0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Hep böyleydi ne yaptıysam kar etmedi. Çok üzülüyorum ben ya 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim kızımda iştahsız yhaa

-Reklam-
0 oy
tarafından
Pekmez yediriyor msn her gun 
(2,252 puan) tarafından
Post sahibi yediriyor mu bilmiyorum ama benim oglum malesef peknezsiz kahvalti yapmaz hatta bazen cok mu pekmez yiyiyor diyorum ama 17 aylik 9bucuk kilo almayınca almiyor
tarafından
Pekmez iştah açar kan yapar o yüzden söyledim canım maşallah yesin maşallah pekmez iyidir faydalı şeyler yemeye alışsın
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sabahları aç karnına bi tatlı kaşığı pekmez ver muhakkak...
(2,252 puan) tarafından
Post sahibi yediriyor mu bilmiyorum ama benim oglum malesef peknezsiz kahvalti yapmaz hatta bazen cok mu pekmez yiyiyor diyorum ama 17 aylik 9bucuk kilo almayınca almiyor
(3,156 puan) tarafından
Ya pekmez iştah açıyo bana kalırsa bende yediriyorum kızıma ama önemli olan pekmezi çok yada az yedirmek değil o gün içerisinde iştahını açtırmak cocuğun yemeside iyi olup kılo almıyosa o zaman genetiktir gerçekten...
0 oy
(2,593 puan) tarafından
benim oğlum da 17 aylık 10 kilo önceden yediği şeyleri de yemiyor sadece zeytin ve domates yiyor zeytinin içine saklayıp yedirmeye çalışıyorum anlıyor yemiyor deli olmak üzereyim zaten iştah sorunumuz vardı ama bir ara ne güzel yemeye başlamıştı sabahtan akşama kadar aç gezer anca elma kemirir biraz minik minik 
tarafından
Cizgi fimle falandamo yemıyor
(305 puan) tarafından
Surup gibi pekmez gibi canim valla ben şahit oldum cok sasirmistim hastaydi bide çocuk
(305 puan) tarafından
Bak internete yaz üzüm cekirdegi ekstresi eczanelerde satılıyo
tarafından
Bız aldık ve kızıma veremedim  cop oldu balık yagıda oda
(305 puan) tarafından
Ama icirebilseydin belki ise yarardi
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Canım üzülme. 

Benim kızda öyleydi çok üzülürdum 
Ama şükür geçti.
Anne sütü içiyor mu seninki
(111 puan) tarafından
Evet anne sütü alıyor
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  benim  kızım da yeni  yeni  yemeye  başladı  şuan  16 aylik  1 aydır  yiyor   hep  mama  yiyordu  mamayı kestim  ek gidaya  zorladım  3 4 gün  baya  zor  geçti  hiç  yemek  istemdi ağzından  çıkardı  ben verdim  alışsın  diye  3 günün  sonunda  az az  yemeye  başladı  bu sefer  zorlamadım  ne kadar  yemek  isterse  yedi  allha  şükür  şimdi  yiyor   bezen  yemek  istemiyor tabi ama  zorlanıyorum  cicibebeli inek sütü  veriyorum  suyla karıştırıp   günde  3 kez  veryeme  çalışıyorum ek gıda  aralarda da meyve  veriyorum yoğurt veriyorum 
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Boyu kilosu canım?
0 oy
(119,355 puan) tarafından
malesef istahsiz bebekler cok zor ne etsen bos bende istahsizmisim baby boyumda istahsoz
0 oy
tarafından
Kızım da haftaya iki yasına girecek prematüre doğdu 10 kilo 200 300 gr falan. Sadece anne sütü ve ek gıda. Bilmiyorum nasıl kılosu
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm degerleri nasil.doktor ne dyor.eger saglikliysa takma zamanla yer.
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Doktora götürdün mü degerlerine baktıra bilirsin belki diş çıkarıyo dur bide balık şurubu iştah şurubu filan verebilir doktor bize vermişti
(111 puan) tarafından
Götürdüm tabiki herşey normal çıktı. İştah şurubu diye birşey yok diyor doktor
(5,357 puan) tarafından
E bize verdi doktor supravit adı Bi şişe kullandık. bir şişede balık şurubu kullandık

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 326 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 2,571 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 333 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı