0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler hayirli geceler benim kiz 20 aylik uykusu zaten hep sıkıntılıydi ama iki  üç hafta olcak hasta olali yeni yeni atlatiyor hasta oldugu ilk gunden beri Allahim saat 3 4 5 e kadar hep ayakta neler neler denedim olmuyor delirmeme az kaldi artik erken kaldiriyorum uyanamiyor surekli agliyor mızmız kendini yerlere atiyor kaldirmasam oglene kadar uyuyor zaten kendim de kalkamiyorum o saatlerde yatinca 10 11 e kadar. Gunduz uyku yapmiyorum sirf erken uyusun diye yok yine uyumuyor bi hasta oldu tüm hayatımız mahfoldu resmen yataga girince konusuyor sirf uyumamak icin kalkip oturuyor bana vuruyor ısırıyor ne yapcami bilmiyorum ama artik dayanamiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(16 puan) tarafından
Benim oğlumda 27 aylık bir aydır bizde aynıyız canım hasta çocuk öksürük krizi tutuyor burnu tıkanıyor uyuyamıyor vikis kullandım şimdi burnuna o biraz rahatlatıyor da uykusuna kaldığı yerden devam ediyor yoksa mümkün değil uyuyamiyordu rabbim güç kuvvet versin inşallah canım geçer emin ol bize hep böyle olacakmış gibi geliyor ama öyle değil canları sağolsun tek yeter
(16 puan) tarafından
Anlıyorum seni canım benim oğlum doğduğundan beri gece uykusu yoktu bende sabah 7 lere kadar durdugumu bilirim 19 aylıkken hamile kaldım sütten bıraktım sonra rahatladım uyku sorunumuz gitti şükür sen birde emziriyorsan onun da etkisi olabilir ama zaten hasta olduklarında çekilmiyor lar hiç rabbim yardımcın olsun inşallah
(795 puan) tarafından
emziriyorum hala evet ama artik biraktirsam iyi olcak zaten hastaliklarim var daha once bi postumda bahsetmistim hala emiyor tam kesecekken hasta oldu kiyamadim yemek sorunu desen o ayri dert bi de bu uykusuzluk Allahim hepimizin yardımcısı olsun
(16 puan) tarafından
Amin canım inşallah memeyi bırakınca baya bir değişti oğlum huyu suyu yani biraz daha oturaklasti yemesi de normal şuan hasta ondan pek yemiyor ama ben çok faydasını gördüm emmeyi bırakmanın sizde bırakınca görürsünüz inşaallah
(795 puan) tarafından
inşallah simdiye kadar kiyamadim ama kafaya koydum boyle daha cok yipraniyorum
(16 puan) tarafından
Kesinlikle faydasını görürsün
-Reklam-
0 oy
(16 puan) tarafından
Bu arada yaşın kaç küçüksen ondan da dayanamıyo olabilirsin
(795 puan) tarafından
valla yasla alakasi oldugunu sanmiyorum canim 27 yasindayim
(16 puan) tarafından
Aynı yastaymisiz burda görüyorum 19,20 sinde anne olanı dedim ondan zorlanıyorsundur  diye sabret geçer inşallah anlıyorum zor hamile isen birde onun sıkıntısı olur Allah kolaylık versin inşallah
(795 puan) tarafından
amin inşallah gecer hamile degilim gozum korkuyo zaten ikinciye zor bi bebek tek basima bakiyorum hastalik uykusuzluk bu ara cok yordu yipratti valla teşekkür ederim canım
(16 puan) tarafından
Doğrudur canım rabbim gücünü arttırsın bende gurbetteyim kimsem yok yanımda birde hamilelik var doğuma az kaldı gerçekten zor oluyo hastalıkları ama çok şükür başka hastalıkları yok ciddi yani geçer gider ilerde gülerek anlatırız bunları :)
0 oy
tarafından

Gündüz uyutmalısın kuzum yarından başla 

(795 puan) tarafından
erken kalksa uyutcam normalde tek uyku yapiyoduk canım ama cocuk ogleden once uyanamiyor ki ogleden sonra da uyutursam sabaha kadar ayaktayiz
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Vallahi bende bilmiyorum kuzum şuan ayağımda uyuyacak diye bekliyorum bende 
(795 puan) tarafından
ayni hala salliyorum ayagimda saat uc oldu bagirmamak icin babasini uyandirip ona birakiyorum ama yok olmuyo gelince yine ayni bana mi garezi var anlamiyorum
(3,148 puan) tarafından
En çok nazı sana geçiyor bunun farkında da o yüzden yapıyor
(795 puan) tarafından
aynen oyle kiyamiyorum da ama bu hastalikta cok yorulduk ikimizde
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Gündüz bı kez de olsa uykuya gecir benimkide 22 aylık öğlen  yada öğleden sonra 1/2 sat uykuya gecer
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Gündüz mutlaka bi uykusu olsun benim kizimda bazen 11 12 ye kadar uyur ben saat 2 3 gibi uyuturum tekrardan 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esmosum (7,709 puan) tarafından soruldu

379,358 soru

11,355,049 cevap

34,829 kullanıcı

...