0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (403 puan) tarafından
Kendimizmi aliyoruz yoksa saglik ocagimi yapiyo kızlar

6 Cevaplar

0 oy
(119,331 puan) tarafından
evet 17.bucuktu agustosta
(403 puan) tarafından
Tamm canım teşekkür ederim
(119,331 puan) tarafından
rica ederim
-Reklam-
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Benim bildiğim sen aliyosun sağlık ocağı yapiyo canım 
(403 puan) tarafından
Öyleymiş canim teşekkür ederim
(3,504 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,483 puan) tarafından
20 tl reçetesiz alıyorsun eczaneden sağlık ocağı hemşiren yapiyor
(403 puan) tarafından
0 oy
(407 puan) tarafından
Eczane den sen alıp sağlık ocağında yaptırıyosun ama hiç tavsiye etmem kesinlikle uzak dur derim
(407 puan) tarafından
Anlıyorum seni canım çok berbat birşey aynını yaşadım çünkü oğlum iki aylıkken kanamam başladı adetliyim diye bende iğneyi vurdurdum korunmak amaçlı yani bi kaç gün sonra kanamam azaldı ama hiç kesilmedi taki oğlum dokuz alık olana kadar bu süreçte doktora gittim kesilsin diye ilaç falan kullandım tahlillerine bakıldı ama hiç bişey yok doktor sezeryan olduğun için dedi bende en sonunda bıraktım artık elbet birgün kesilecek dedim bazen sancılı bir şekilde çoğalıyordu adet dönemleriydi diye düşünüyorum bi kaç gün sonra azalıyordu en son yine çoğaldı bi gün ağrılı bir şekilde sonra bitti 10 gün temiz kaldım ve yine oldum ama bu defa çok şiddetliydi hem kanama hem ağrı bir hafta sürdü ve bitti yani adet oldum normal şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum dört gün var bitmesine bakalım ne olacak
(403 puan) tarafından
Benm de 6aylikken basladi iki hafta hastayim bir hafta temiz sonra yine iki.hafta hastayim az az ama sonra bir ay önce cok fazla kanamm oldu dr gittim muayene etti bsy yok dedi hormonlardan oluyo hap verdi bir tane almazsan devam eder dedi.bende almayi unuttum yine basladi bir hafta temiz kalabildim kullanmaya devam ettim ama kesmedi bitti pazartesi cok yoğun olarak yinr basladi iki gündür azalma var biraz bekliycem biter inşallah yoksa ya baska dr gidicem yada iğneyi vurucam senin baya uzun sürmüş ya cok zor gerçketen inşallah bitmistir seninki de
(407 puan) tarafından
Şuan bitti olmuyor eğer hap bitince hasta olursam ondan sonra devam edecek mi bakalım sen de doğum kontrol hapı deneyebilirsin aslında benim doktorum keser demişti ama kullanmadım o zaman yeni başladım
(403 puan) tarafından
Dr verdiği doğum kontrol hapiydi canım kadın olmaz çok zor bekliycem dediğim gibi duruma göre bakıcam inşallah ikimizde kurtuluruz bu sıkıntı dan ya
(407 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Sen alıyorsun sağlık ocağı vuruyor 
(403 puan) tarafından
0 oy
(44,694 puan) tarafından
Sen aliyosun.  

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilaydarabioz (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
0 oy
0 cevap 33 göst.

379,910 soru

11,372,803 cevap

34,855 kullanıcı

...