+1 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (1,045 puan) tarafından
2 gündür ağlıyorum karnımdaki bebeğimi etkiler mi kızlar. Elimde olmadan kızıma kızdıgım zaman üzülüp ağlıyorım sonradan 

8 Cevaplar

0 oy
(119,345 puan) tarafından
malesef etkiliyo
(1,045 puan) tarafından
:(( off
-Reklam-
0 oy
tarafından
Taş kesilir yavrucak semsert olur yapma bebeğine bunu ağlama 
(1,045 puan) tarafından
Elimde olsa keşke bide bugün nasıl anneyim ben diye kendimi sorguladım akşama kadar
0 oy
tarafından
Hemde çok etkileniyor lütfen onu düşün Allah im sana inşirah ferahlığı versin inşallah canım
(1,045 puan) tarafından
Amiin inşallah
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Ağlamanın muhtemelen hamileliklede bağlantısı vardır benimde durum aynı çünkü küçücük bişeyde gözyaşım pıt... Çok stres yapmamaya çalış bebeğe zarar verme 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Evet etki eder hamileliğini sakin stres etmeden geçirmeye bak

0 oy
tarafından

Etkiliyo kuzum yhaa

0 oy
(1,664 puan) tarafından

Tatlım  ben pandeminin olduğu ilk gün hamile olduğumu öğrendim 34 yaşında yastwn mi pandeminin sıkıntısı mı yoksa aileye uzak olmak mı ne dersen de çok ağladım çok bunaldım..  annem ameliyat oldu eşim zaten pimpirikli stresli biri üstüme üstume geldi hersey.... sonuç miz miz huysuz bir çocuk şuan bir yaşında değişmedi....

Şimdiki aklım olsa eşimi falan hiç kafaya takmamak hiç stresini çekmezdim geçerdim odaya tlfnla youtube da oyalanir strese sokmazdim kendimi ağlamazdım ne hali varsa görsün derdim....

Etkisi olduğuna inanıyorum, etme bebeğim sende sorun ne bilmiyorum ama dağıt kafanı örgü öğren youtuptan hiç birey yapamıyorsan leblebi al aç komik videolar ağlayarak olsa zorla kendini Bi kaç videodan sonra değişen ruh halin inan bana dene Bi :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 169 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hanifekilic (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 532 göst.
5 Şubat 2020 Kültür-Sanat kategorisinde feyza palut (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 457 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cikolataaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 294 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ile ile (613 puan) tarafından soruldu

380,261 soru

11,385,052 cevap

34,884 kullanıcı

...