0 oy
451 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Baya esmer tenliyim. Uzun zamandır ıstıyprum boyatmak boyatmıslen ama bılmıyorjm nasıl karar vermeliyim ombre rofle arasındaki fark ne pek anlamıyprjö sacları boyle boyalı olan varmı

7 Cevaplar

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Omre uclara rofle butun saca esmersen olmaz rofle bence omre ola bilir 
tarafından
Oylemi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Röfle dipten uca sık bir şekilde atılan sarının tonlarının ayarlanabilecegi bir saç işlemidir 

Balyaj daha kalın şeritler halinde her türlü rengij uygulanabileceği işlemdir 

Ombre aralara veya uçlara bazen çok diplere surulmemek şartıyla yukarıdan aşağıya ara ara uygulanan saç işlemidir 
tarafından
Ne guzel anlatmıssın tesekkur ederim sana.
Peki sence hangisi güzel
Tenim esmer
tarafından
Bayan kuaföruyum ben aşkim . Ombre tavsiye ederim daha modern oluyor röfle ve balyaj için daha önceden oturmuş bir saç islemi yaptırman lazım tek seferde oturan işlemler değil malesef . Yani röfle yaptırıyorsun ya atıyorum 3 kere yaptırdıktan sonra tam oturuyor rengi ve sarı olması gerekiyor çünkü başka türlü anlamı kalmıyor röfle sarışın olmak için yapılan işlemdir . Ama ombre daha salaş bir işlem yani ara ara ışıltı olabilir farklılık katar
tarafından
Peki bana rica etsem esmer birine yakısıcak ombre modeli atarmısınız
0 oy
(13,021 puan) tarafından

image

image

image

Omre de güzel kız esmere uyan tonlar var onlardan yaptır bence

tarafından
Ben hiç bulamıyorum fıkır atarmısın elinde varsa şurden
(13,021 puan) tarafından
Attım canım
tarafından
3 cok guZelmıs dimi
(13,021 puan) tarafından
Evet kuzum googleden baktım sana uygun varsa kuaför yapar tonunu
tarafından
Canım bu arkadaşın attığı ilk resim çok uygun bende bunu atardım atsaydim
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ombre uclara rofle sacin dibinden baslayarak duzenli atiliyor ve cizgu cizgi oluyor balyaj ise rofle kadar yogun olmayan rastgele biraz sacin yukarisindan yada asagisindan atilarak isilti diyebiliriz uc balyajda 3 pakette attirabilirsin 20 pakette sombrede sacinin 2 3 ton acilip isilti atilmasidir siyah sacta genekde kumral tonlar atilir yada bir tik daha koyusu oyle diyeyim.rofle eski zamanlardan kalma ombre yada sombre dusun derim
0 oy
tarafından

Ya bence esmer kızlara simsiyah saç çoook yakışıyor çok beğeniyorum tam bi esmer bomba oluyorlar bence :)

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ombre saç uçları ki yakışır bence sana 

Rofle gölge givi düşün ama yakışmayabikir Sana cnm
0 oy
tarafından

Ombre yakışır esmersen

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 54 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 359 göst.
16 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Zambak (1,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Yrdsn (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
2 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu

380,079 soru

11,378,018 cevap

34,863 kullanıcı

...