+1 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (1,006 puan) tarafından
Kızım 20 aylık grip bitti tekrar başladı çocuğum birini atlatamadan biri geldi bu süreçte zayıfladi tabi etrafın zayıflamış demesini çok kafaya takar oldum 20 aylık 10.500 gram çokta zayif değil aslında ama işte anne yüreği sizinkiler ne durumda nasıllar 

12 Cevaplar

0 oy
(4,093 puan) tarafından
Aynı durumdayız hasta burnu tıkalı ememiyor bişey yemiyor ilaç kullanıyoruz bugün ikinci günü biraz toparladı akşam çorbasını içti birazcıkta emdi uyudu gündüz hiç uyumadı gece ateşi 39 oldu uyuyamadık inşallah bu gece çıkmaz 
(1,006 puan) tarafından
Canım mümkün değil çektirmiyor ya
(4,093 puan) tarafından
Birimde öyle ağlıyordu ama yavrum bile o kadar bezmiş ki o tıkanıklıktan bugün hiç ses etmedi bekledi temizlememi sonra rahat nefes alınca mutlu oldu
(1,006 puan) tarafından
Ne güzel ya bize de doktor burun spreyi verdi onu sıkıyorum biraz rahatlıyor canım
(4,093 puan) tarafından
Allah şifa verdim canm
(1,006 puan) tarafından
Amin canim
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
3 aydır hasta canım öksürük burun akıntısı ateş sırayla.basa sariyor aralarda ishal.salgını el.ayak.agiz hastalığı onlar da buldu 
(1,006 puan) tarafından
Yavrularımıza Rabbim şifa versin canım
(932 puan) tarafından
Amin kuzummm amin
0 oy
tarafından

Kuzum kilosu iyi yhaa zayıf değilki

(1,006 puan) tarafından
İşte canım milletin ağzı torba değil ki buzesin kızım beş dk gotunun üstünde oturmaz zaten napcaz pompa takip siisirecez herhalde
0 oy
tarafından
elalem diye bi kesim var ömür törpüsü saglikli olsunda zayif olsun benim oglum zayif hastalandigi icin devamli zayif bu cocuk diyolar bende diyorum benim oglum fit zayif degil :D sok lafi gonder gitsin ya takma 
(1,006 puan) tarafından
İşte anca benim canımı sıkıyorlar
tarafından
tatlim canini bosuna sıkma ver laflarini postala susdukca dahada cok ustune gelirler
(1,006 puan) tarafından
Aynen öyle haklisin canım
tarafından
dene bunu rahatlarsin
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Biz bir aydır öyle canım ikinci antibiyotik bitti ertesi gün ateşlendi gene busefer dişler geliyor dedi doktor şimdi vücut kabardı 6. Hastalık olabilir dediler bu ay canımdan bezdim vallahi garibim dün doğum günüydü onu bile kutlayamadik ateşten huysuzluktan 
(1,006 puan) tarafından
Rabbim Tez vakitte şifa versin canım yavrularimiza
(4,060 puan) tarafından
Amin canım bolca amin hepsi iyi olsun ki bizde iyi olalım
0 oy
(2,292 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benim kızımda aynen grip hiç bir şey yiyemiyor uyuyamıyor bile Allah şifa versin inşaAllah
(1,006 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(12,646 puan) tarafından
1 ay önce bronşit geçirdi 23 aylık kızım ve 3 gündür yine hasta bu kez abisiyle beraber öksürük krizine girdi ikisi birden oğlum uyudu kızım hala ayağımda sallıyorum 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bizde yeni atlattık şükür Allah herkesin çocuğuna da kendine de sağlık sıhhat versin merak etme zayıfta değil bazı insanların ağzına küreği vurcam yapıştırcam yere, yok zayıf yok kilolu ağzı eğik gözü yanık ne lan bu 
0 oy
(118 puan) tarafından
Biz 5 hafta çektik daha 3 gündür kendine geldi şükür olsun burun tikali icmiyordu yemiyordu yatmiyordu atesi 39 40 oluyordu kan aldılar enfeksiyon cikti kanda antibiyotikle şükür düzeldi 5 hafta anam ağladı resmen 
0 oy
(796 puan) tarafından
ayniyiz iki uc haftadir hasta tam bitti derken bi daha basliyor ustelik esim ben de hasta olduk bulasiciymis perişan etti hepimizi hastalik 
0 oy
tarafından
Ya bu normal grıp salgını mı yoksa kovıd mı. 

Ates ishal öksürük

Burun akıntısı tıkanıklıgı

Cocugumu byle grdukce elmden bsey glmedıkce kahr oluyorum
(796 puan) tarafından
ates ishal olmadi bizde ama burun tikanikligi hapşırık öksürük krizleri balgam nefes alamiyodu cocuk daha tam iyilesmedi bile kac gun antibiyotik kullandik evdeki herkes hasta oldu bulasiciymis anlamadim gitti normal grip desen iki uc gune gecerdi ama bu bi baska sanki tam bitti diyosun yine basliyor
tarafından
Nalet olasıca hepde  cocuklatı buluyo. Suan öaresızım varya o boyle kıvranırken elm ayağım bosalıyo
(796 puan) tarafından
kiyamam bebekler hasta olmasin hic Allah yardımcınız olsun canim cok gecmis olsun size de
tarafından
Sagol canm allah razı olsun
0 oy
(92 puan) tarafından
Canım ya benimki de 20 aylik 1 martta doğdu 14.800 kilosu bence kilosunu pekte kafaya takmak gerekmez bebek sonuçta şimdi fazla yemiyor ama biraz daha buyusunler bizden çok yicekler :D yani üzülme takma kafana oluruna birak kışın da hasta oluyorlar işte napalim benimki de şuan hasta grip bademcikleri sisti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 117 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zümrüşün Annesi (1,006 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
0 oy
3 cevap 128 göst.
20 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Asiiii (1,523 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,403 cevap

36,127 kullanıcı

...