+1 oy
666 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (296 puan) tarafından
Allah'tan marketen bir köfte aldık hep hazır yemek yapıyorsun diyor daha dün el açması gözleme yaptım yebi evliyim ve 20 yaşındayim yeni yeni öğreniyorum böyle demesi biraz beni üzdü elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum bazen pratik olsun diye alıyorum çünkü her gün ne yapsam derdi beni sıkıyor sizce haklı mı bilemedim

39 Cevaplar

+4 oy
(119,267 puan) tarafından
bazilarina yaranamazsin 
-Reklam-
+2 oy
(1,569 puan) tarafından
Cok biliyorsa kendisi yapsın 
+2 oy
(1,206 puan) tarafından
Anlamaz onlar canım gel bir günde sen yap de 
+1 oy
tarafından
Kendı yapsın ev yemegı o zaman
+1 oy
tarafından

Vala canım bızım sen haklısın eşin haklı dememizin bir önemi yok anlayışlı olması lazım öğrenirsin zamanla ama bunu eşinle konuşup çözmeyi dene buraya sormakla Bi sonuca varamazsın

0 oy
tarafından
Diyecek bir şey bulamıyorum yaa sinirleniyorum sadece
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Giydir önlüğü şok mutfağa buyur canım.bi de senin marifetlerini görelim de 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
kendisininde elleri var o zaman o yapsın beğenmiyorsa 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Yok canm ne haklısı arada olur öyle şeyler iki kişi ne olacak benden bir yaş küçüksün bu arada :)
0 oy
tarafından
Bunu yapamayanlar da var sonuçta önüne yemek gelmiyormu nankör adama ne yapsan yaranamzsin 
0 oy
tarafından
Boşver onu gozlemeyi nasıl yaptın
0 oy
tarafından
Bende öyleyim cnm yeni yeni öğreniyorum.hergun ne yapscam bilmiyorim üstüne misafir çağırıyor kızım hiç durmuyor
0 oy
tarafından
Yani acaba çok çeşit mi yapmıyorsun da öyle diyor ya da gözleme gerçekten bir yemek değil adam akşam yemeğinde çorba pilav ana yemek salata şeklinde istiyor olabilir sonuçta onun da ailesinin düzeni öyleyse yeni alışıyordur hemen seni sevmediğini vs düşünme bazı insanlar midesine çok düşkün ben de anneme bile beğenmediğimde söylerim 
(296 puan) tarafından
Pilavını yemeğini çorbasını yaparım genelde dün de değişiklik olsun diye gözleme yaptım
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bende 19 da evlendim ilk 25 gün kaynanamlar vardı hiç yemek yapmadım hayatım boyunca da hiç yemek yapmamıştım ama eşim çok destek oldu yanık dolma koydum önüne bişey olmaz ya yanık olmasa çok güzel olmus dedi :) valla şuan mantidan tut içli köfteye herşeyi de yaparım çok misafir kaldırırım 15-20 kişilik 3 yıllık evliyim 22 yaşındayım valla esin desteği bu konuda çok önemli takma bişey olmaz 
0 oy
tarafından

Başına geçse ocağı yakamaz ama gelmiş sana mı laf ediyo :angry:  

0 oy
(551 puan) tarafından
Bizimki de yapamayınca haber ver alalim diyor benim el lezzetimde pek yerinde denemez ama işte düşünce farklılığı karnı doyuyorda daha ne istiyor 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Kız boşver bir gün kuru fasulye pilav cacık yap bir gün makarna bezelye yap görsun yapabildiğini :) çok şey yaparsa al da kendin yap de 
0 oy
tarafından

Hiçte haklı değil

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sulu yemek vs yapmiyosun da ki diyo bi gun hazir kofte yaptin sadece ondan mi laf soktu. 

O kadarkik herkes yapiyodit çünkü arada izde aliriz yazir kofte vs... Nolcak ki
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Takma kafana benimki de sebze yemez sürekli fasfod tarzı sever şimdi umursamıyorum pişen yemeği yemiyorsa yumurta kırıyom napıyım uğraşamam 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 125 göst.
13 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sevval58 (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 292 göst.
21 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 422 göst.
19 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 622 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,420 soru

11,357,152 cevap

34,835 kullanıcı

...