+1 oy
489 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

ab1 MİLYON kişi 20 TL BAĞIŞLASA HİFA bebek tedavi olabilecek Allah'ın izniyle... Herkes elinin altına taşını sokuyor. Bir cemaat 100 bin TL bağışladı, bir abla yüzüğünü sattı, 10 gönderen 5 gönderen 100 gönderen herkes hifa bebek için çalışıyor. Hifa bebeğe rabb'imizin bizi sevmesi için ihtiyacımız var ... Ona yapacağımiz bir dua veya bir maddi yardım karşısında Allah'ın sana ne vereceğini bilemezsin... Annesi babasini uzaktan tanıyorum videolarda annesi ağlaya ağlaya perişan oldu. Çağrılar üzerine herkes ayaklandı, Dün değerli hocam YouTube kanalında canlı yayın açtı ve yurt dışı da dahil olmak üzere yaklaşın 1 milyon bağış topladık bu hafta içinde de diğer değerli hocalarım canlı yayın açacak. Sayın üye, bu yardım çağrısına sende kulak ver sende katıl. 

image

image

18 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Postu açtığın için teşekkür ederim içimden geldi bende gönderdim.. arkadaşlar bı yemek parası bile değil 20 TL atın gitsin bizi etkilemez ama hifayi kurtarabilir
tarafından
Sağolasın canım. Çok haklısın. Kesene bereket
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah yha

tarafından
Amin canım amin
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Dün ki bağış postumda bu yavruya infak eden yorum atan veya atmayarak sadece infak eden herkesi Rabb'im mukafatlandirsin.
+1 oy
tarafından
Eşim birazdan halledecek

İnşallah gören herkes gönderir.

Post üstte kalsın. 
tarafından
İnşaAllah gönderirler... Rabbim mukafatlandirsin sizi
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Rabbim  en tek zaman da şifa verir para toplanir insallah keske elimden gelse de bende biraz gonderebilsem dualarım hifa bebekle 
tarafından
Sağolasın canım benim
(4,554 puan) tarafından
whatshapda paylastim  insallah yardimci olan cikar
tarafından
Eline sağlık kuzum
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Rabbim yardımcısı olsun hepsinin içim gidiyor için 
tarafından
Dua et kuzum
0 oy
(2,498 puan) tarafından
Devletin birşeyler yapması gerekiyor o kadar fazla evladımız var ki bu durumda Rabbım hepsine yardım etsin şifa versin inşallah 
tarafından
Şimdi bir şey desem uyarı yerim o yüzden susuyorum. 1500 TL'ye kahvaltı yapsın onlar :)
(2,498 puan) tarafından
Bizlerin gücü 5-10 ancak yetiyor onların elinde 1000 linkler dolanıyor ve kılını kipirdatmiyorlar
tarafından
Daha neler yazarız buraya da işte ne fayda
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifasını versin inşallah ❤ canım açıklama kısmına bise yazmamız gerekiyomu bazıları istiyo çünkü 
tarafından
Yok kuzum... Eline koluna sağlık. Rabb'im mukafatlandirsin seni
(9,626 puan) tarafından
Amin canım benim Rabbim hic bi anneye babaya evlat acısı yaşatmasın onunla sınamasın ben kızıma 1 haftadır hava veriyorum o buhar maskesini yüzünde gördükçe ağlıyorum cok şükür benimki geçici Allah uzak etsin kalıcı da olabilirdi ben 15 20 dakika böyle görmeye dayanamıyorum bütün ömrü kablolarla makinelerle gecen çocuklar onlari öyle gören anne babaları nasıl dayaniyo sabrediyo diye kızıma sarılıp ağlıyorum sürekli her haline her halimize şükrediyorum Rabbim kimseye dermansız dert vermesin inşallah
tarafından
Aminn, subhanAllah senin yavrunun neyi var çok geçmiş olsun
(9,626 puan) tarafından
Çok sağol canım benim kızımda oğlumda hastaydı oğlum cok şükür atlattı ama kızımın ciğerlerine inmiş hava vermen gerekiyo dedi yani buhar 1 haftadır kullanıyoruz bugün kontrole çağırdı gittik hala ciğerlerin de varmış yani cigerden gelen bi hırıltısı var ve bi türlü geçmedi bide afedersin balgam var onu söküp atamadı daha 2 buçuk aylik :( balgam olduğu için öksürürken cok tıkanıyo
0 oy
tarafından
Kurban olduğum rabbim şifa versin elimizden geleni yapicaz inşallah 
tarafından
Sağol deryacim. Öpüyorum seni
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcısı olsun insallh Rabbim acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Amin canım sağolasın
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Yüce Mevlam bu ve bunun gibi nice canlara şifalar yağdırsın kurban olurum onun göz yaşına. Elimden geleni yaptım Allahim en acilinden şifa verir bizde görürüz inşallah :'(

tarafından
Aminn canım aminn
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin inşaallah hemen toplanır tamamlanır
tarafından
Aminnn canım aminn
(3,681 puan) tarafından
Eyüp çınar bebek vardı onun için çok örgü bebek örüp satmışlardi ilacına kavuştu o ama şuan öyle destek vericek vaktim yok ama maddi olarak her bebeğe vermeye çalışıyorum damlaya damlaya göl olur
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin
tarafından
Amin canım amin.
0 oy
tarafından
Allahım ne zor =( rabbim ana babasına yardım etsin sabır versin benimde elimden duadan başka bir şey gelmiyor ;( çok üzülüyorum 
tarafından
Çok haklısın gerçekten ağızdan çıkan her size dikkat etmek lazım allah razı olsun yanlışımı düzelttin bir daha asla kullanmam böyle bir cümle ❤⚘
tarafından
Rabb'ime hamd olsun bu konuda basiretini açtı benim vesilemle canım. Hakka karşı kibirlenmedigin bu güzel ahlakın için ben sana teşekkür ederim. Çünkü böyle uyardıklarim olunca bana ders verme hocamisin diye tepki alıyorum. :) Ahlak sen ne güzel şeysin
tarafından
Âlim ölü olsa bile diridir cahil diri olsa bile ölüdür hz.Ali
❤⚘ daha söylenecek söz yok dur herhalde ") sen yolundan şaşma allahım yolunu her daim ahlâkı bütün imani bütün lere çıkarsın inşallah
tarafından
Amin canım benim çok sağol. Ömer r.a bir sözünü yazayim bende :)
Bana nasihat edipte nasihatinizi almazsam bende hayır yoktur. Bende bir yanlış görüpte nasihat etmezseniz sizde hayır yoktur
tarafından
Kaydedilsin "D
0 oy
tarafından
Ben de butcemin el verdigi kadariyla destek olacagim. Allah butun şifa bekleyen yavrulara şifasini dagitsin. 
tarafından
Sağolasın rabb'im mukafatlandirsin
0 oy
tarafından
Postum üste çıksın
0 oy
tarafından
Postum üste çıksın herkes görsün lütfen

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 632 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu