0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
Kayıt işlemi neler gerekiyor ne yapmam gerekiyor gaziantep de olanlar nereye başvurmak gerek

Birde kayıt. İşlemleri nasıl oluyo yani bölüm seciliyormu yoksa düz mü devam ediyo ben başvuru tarihine kadar ön çalışma yapacam sınavlar için test falan çözecem seçeceğim bölüme göremi çalışmam gerek yoksa her türlü test cozeyimmi birde ikitane küçük çocuğum var biri 4 diğeri 2 yaşında örgün olarak okuyabilirmiyim hangisi daha kolay yapabilirim bilgisi olan beni bilgilendirsin?? 

4 Cevaplar

0 oy
(5,559 puan) tarafından
Ben açık öğretimden üniversite okuyorum. Bu hafta sonu sınav var . Doğru düzgün ders çalışmadım. Oğlum on altı aylık çok zorlanıyorum. 
(205 puan) tarafından
Rabbım kolaylık versin ve zihin açıklığı versin inşallah  yenimi kaydoldun ve bölüm mü düz mü okuyorsun bide ilk sinavmi
(5,559 puan) tarafından
Hayır son yılım . Kaç kere girdim hatırlamıyorum bile . Açık tan okuyorum
(205 puan) tarafından
Peki genelde hangi dersler cikiyo sorular zormu kolay mı yapabilirmiyim bnde sence :) kaç puan alıyorsun genelde
(5,559 puan) tarafından
Benim bölümüm sosyal hizmetler. Derslei seviyorum kolay . Yapabilirsin ya neden yapamaysin. Ocak da yine sınav var. İki sınav toplanıp puan belli oluyor. Buna çalışmadın mi digerine daha iyi çalışır geçersin dersleri . Hangi bölüm istiyorsun
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Örgün okumak için okula gitmen lazım sürekli çocuklara o saat aralığında bakacak biri olursa neden olmasın sececegin bölüm tabi hangi ders ağırlıklı ise öyle çalış edebiyat matematik ya da fizik kimya biyoloji ağırlıklı duruma göre değişir 
(205 puan) tarafından
Malesef zor gibi en iyisi açıktan okumak
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Öğünde devam zorunluluğu var 3 defa derse gitmezsen o dersten kalmış oluyorsun devamsızlık yapmaman gerekiyor bazı hocalar sorun etmiyor ama birçoğu takıyor grup ödevleri projeler oluyor sabahlara kadar yetistirmen gereken slaytlar tezler oluyor bitirme projeleri çoook zor yani örgün 

Ama açık lgretim daha kolay hep test zaten 

Kayıt için yks sınavına girmen lazım şuan adı ne oldu bilmiyorum üniversite sınavına girip barajı geçersen lisans bölümlerine kayıt yaptırrsin 

Baraj 180 

150 fln alırsan da iki yıllık bölümlere kayıt yaptırır kazanırsam lise diploman fotografin kimliğin vs en yakın açıköğretim bürosuna gider kayıt olursun harç parası yayiriuorsun her dönem 350 TL bu şekilde 
(205 puan) tarafından
Hım ozamn açıktan daha iyi olur benim için tek ederim çok açıklayıcı oldu şimdi kararımı verdim çok sağol
(1,160 puan) tarafından
Rica ederim kayıtlarda genelde her sene Mart ayında olur ama sen yine de takip et Instagram'dan fln
(19 puan) tarafından
Baraj 140 a inmedi mi? Kalbim tekledi şuan
(1,160 puan) tarafından
Ben üni girdiğimde 2014 de yıl şuan bilmiyorum canım
0 oy
tarafından

Bende açıktan kayıt yapmayı hep kaçırıyorum yhaa

(205 puan) tarafından
Bu önümüzdeki sene hangi gün açaba bnd e bilmiyorum ama araştırıp takip edicem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sirine_36 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Cigdemasya (444 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı