0 oy
1,100 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Daha önce de paylaştım eşim kovid pozitif 10 gündür çektıgı agrılar acılar bitirdi takati kalmadı artık yeme içme asla yok Rabbım önce bütün hastalara sonra bıze sifalar versın nolur dua edin onu bıze bağışlasın bakmaya kıyamıyorum artık :((

38 Cevaplar

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Canım benim Allah acil şifa versin hastaneye yatsa iyi olur ya. 
-Reklam-
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Kış çayı alın hatmi çiçeğide olur içinde iyi gelir sürekli meyve yedirin yemem derse suyunu sıkın zorla içirin.. Paça çorbası kusası gelse bile içirin.. Bunlar gerçekten iyi gelir aynı şey eniştemle ablama oldu malesef evdeydiler ama yattıkları yerden kalkamadılar.. Ablam ilaçları kullanamadı üstelik emziriyordu sürekli meyve suyu sıktık sürekli paça çorbası yolladık bitki çayları bol bol tükettiler 15 günde anca toparladılar.. 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun bnm eşimde ağır geçirdi acillik oldu ateş 40 oldu dedim adam gidiyo öyle korktum ki ama ona hiç belli etmedim hergün bugün daha iyi görünüyosun diye teselli verdim zorla besledim C ve D vitamini ağırlıklı beslendik hemen her yemekte sarımsak attım o 10 günde yediğimiz sarımsağın haddi hesabı yoktur porkakallar greyfurtlar ıspanak C ve D içeren ne varsa hergün tükettik o yemek istemedi ben zorla tıktım ağzına bigün paça yaptım bolca sarımsak attım öbürgün tavuk çorbası yaptım yine sarımsağı bastım 7-8 günde topladı kendini  ilk 10 gün aşırı dikkat ettik beslenmeye sonra gevşettik ama yine 1 ay kadar C ve D vitaminine ağırlık verdik tavsiye ederim..

Öksürük için her akşam yatarken 1 limonu sıktım iyice yarım çay kaşığı karabiber 1 yemek kaşığı bal kattım yarısını eşim içti yarısını ben öksürüğe birebir geldi çok geçmiş olsun Rabbim şifasını versin
0 oy
(5 puan) tarafından
Ayni durumu yasadim.ve bebegim daha 2 haftalikti  5 6 gun boyunca ne yemek yedi ne uyudu uzandigi dakika nefesi kesiliyordu ama ben kekik kaynatyim.icemedi bir legene bosalttim icine bir kasik wixs koyuyordum ustune bas ortu ortup nefes almasini sagladim sabah aksam yaptim vok sukur atlatti  ins esinde atlatir.en onemliside morel unutma ben yatak odasindan gosteriyordum bebegimi ona bakip guclenip ayakta direniyordu gercekten cok zorr rabbim dusman basina vermesin..
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşaAllah vitamin takviyesi alın bari onları içsin vücudu kendine gelsin. 
0 oy
(190 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.kekik suyu çok iyi geliyor.esimin bütün ailesi yakalandı.atlattilar şükür.bide kelle paça çorbası içirin.
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Neden hastansye gitmiyo serum veriyolar kotulesir 
0 oy
tarafından
Canım eşin yemesi lazım sürekli sıvı şeylerle beslenin yemeden insan iyi olurmu bol portakal limon al bende yiyemiyordum ama meyve çay sıvı şeyler bu şekilde atlattım ve ilaçları kullanamadı gerekiyor
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Ya ciddi misin. Baska hastalığıda varmıydı :/
0 oy
tarafından
Allah sifa versin insallah. Cok kotyse hastaneye götürün 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum Rabbim yardımcınız olsun 
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Yemek yesin baska turlu cok zor olur iyilesmk direncsiz kalmamali rabbim sifa versin insallah evlatlarina sana bagislasinn
0 oy
(802 puan) tarafından
Rabbim acil ve kesin şifalar ihsan eylesin sevdiklerime bagislasin inşallah
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Rabbim sifa versin eşine inşallah canim
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Canim bi hastaneye  gotruseniz olmaz mi benim kayin babamda cok asiri rahatsizlanmis gitti hastaneye cigerleri sönmüstü heme icme yoktu nefes alamiyofu doktor bana dediki eger cok uyuyosa mutlaka hastsneye goturun
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Rabbim şifa versn inşallah cnm seni o kdr iyi anlyormki benim eşim 2 kez covid oldu ölümden döndü gözümün önünde eriyodu adam o kdar zor bir durumki yemeye calissin cnm yemezse dhada kötü olur .
0 oy
tarafından
Aile hekimini ara vitamin göndersin hem iştahı artar hem halsizlığı azalır canım 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,068 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 668 göst.
0 oy
31 cevap 1,084 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 918 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu