0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Halam yeni eve tasindi. Tuvalet tası ayak koyulan yerler vs hep saribyani cikmiyor. Camasir suyu falan denedik beklettik kac kere baska seylerle yikadik cikmadi nasil cikarabiliriz ev sahibi 1 sene once yeni yaptirmis ama cok dandik bisey sanirim. Birde lavabo dibinde silikon cekiliyorlar onlar küf gibi olmus kararma yapmis nasil cikacak onlar cikaramiyoruz hic. Onerilerinizi alirim ya

12 Cevaplar

+1 oy
(5,953 puan) tarafından
Silikonu torna vida yardımıyla ustunden basarak gecin ucunu akldirin sinra cekin cikar
-Reklam-
+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Şokta kir ve kireç çözücü var onu dökün bekletin geçiyor o sarılıklar 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Porçöz kullansın geçer 
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Sararmalar için bende beklim şurada
0 oy
(629 puan) tarafından
Kesinlikle tuz ruhu
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çamaşır suyunu camsil şişesine koyup püskürterek bolca sıkın 1 saat fln bekletin kendi bembeyaz oluyor sadece durulayın sonra. 
0 oy
(119,287 puan) tarafından
porciz tuz ruhu caamsir suyu her yolu deneyin ama o evde onceden yasayanlar pis kullanmissa bem beyaz olmasi cok zor 
0 oy
tarafından

Kireç sökücü kullansın kuzum

0 oy
(675 puan) tarafından
Canım ben por çözü camsil kutusuna koydum evin bütün derz aralarına sıktım ve diş fırçasıyla temizledim bembeyaz oldu benim ev komple fayans ve iğrençti geldiğimde şimdi ise bembeyaz 
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Porçöz denediniz mi hemen çıkarır 
0 oy
(43 puan) tarafından
Cnm bn suan oturduğum evi inşaattan aldım. Sağolsun inşaat işçileri benm dairenin klozetini kullanmış aynen o şekildeydi. İnşaat sonrası temizlikcilerini çağırmıştık bende başlarında durmuştum. Kadın klozete bi sey döktü maske filan takti gözlük takti eldiven takti ki o zaman kovit yoktu maske hakgetire yani. Foss diye ses çıktı kaynama sesi gibi. Bekletti onu sonra sifonu cekti etrafıni tekrar onla temizledi yeni.gibi olmuştu. Ama ne döktü bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Porçöz ile tellemek lazım sariliklari

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 520 göst.
0 oy
14 cevap 326 göst.
28 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 219 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nzl123 (114 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...