+1 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından
Ayrılma gbi durumlarim vardı bilen bilir şükür düzeldi   eşimin arkadaşının karisyla arkadaştık ama bı kere aradı oda imali sekildi sanki sevinmiş gbiydi o gün bugündur ne aradı nede sordu en zor zamanlarinda hep yanındaydım derdimi ona söylerdim ilk evlendiğimde  ikinci ay başıma kalkardı sonra ayy çok pardon öyle demek istemedim falan diyordu sizce ben bundan sonra ona karşı nasıl olayım  yada ne soyleyiyim

26 Cevaplar

+1 oy
(4,700 puan) tarafından
Hiç konuşma muhatap olma yani 
-Reklam-
0 oy
(629 puan) tarafından
Konusmam benolsam cagrmam gitmemde netim 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Konuşmam diyemem çünkü eşinin arkadaşı illa ki görüşmek zorunda kalıcaksın biraz gerçekçi olalım . Ama mesafe koyardım yani çok çok koyardım . O ararsa ara aramazsa arama . Canım cicim deme . Eşinle gitmedigin sürece kendinde bahane bul gitme . Zaten anlar o da bu şekilde sonra bağlar kopar . 
(7 puan) tarafından
Aynen katılıyorum sana. Bianda değll ama mesafeni tavrını koy. Ve yavaş yavaş bağları kopar canım.
0 oy
tarafından

Arana mesafe koy görüşme

0 oy
(326 puan) tarafından
Böyle bişi başıma geldi eşimin en yakın arkadaşı onlar boşanacak oldu ben kızın arkasında durdum evime aldım 1 gece yatırdım kocası hamile hamile dışarı attı diye aileside aynı şehirde üstüne üstlük, sonra arkamdan iş çevirdiğini gördüm   muhabbeti bir kestim asla görüşmüyoruz ailecek eşimede dedim arkadaşınla görüş ama beni sakın muhatap etme diye 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Uzak ol ve hicbir derdini eksigini anlatma.maalesef dost degil
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Arkadaşlığı bitir. Net
0 oy
tarafından
Ben olsam görüşmem birdaha 
0 oy
(346 puan) tarafından
Direk silerim 
0 oy
tarafından
Evlendigimden beridir komsum oldu iş arkadaşım oldu ama samimi dostum diyeceğim birileri artık olmuyor.hele herkes evliyken herkes kendi derdine düşmüş.ya da çıkarcı oluyor.bekarlar da cocukluyum diye muhattap olmuyor fazla.
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Hiç birşey söyleme direk hayatından çıkar ve mutlu ol :D
0 oy
tarafından
İletişimi kes 
0 oy
(48,713 puan) tarafından
ee mesae koy görüşme sende
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Yav ben sırf destegini görmedim diye kardeşimi sildim sen arkadaş diyorsun.. Sen ayrılınca mutlu olacak biriyse kocanda gözü vardı demek. Sil gitsin ne muhatap oluyorsun. Hayatına sana destek olan karşılıksız seven insanları al. Gerisini at çöpe gitsin. 
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Her zaman mesafe iyidir çünkü bu durum herkesin başına gelebiliyor maalesef çoğu da iyi niyetinden kullanılıyor ve maalesef ki ben de yaşadım eşimin arkadaşının eşi en kötü günümde bir msj bile atmadı yanımda olmadı ben kestim iletişimi yani en en mantıklısı bu zaten olması gereken bu ben kimseyi gözümde büyütemem çokta anlam yüklemem yani 
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Yol ver gitsin :)
0 oy
(272 puan) tarafından
Canım konuşmayacaksın bu kadar basit. 
0 oy
tarafından
Buna benzer birseyi cok yeni yasadim. Mesafe koydum muhabbeti azalttim baska ne yapabilirim ki... Ama uzulmedim mi tabiki uzuldum.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ne soyle ne sor muhatap olmam şahsen ben iyi gün dostuyla 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bir kalemde silerim nettt

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 479 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Merveeem (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 654 göst.