0 oy
622 göst.
Aile kategorisinde (482 puan) tarafından
Tesettüre gireli 2 sene oldu bugün açıkken giydiğim kıyafetleri giydim şeytana düşündürdü biliyorum bir kaçını ayırmıştim ne güzel kadınmışım dedim zaten çok bakımlı şık giyinen ve giyinmeyi seven biriydim her neyse tesettür sizce yaşımızı büyük mü gösteriyor 

19 Cevaplar

+3 oy
(27,353 puan) tarafından

Valla yaşı büyük mü gösteriyor bilemem bir bayana hakkıyla yapana çok yakışıyor

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Evinde ve eşine karşı istediğin gibi giyin yine. Yasak değil günah değil. Nefsine yenik düşecek bir durum da olmaz böylece 
+1 oy
tarafından
Kuzum gösterse ne olur  ki kadın mücevherdir tesettürde onu korur Allah için bu kadarcık fedakarlık yaapbiliriz o bize ne nimetelr verdi cennet kolay değil işte sabır azim aşk Allah yolunu şaşırtmasın her daim Allah yolunda olun inşallah 
(482 puan) tarafından
Inşaallah Allah razı olsun
tarafından
Aminnn ecmain insallah❤
+1 oy
(16,051 puan) tarafından
Yaşını büyük mü küçük gösteriyor diye düşüneceğine mezara girdikten sonraki yerini düşün. Dar mi olacak geniş mi 
(44,724 puan) tarafından
Artı ❤️.
+1 oy
(868 puan) tarafından
evde giyin illa elalemin gormesine gerek yok zaten . Bende peceliyim ama.evde peçeli gezmiyorum en şık kiyafetleri giyerim
(44,724 puan) tarafından
Ne mutlu size
0 oy
tarafından
Neden büyük göstersin ki anlamadım. Allah'ın ayeti herşeyden önemli bu dünyanın öteki tarafı da var bence örtünmek çok güzel birşey.
0 oy
tarafından
Ne fark eder mesela yasin büyük görünse ne olur ki genç görünüp günah olduğunu bile bile için rahat bir şekilde gezememektense huzurlu ve yaşlı görünmeyi yeğlerim. Ayrıca düşündüklerini şeytan düşündürüyor çünkü tesettür bir kadını çirkin gösterebilecek bir obje değildir ❤️
0 oy
tarafından
Allah affetsin ama bende kapanamiyorum buyuzden açık kiyafetler crop falan giyiyorum hoşuma gidiyor kendimi öyle daha çok beğeniyorum 
(665 puan) tarafından
Ah kuzum Allah sana hidayet versin inşallah kadın inci gibidir niye kendini sergiliyorsun en kıymetli şey sensin nasıl inci denizin dibinde sımsıkı  bir canlının agzindaysa sende öyle olmalısın sen kendimi güzel hissediyordum diyorsun ama şeytan sana öyle gösteriyor öbür taraf çok çetin canım bu dünyada güzel görünecek diye ahiretini yakma lütfen...
0 oy
(119,456 puan) tarafından
yoo bence tesetturlu olup daha kucuk gozuken bile var tamamen giyim zevkine bagli
0 oy
(17,869 puan) tarafından
Tesettür çok güzel bişey hakkını vermek lazım bende tesettürlüyüm hakkına göre giyinemiyorjm ama huzur verici güzel bişey şeytanı dinleme bacım o konuşur durur sen her halinle güzelsindir helaline güzel ol 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Boşver canım şeytana aldanma bence bıraktıklarında at giysin baktıkça kafan karışır 
0 oy
tarafından
tesetturli dili ama kapanmak baskasi icin yapilmadigindan yasli gozuksen ne olur gozukmesen ne olur.. hatta gozuksen daha iyi ztn amac dikmat cekmemek
0 oy
(7,443 puan) tarafından
yasını buyukde gosterse kucukte Allah için kapanıyon  
0 oy
tarafından
Sen ne guzl guzelliğini saçını bile eşine özel gösteriyorsun

Tesettür daha büyük gösterir ınsanı
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Ben  13 yaşında kapandim hiç pisman degilim ama keşke carsafada girebilsem bizimki Tesettur bile değil 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
25 yaşındayım. Bu sene kapandım. O kadar pişmanım ki geç kapandigim için. Şeytana uyma 
0 oy
tarafından
Cnm ben 23 yaşındayım 14 yaşından beri tesetturdeyim dışarda elhamdülillah dikkkat ederim ama evde o tesettürde eser kalmaz şortlar askılıklar mini elbiseler spor tarzlarında elbiseler .... Ve buna benzer şeyler  yani demek istediğim isterse dışardaki seni 60 yaşında görsün içerdeki seni minik bı kuş olarak görmesi yeter  sende evim icinde giyin  hem guaj zaten dışarının seni görmesi o güzelliği i
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bence hayır neden yaşını büyük göstersin ki şu zmnda herşey var sen yaşına göre giyin olur yani.ben evlendigimde çarşafa girdim daha 19yasindaydim başta büyük sanabikirlerdi ama zamla arkads çevre tanıyınca biliyorlar ztn genç yaşlı ayırt ediliyor yani

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
0 oy
34 cevap 817 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aysekkkk (120 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 424 göst.
0 oy
6 cevap 216 göst.
15 Nisan 2024 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,919 soru