0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Meslek sahipi olan varmi acıktan okuyup okumak ve kizlarımı kimseye muhtac etmeden büyütmek istiyorim 1 sene okudum bilgilerine nasıl ulaşır bilgi verirmisiniz 

13 Cevaplar

0 oy
(8,585 puan) tarafından
Ogretmen olan var o şekilde okuyup 
(58 puan) tarafından
Ewet bende duydum cnm
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Valla ben okuyup adam olmayı düşünüyorum :D

Umarım bir halt olur benden 
(58 puan) tarafından
Ne meslek düşünüyosun cnm
(12,264 puan) tarafından
Valla canım üniversite sınavına göre hareket edicem ama içimden geçen mühendislik
(58 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin
(12,264 puan) tarafından
Sağol kuzu Allah razı olsun Allah kimsenin emeğini boşa çıkartmasın amin ♥️♥️
(58 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Açıköğretim okuyorum canım son bir dersim kaldı onu verip stajımı yapıp mezun olacam inşallah 
(58 puan) tarafından
Ne meslek olacaksın inşall
tarafından
Çocuk gelişimi okuyorum canım
tarafından
Bir kreşte veya anasınıfında staj yapacağım 20 gün
(1,250 puan) tarafından
Bacım kpss yi kazanmaya bak özelde çocuk gelişimi çok zor asgari ücrete çalıştırıyor çogusu bide kapalıysa zor bulursun kız kardeşim okudu o bölümü yapmıyo şimdi kapalı olunca istemiyorlar veliler filan sıkıntı yapıyomuş
tarafından
Yok canım açığım ben ama şuan sadece mezun olmak istiyorum çalışamam yani bir yerde
0 oy
(604 puan) tarafından
açık ogretimden imam-hatip açık ogretimden ilahiyat ve çocuk gelişim okudum din öğretmeni oldum şükür
(4,700 puan) tarafından
4 senelik mi ilahiyat okudun canım formasyon dersi de aldın o zaman
(58 puan) tarafından
Bende cocuk gelişimi istiyorum
(604 puan) tarafından
Evet 4 yıllık 2 yıl ilitam okudum canm
(604 puan) tarafından
İnsallh kuzum hakkında hayırlısı olsn
(58 puan) tarafından
Amin cnm sagol
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Liseyi bırakıp evlenmiştim evliyken liseyi de bitirdim bide önlisans okudum su an alim bekliyorum bisi çıksa da yoluma baksam diye
(58 puan) tarafından
Hayırlısı ile ne olacaksın cnm
(1,621 puan) tarafından
Büro yonetimi okudum ben canım ara alımlarsan kolay girerim diye ama zor bekliyorum öyle eğer kamu da çalışmak istiyorsan kpss çok çalışman lazım özel şirkette de çalışabilirsen illaki denk gelir benim eşim özele izin vermiyor
(58 puan) tarafından
Cocuk gelişimi istiyorum cnm
(1,621 puan) tarafından
Kreslerde falan bulursun o zaman canım hakkında hayırlısı olsun insallah insan isteyince çokta güzel yapiyor
(58 puan) tarafından
Dogru xnm haklisin
0 oy
(7,458 puan) tarafından
bende okuyom ısallah bende bısey olurum
(58 puan) tarafından
İnşallah  cnm punalarimi falan nerden ogrenecegim bilgin varmi
(7,458 puan) tarafından
acık lıse okuyom Googleden acık lıse gırıs yaparsan orda herseyın gorunuyo sana zaten sıfre bılan verılmıstır oyle gırıs yapıyon
(58 puan) tarafından
Yok cnm daha gitmedim carşaba günü gideceğim insallah sifre yok iste bundan kac sene once kaydım vardı
(7,458 puan) tarafından
anladım gıtıgınde verırler şifre oyle gırış yaparsın
0 oy
(119,532 puan) tarafından
yaa ne guzel ins basarirsin
(58 puan) tarafından
İnşallah cnm valla cok bunaldım artik okuyup bişeyler olmak istiyorum
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Açık öğretimden mezun olunca normal üniversiteden mezun olmuş gibi oluyorsun canım. Yani diplomanda açıköğretim yazmıyor. Önemli olan mezun olduktan sonra kpss den iyi puan almak.
(2,139 puan) tarafından
Şuan sistem nasıl bilmiyorum ama benim abim açıköğretim mezunu. Verilen kitaplara evde çalışıp sınavlarına giriyordu. Mezun olduktan sonra kpss ye girdi atandı. Adliyede memur şuan.
(58 puan) tarafından
Maşallah
(1,621 puan) tarafından
nasi yazmıyor kız Benim diplomaca kocaman yazıyor anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi diye sonuçtur fakülte olarak açıköğretim olduğu için yazar
(1,621 puan) tarafından
Balbebegim kpss den kaç aldı kız adliye de ne katıp mı klavye sınavıyla girdi demi
(2,139 puan) tarafından
Zmrt suanki sistemi bilmiyorum dedim zaten. Abim 15 yıl önce okudu açıköğretimi. Diplomasında Eskişehir Anadolu üniversitesi yazıyor sadece.
0 oy
(775 puan) tarafından
Liseyi bitirdim üniversiteye hazırlık yapıyorum inşallah banks ve sigorta okuycam
(12,264 puan) tarafından
Canım lise yi de mi dışarıdan okudun
(775 puan) tarafından
Evet canim
(58 puan) tarafından
Sagol cnm benim
(12,264 puan) tarafından
Birşey sorucam canım ben seneye inşallah lise
Okucam
Normal liseye gidenler gibi
Tercih yapabilecek miyim şuan 7.8 sınıfı okuyirum
4 Aralık ta sınav var online
46 Kredi vermem gerekiyor ki veririm
Seneye kesin lise
(775 puan) tarafından
Ben düz lisede okudum canım. Ama sanırım meslek liseside var kesin bilmiyodum ama imama hatipe hiç bulaşma sittin sene mezun olamasın arapca bilmeme rağmen çok zorlandım düz liseye geçtim
0 oy
(603 puan) tarafından
Kesinlikle okumalısın biraz sabır ve azimle tarifsiz mutluluklara erişirsin illa devlete atanmak zorunda değilsin özel sektörde de iş sahibi olabilirsin 
(58 puan) tarafından
Dogru cnm haklisin
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bende çok istiyorum 26 yaşındayım geç mı kaldım. Örgün de gidebilirim okursa 
(178 puan) tarafından
Neden geç olsun canım 27 yaşındayım bir üniversite bitti ikinciyi okuyorum açıktan yarın sınavım var üstelik 34 haftalık hamileyim sınava o şekilde giricem kendine inan ve güven herşeyi basarirsin
(1,368 puan) tarafından
Burda sadece bu okul konusunda post açmışımdır.  Kizim 49 günlük hamileligim boyunca sınava hazırlandım. Zaten sınava hazırlanırken hamile olduğumu öğrenmiştim. Kizim doğduğundan beri adam akıllı eskisi gibi çalışamıyorum. Yani hazırlanmaya yeni baslamicam ama yapabilir miyim bilmiyorum. Bi kazansam önümde hiç engel yok ama işte.
(178 puan) tarafından
Niye yapamayasın tabiki yaparsın bu şansını asla kaybetme derim
(178 puan) tarafından
Mesela 2 yıllık bir sağlık bölümü kazansan yaz okullarıyla 1.5 yılda bitirir hemen sınava girersin muhteşem olur
(1,368 puan) tarafından
Ayy insallah. Okumak çok güzel bisey. Umarım nasip olur bana da. Esimin iş arkadasinin karisi38 yasında hacettepe kazandı 2 çocukla bu sene. Isteyen yapiyo gercekten. Okula başladı gidip geliyo
0 oy
tarafından
Normal okumakla BİLE meslek sahibi olunmuyor ben mimarım hobi olarak açık öğretimden bir bölüm okudum ayrıca ama faydası falan ypk meslek öğrenmezsin ya da seni kimse işe almaz
(58 puan) tarafından
Etrafımda var dışardan okuyup meslek sahipi olan ve şimdi görevinin başındalar
0 oy
tarafından
Hade hayırlısı olur inşallah canim 
(58 puan) tarafından
Sahol cnm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 493 göst.
18 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 216 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elmali turtam (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,026 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

381,452 soru

11,420,084 cevap

34,975 kullanıcı

...