+1 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (312 puan) tarafından
Görümce doğum yapacak ben doğum yaptigimda hastaneye eli boş geldi hediye olarak da bir tane zıbın incecik bir de iki tane alt iç çamaşırı kızıma toplam 10 TL etmez aldığı şeyler bit giyimlik bende kendine hastaneye eli boş gidip hediye de aynısını alacağım çok etti bana beni yuvamdan eden yılanlardan biri de oydu sizce ne yapım aynısını mi yapım 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende bir takım elbise al yeter 
(312 puan) tarafından
Ya gerçekten 1 haftaya  önce bile kalbim ona karşı boşaltım şimdi biz kaza yaptığımızda bile aramadı da gelmedi de bir de kızlar Hastaydı hastaneye götürmej için araba istedik vermediler yoksa ben Allah rızası için bile hastaneye kendine süt yapacak şeyler hazırlayıp alacaktım  hoşaf çorba aşure eczaneden stell tea feln alacaktum böyle yapmalari zoruma gitti keyfi istemedim ki zaten
tarafından
Ayy canım benim yaa ne güzel bir yüreğin var
(312 puan) tarafından
Gerçekten önceden hepsini parasını bile ayırdım elişi yaptığım paralardan eşimin maaşı zor yetiyor diye ama keşke bilseler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır yapma gider orda burda konuşur sen en iyisini yap o utansın
(312 puan) tarafından
Ya ben niye konusmadim peki cnm insan utanır onları bile getirmeye ki bir takımin kaçı kaç kuruş
(859 puan) tarafından
Onlar utanmaz bide üstüne hoşuna gider
0 oy
(78 puan) tarafından
Sana taş atana sen gül at canm brak büyüklük semde kalsın o almadım dye utansn
(312 puan) tarafından
Çok gül döktüm ben bunlara ki güllerim bitti bende tükendim artık
(78 puan) tarafından
Olsın canm sen yine de büyüklüğü yap bence
(312 puan) tarafından
Nereye kadar bu fırsatçılığı güzel beceren insanlar
0 oy
(4,169 puan) tarafından
1 takım al geç canım ona karşılık değil de Allah rızası için günahsız Bi yavruya alacaksın öyle düşün 
(312 puan) tarafından
Ya almak ne ki alırdım 3 takım alım 5 takım alayım ben birde kızımın elbise kıyafetlerini hep ona verdim hasta bezine kadar ben gene yuttum herşeyi de yaptım ama 1 hafta önce araba ile kaza yaptık ne aradı bizi ne de sordu hastaneye giderken oldu 2 gün sonrada hastaneye gitmek için arabayi istedik vermediler bahane üstüne bahane iki kere istedik
(4,169 puan) tarafından
Bazı insanların kalbi gerçekten buz gibi soğuk oluyor canım sen ona bakma mesafeni koru üstüne düşeni de Allah için yap geç direk uğraşma hic
(312 puan) tarafından
Ya zoruma gitti kendilwrin araba yokken bizimm araba kendilerdeydi yedek anahtarı bile onlardaydi sormadan alır giderlerdi
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bu kadar canımı sıkan birine hastaneye gitmezdim evine geçince uğrardım. Ben onun yaptığı gibi yapamazdım çünkü yaparsam ondan farkm kalmaz. 
(312 puan) tarafından
Gerçekten kafam karışık eşim için diyorum herşeyde esim diyorum ama kendiler onları fırsata çeviriyorlr
0 oy
tarafından

Kiz hastane giderken kaktüs al çiçek acanlardan:))) 

Şaka kiz 

Bebek için güzel bir takım elbise al . Hastane ziyaretine esin gidecek ise birlikte gidin ama gitmeyecek ise ev ziyaretine gidin . 

Bir yemek.yapabilirsin ve tatlı birsey alabilirsin lohusa kadına yemek götürmek.sevaptir sen sevabını al. Bebek.icinde kıyafet alabilirsin zaten şuan hersey dünya para

(312 puan) tarafından
Ya dünya para olsa ne olacak ki bacım biz kaza yaptığımızda bir arabayı kiskandilar oysaki 1 sat sürerdi keyfi de istemedi eşim eşim gider Durmaz ki bacısı doğum yapıyor çiçek mi dersin gül mu dersin aferdesin de bana da b.ok getirdi eşim aldirmam çiçek Allah rızası için herşeyi yaptım elimden geleni ardıma koymadım gücümun yettigi kadar yaptim
0 oy
tarafından

Hiç bişey alma hatta hiç gitme

0 oy
(346 puan) tarafından
1 takım al yeter 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Cnm karşındaki nasılsa sende öle ol yoksa tepeme çıkar lohusalıkta seni kullanır bu guzrl sonra çöpe atar kendinden ödün verme asla al iki zıbın hit
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bence hic gitme
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Bı takım bişey al yeter
0 oy
(1,776 puan) tarafından
O nasıl davrandıysa sende öyle davran 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Ne eksik ne fazla aynısını yap birşey derse imkan bu kdrdi dersin geçersin ne dicek 
0 oy
tarafından
Bence utandir derim 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Peki görümcenden farkın ne olacak:)

0 oy
(12 puan) tarafından
Siz bilirsiniz ama kötülük edene iylik etmek daha iyidir. Fikrimce siz ona iyi görürseniz o aklindan bak ben ona götü götürmüştü o bana iyi getirmiş die hatasini bile anlaya bilir kötülüğe kötülükle cevap vermeyin bence siz iylik edin her zamn iyler kazanir
0 oy
(485 puan) tarafından
1 takım alırdım bende 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Aynısını yap kendi düşünmemiş sende düşünme saolsun benim görümce aramaya bile tenezzül etmedi doğum yapinca
0 oy
tarafından
Bnce güzel bi elbise al kız çocuğuysa erkek çocuğuysa bi takım al utansn 
0 oy
tarafından
Kim ne yaparsa onu yap ben doğum yaptım.ne gelin ne de erkek kardeşim kızıma bir şey almadılar geldiler gezdiler buralarda kardeşim kaynanasina hediye falan aldı kızıma bir iğne vermediler onunda çocuğu oldu yigenim ama bende almadım bir şey annem alırsan hakkımı helal etmem dedi madem böyle uzuyorlar seni sen de yapma dedi görümcelerime gelecek olursak her ikisi çeyreklerini taktılar ve 6 7 tane paket hediye yapmışlardı bir sürü kıyafet zıbın takimlar elbiseler çoraplar bir kutu toka yapmıştı görümcem vala Allah razı olsun hepsini giydirdim bende bu bayramda borcumuz bitmişti toplam 5 çocuk ikisinin toplamı hani 5 ine de bayramlık aldım eşim alası yoktu para gidiyor diye vala kavga ederek aldım böyle cimri olma dedim bin TL den fazla alışveriş yaptım çocukları da büyüktü hani

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
0 oy
9 cevap 117 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı