetim bile bitmiyo 13 gundur suruyo doktor normal diyo off off
0 oy
(7,358 puan) tarafından
banada aynısını dedı doktor 74 kıloydum ve oyle hamıle kaldım ama doktorun sayesınde seker ılacı kulandım ınfılıc dıye fıtamın ılacı kulandım 3 ay sonra hamıle kaldım
(166 puan) tarafından
Herkes femara kullanir yumurtalari buyur igne vurulur ben igne vuruldum halde yumurtalar catlamadi
(7,358 puan) tarafından
sıtres yapma olur ısallah benım 3 sene olmadı
0 oy
tarafından
Çiçeğim benim niye böyle hissediyorsun saçmalama beeee ben 97 kg ile hamile kaldım eninde sonunda verirsin kilonu sen böyle stres yapma stres inan daha çok etkiliyor tez vakitte güzel haberlerini alalım inşallahh
(166 puan) tarafından
Insallah birgun bende hamileyim diye post acarim 9 sene oldu
0 oy
(2,273 puan) tarafından
 benimde çocuğum olmuyo ortada bi sebepte yok esiminde benimde valla arada bende hissetmiyo degilim ama benim suçum değil Rabb'im nasip etmedi bu zamana kadar bundan sonrasinida kendi bilir Rabb'im hayırlısı neyse o olsun inşallah öle düşünme Allah büyüktür canım hepmizin bi sınavı var bizimde sinavimiz bu 
(166 puan) tarafından
Allah yardimcinjz olsun. Suraya hayatimi anlatsam roman olur ne yapsam bilmiyom cok uzgunum
0 oy
(12 puan) tarafından
Kuzum kafana taktığın şeye bak. Ben 74 kilo ile hamile kaldım. Ama daha ilginci kuzenim 135 kilo ve 36 yaşında hamile kaldı. Sağlıkla da aldı çocuğunu kucağına. Hiiç takma kafana. Eşinle birlikte olduktan sonra ayağa kalkıp temizlenme hemen. Bir süre kalçan yukarda kal 15-20 dk. Doktorum demişti bana da. 1 ay sürmedi hamile kaldım. Tabii yumurtanın çatlağı günleri de takip et. Bir sürü uygulama var o konuda. O günler mutlaka birlikte olun. 

Kilo konusuna gelince de; ben 2 yıl önce 50 kiloydum. 24 kilo aldım. Psikolojim aynı şekilde bozuldu. Ama hamile kalınca her şeyi unuttum adeta. Şuan 38. Haftam ve 90 kilo oldum. Doğumdan sonra iyi bir diyetisyen ve sporla halledilmeyecek bir şey değil. Pozitif ol
(166 puan) tarafından
Benim yumurtalar igneyle bile gelisip catlamiyo hangi doktora gitsem beni kovuyo
0 oy
tarafından
Cok kılolu degılsın kı balıketlı sayılırsın aaa daha neler 100 kıloda hamıle kalıp 120yle doğuma gıden vat
(166 puan) tarafından
Evet pko hastaligi olmasa o kiloyla bile kalan var doktor yumurtliklar yag baglamis dedi
tarafından
Tüp bebek denedınjz mı canım
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Sen Varya çok güçlüsün istesen herşeyi basarabilirsin zayiflarsinda annede olursun yapman gereken şu an önce sakin olmak sonra ben yapabilirim demek 
(166 puan) tarafından
:(( allah razi olsun denemeye devam etcem
(1,206 puan) tarafından
Önce sakin ol bütün kötü dusuncelerinden kurtul öncelikle. Yarın güneş senin için doğacak :-)
(166 puan) tarafından
Bu yorumunuz beni daha cok tesvik etti cok saolunn
0 oy
tarafından

Öyle hissetme yha kendine güven kararlı ol ve diyete başla

(166 puan) tarafından
Suan diyetteyim 2 3 gundur ama arada agzima birseyler atiyorum
0 oy
tarafından
Şeker hastası olduğun için sürekli acikiyorsun buda zayıflamana engel oluyor aslında diyetisyene gitsen doktor sana uygun bir diyet listesi verir belki o zaman faydası olur canım 
(166 puan) tarafından
Seker ilacini ilk ictigim gunlerde canim birsey istemiyordu simdi hic fark etmiyo bile daha cok acikiyorum
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Yanlış anlama ama çocuk doğurmakla anne olamayan o kadar kadın var ki kafana kilonu yada bebek konularını o kadar takma her insan değerlidir ayrıca her şeyin tedavisi var artık elbet olur çocuğun hayırlısını istemek lâzım herşeyin
(166 puan) tarafından
Tedaviler sonuc vermiyo o yuzden biraz da bu asabiliyim
(2,651 puan) tarafından
Zamana bırak bence biraz da kendini ne kadar zorlarsan o kadar stres olursun relg döngüsü en basitinden ben ne zaman sinirli olsam kafaya taksam gecikirim Allah hayırlısını versin tedavinden vazgeçme olur inşallah hayısıyla sağlıkla alırsın yavrunu kucağına
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Kilon normal canım gereksiz felan değilsin. Kafanı çocuğa verme rahat bırak kendini kalırsın inşAllah o postlarini da göreceğiz. 12 sene olmayan mucizevi bir şekilde olan insanları tanıyorum lütfen azmetmekten vazgeçme 
(166 puan) tarafından
9 senedir olmuyo benimde
(12,927 puan) tarafından
E tamam olmuyor diye dünyanın sonu değil canım mucizelere inan. Spermden çocuk geliyor düşünsene ne kadar değişik rabbim ol derse olur dua et azmet basaracaksin inanıyorum ben sana hemde en güzel ANNE olacaksın ❤️
(166 puan) tarafından
Allah razi olsun insallah :)) cok saol yorumun icin
(12,927 puan) tarafından
Rica ederim post açmayı sakın unutma ☺️❤️
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bedenlerimizle değerli değersiz olmayız kendine böyle yüklenme çok aşırı kilolu değilsin her gün yürüyüş yapsan bile faydası olacağını düşünüyorum en önemlisi stres üzüntü belki kilo vermende sıkıntı yaratiyordur çok kilolu insanlarin hiç birinin çocuğu olmazdı yoksa eminim Allah büyük olur 
0 oy
(597 puan) tarafından
Kilolulara en kolay bahane kilon var o yuzden tehsisi koymak... 

123ile hamile olsugumu ogrendim dogumdan bir hafta once 139dum. Gebeligimde ne seker be tansion nede baska bi fiziksel sorun yasadim  elhamdulillah cok guzelde dpgumum oldu. 

Diyecrgim herseyi kiloya bagaliolar hep bahane. Evet kilo. Igrenc bisey balik etlili birkere tattim ve cok guzeldi ve tekra obez oldum maleseef ama bu dogurganliga engel degil en azindan herkezde degil

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 687 göst.
5 Eylül 2019 Aile kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 387 göst.
15 Mart 2023 Aile kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 270 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.