0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (4,859 puan) tarafından
Boşanan kaynimin çocukları iki gündür burda benim evimde annesinden aldı benim evime getirdi kız 14 oğlan 12 yaşında ikisininde aklı eriyo yaşlarından büyük duruyorlar moaiae gevreği almışlar kolduga süt döktüler evi afedersiniz b.k götürüyor oğlan ikide bir canım sıkıldı deyip duruyo çocuklar uyuyor fazla bagirmayin diyorum oğlanın odasının kapısına geçmiş baş bas bağırıyor salçalı makarna seven çocuk birden sevmemeye başlıyor ben bunu yemek ne yicen birşey yemicem cisp yicen mi yerim diyor heryere döküyor birşey deyince trip atıyor başlıyor ağlamaya kendini yerden yere atamaya biraz önce WC ye girdim pisli.kleri duruyo gına geldi temizlemekten çok şımarık lar kaynım arayipta musaitmi bu kadın demiyor paldır küldür getiriyor çocukları evin her yeri her yerde kafayı yicem kaynım çocuklar alayim diye habire avukatla gorusuyior çocuklari anasından alınca ya bana bırakıyor yada kaynanama bırakıyor madem çocukları istiyorsun al evinde bak gına geldi sabrediyorum bakalım bı ara payların eşime hem grip oldum hem ay başı oldum heryerim agriyo birde iki bebekle uğraşıyorum birde üstüne iki bebek daha geldi etti 4 kafayı yicem şimdi bile canım sıkıldı yaaaâ deyip duruyo ayyy 

12 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Sen bakmak zorunda değilsin ki olmadı kaynana na gitursun okurken ben bile sinirlendim Allah sabır versin inşallah
(4,859 puan) tarafından
Kaynanam köyde yanında olsalar daha sinir olursun ben iyi sabrediyorum
(15,823 puan) tarafından
Ayyy anlayabiliyorum senii benimde 20 yaşındaki kaynimin kızı gelip kalıyordu geçen seneler odadan çıkmazdı eşim gele kadar eşim gelince cikiyodu yemek begenmiyoduu bende saf gibi ona sorardimmm bı gittim evlerine bizde yemediği herşeyi yiyo hanimmm daha dedimm dur senn ne bulduysam onu koydumm önüne tek cesittt yerse yesinn yemezse napiyimmm dahada gelmediii gelirse aynı duzennn valla :))))
(4,859 puan) tarafından
Bende dün akşam oğlana dedim ben sizin her istediğinizi yapamam simartamam sizi kusura bakmayın ne bulursanız onu yiyeceksiniz dedim geçti oturdu içeri yemedi aç kal dedim geçtik kızla biz yedik
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kiz git gizli sahitlik yap.bu adam xoxuklari alip gelinlerine baktiryo dye.anasina versinler yazik (ortada baska birsey yoksa tabi)
(4,859 puan) tarafından
Annelwri başka erkeklerle video resimler yakalandı mahkemeye verildi 101 de çalışıyor sigortası var babaları balıkçı sigortası yok vermiyorlar babaya o yüzden
(3,101 puan) tarafından
Hmmm allah haklinin yardmcisi olsn ozaman ne dyim canm.cocuklara yazij
(4,859 puan) tarafından
Çocuklarda farkında hepsinin kız annesinin yaptığı herşeyi biliyor ama mahkemede korkularına konuşmuyorlar
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Allah sabır versin kız kolay değil valla olan sana olmuş valla
(4,859 puan) tarafından
Bugün 3sime dicem valla brnimkide can
(2,126 puan) tarafından
Söyle canm ama iyi niyetle de bu sefer istemiyor der benim halimi görüyorsun de zor oluyor de geç
(4,859 puan) tarafından
Dün gece mutfak masasına oturdum kahve içiyorum neyin var diyo bana dedim yorgunum hastayım halım yok kimse beni düşünmüyor dedim yattım yataga bugün konuşacam ama insan bı musaimi diye sorar kalabilir miyiz diye sorar ya
(2,126 puan) tarafından
Aynen kız
0 oy
tarafından
Sana mı guvenıp alıyor çocukları ne terbıyesızlık ya, kendı gtune güveniyorsa alsın, sen kendı çocuğuna zor bakarsın
(4,859 puan) tarafından
Çocuklar kahvaltıda dedim siz babanizla hiç kalmadınız mi yook kalmadık niye kalmiyonuz desenize babanıza bı seninle kalmak istiyoruz diye madem sizi mahkeme kararıyla almak istiyor haftalık alincada o baksın size dedim
tarafından
Senın esinde de suç var canım onu soyleyeyım kusura bakma benım çocuğum bana yeter dıyecek
(4,859 puan) tarafından
Biz memelekete tasinali 4 ay faan olacak senelerdir yegenlerini doğru düzgün görmedi ya onun için heralde çocuklarda diyor zaten bı oraya bı buraya bız annemle babam birleşsin istiyoruz ama onlar sürekli polislik oluyor diyor çocukların piskolojiside yerinde değil ama çok simariklar hele ki oğlan
0 oy
tarafından

Kaynananı ara ben başedemiyom  bunlarla de kuzum 

(4,859 puan) tarafından
Köyde kaynanam
0 oy
tarafından
Kaynına söyle benimde çocuklarım var onları ihmal ediyorum de getirme buraya de
(4,859 puan) tarafından
Eşime dicem gelsinde aksam
0 oy
tarafından
Kaynanana yakınsa götür oraya canım yada ara kaynının eğer bakmayacaksın çocuklarına ya annelerine götür yada kendi annene götür ben bakamıyorum de
tarafından
O zaman versin annesine bakamayacak madem neden ayırdı annesinden
(4,859 puan) tarafından
Şuan annelerinde kalıyorlar mahkeme devam ediyor çekişmeli gidiyor anasida çocuklar yokken erkeklerle gezmesi rahat oluyor işte değilken o yüzden
tarafından
İkiside********z yani çocuklarına bakamayacak kadar en iyisi kaynananların yanı ama orda da eltin var belki oda istemez kaynın kırsın dizini otursun evinde söyle al çocuklarını diye hayır ufakta değiller ağır başlı değillermiş ki dursunlar sende
(4,859 puan) tarafından
Diğer eltim zaten odadan dışarı çıkmaz anca WC gelcek karnı acikacak öyle çıkar odasından onun haricinde gene kaynanam hizmet eder çocuklara onada kızıyorum sende çok simartiyirsun çocukları her istediğini yapıyorsun diyorum ne yapım baba bı yerde anne bı yerde iyi dedim simartinda tepenize çıksın benim oglunuda simartmaya çalışıyor kucak istemeyen çocuk kaynanamı görünce kucak diye sürekli ağlıyor bak dedim simarttin benim tepeme çıkacak sonra *** diğerleri i simart benimkini değil diye onada kiziyorum
tarafından
Bırak uğraşsın canım hiç karışmam sen kendi çocuğuna izin verme yeter
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Ara kaynını gelsin alsın ya da kayınvaldene anlat durumu ne saçma çocukları görcem diyip başkalarına bırakmak
(4,859 puan) tarafından
Kaynanam köyde şimdi kaynimda balıktan para yapınca azıcık gezdirir üstüne başlarına alır geri kalan parayı karı kızla yer çocuklarında oraya buraya birakir biz memlekete tasinali 4 ay olcak habire bendeler hiç soran yok bu kız hastami yorgun mu musaitmi diye
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yaa boylede deme senin cocuklarinsa Allah gostermesin onlarin yerinde olabilirdi.Allah rizasi icin dayan kuzum sevabi buyuk olur
(1,763 puan) tarafından
Bu sekilde soyleme esine kiz cekemem filan deme o zaman kavga cikar tatli dille anlat :))
(4,859 puan) tarafından
Yav.bi keresinde birşey oldu oğlan hemen ağlamaya başladı geçti odaya sertce .kapiyi kapattı eşimde.var bu ne.boyle yaaa ben bunların tribünü çekemem birşey demeye gelmiyor ne kadar simartmislr dedim çocuklarda duydu tabi dedim.belki gelmezler anasını satim yine geldiler :/
(1,763 puan) tarafından
Kiz cocuklarin duyacagi sekilde deme canm yazik gunahtir kendi cocuklarin yerine koy bakmak istemiyorsan anlat gonder ama evindeki kisiyede bu sekilde duyacagi sekilde soyleme bakmak istemeyebilirsin anlarim ama onlar daha cocuk cekemem bunlari simarik filan diye soyleme
(4,859 puan) tarafından
Duysun diye söylemedim o sinirle bende yüksek sesle konuşunca duymuştur heralde kız yoktu oğlan vardı sadece evde zaten esimle
(1,763 puan) tarafından
Yani soylememen daha dogrusu olur ne olursa olsun onlar daha cocuk yerinde senin yavrularinda olabilirdi sana birsey olsa Allah gostermesin kaynanan eltin filan bu sekilde baksa cocuklarina zoruna gitmez miydi oyle dusun varsa problemin esinle sessizce gorus halletmesini iste karsindaki cocuklarinda psikolojisini bozma sayet onlarin yerinde ben olsam yengemden boyle laflar duysam psikolojim bozulur
0 oy
(954 puan) tarafından
Hastayım de bahane üret sürekli çocuklar hasta getirmeyin de ara kendin önceden haber ver ki getirmesin diye erkekler kendileri hem bakmıyor hem kullanıyor çocukları
(4,859 puan) tarafından
Olan bı yandan çocuklara oluyor mahkeme babaya verse bile ya bende kalacak yada kaynanamda kendi bakmayacak gene
(954 puan) tarafından
Sen bakamam bebeklerim yetiyor dersen aklı başına gelir belki kendi ev tutup yemeğini yapacak ki sorumluluğu o kendi aliyorsa
(4,859 puan) tarafından
Evi var dayalı döşeli yani eşyalar eski ama kullanılıyor hala eşim gelsin de dicem zaten
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Akşam eşine şöyle yoksa hep getirir sen bakarsin ve hep böyle Cat kapı getirir alışır önünü almazsan başına çok iş gelir şimdiden tepkini koy
(4,859 puan) tarafından
Öyle yapicam eşim gelsin konuşacam onunla
0 oy
tarafından
Ben olsam bakmam götürürüm çocukları kayinna ya veririm onların pislikleri ile uğraşamam 
tarafından
Gülşah hanım hasta olursun bakılır bir yere gidersin bakılır onda sıkıntı yok ama haftalarca aylarca başkasının çocuğuna bakılmaz insan yılar bı sure sonra kendi çocuğu olsa eyvallah gözüne gelmez ama başkasının çocuğunun yaptığı döküntü sacinti en ufak hareket göze gelir çocukların pisikolojinisi düşünecek anne ve babadir bence görüyoruz ki anne baba da kendi hayatların da çocukları atmışlar bı köşeye
(1,763 puan) tarafından
Burda aylarca yillarca baktigina dair bir yazi okumadim ben dediginizde haklisiniz uzun sureli bakilmaz bende bunu kendi yorumumda yazdim zaten ama lutfen ordaki de cocuk yani cocuklar soylediklerimi duyuyor diyor o cocugun yerine kendinizi koyun onlarin ne sucu var bunlari duymayi onlar mi hak ediyor esiyle konusur kaynanasiyla konusur cocuklarda yaninda kaldigi surece iyi davranir boyle cocuklar duyacagi sekilde bagirmak istmeiyorum gitsinler pislikleri cekemem demeyi dogru bulmuyorum
tarafından
Sizin düşünceniz o Gülşah hanım bende bu arkadaş gibi gorumcemin oğluna baktım hamile halimle gittim okuldan aldım beyaz halimin her yerine çikolata sürmüş koltuklar aynı şekilde bir dedim iki dedim artık doğum yaptıktan sonra oğluma da zarar verince bıraktım bı sure sonra bu tür şeyler kıskançlığa giriyor çocuklar içinde
(4,859 puan) tarafından
Ben çocuklar evdeyken pisliklerini çekemem diye birşey demedim babalaeinin dayalı döşeli evi var anneleri annesinde kalıyor yani annane ile yaşıyorlar normalde haftanın iki üç günü bendeler WC den cikiyorlar yaptıkları orda her peşine temizlik yapıyorum babaları çocukları almak için akıllarını çekmek için goya bakıyormuş gibi Aliyo anne evinden gezdiriyor yediriyor iciriyor giydiriyo gözlerini boyuyor çocukların hooop sonra nereye bana bırakıyor hastalık olur tamam basım üstüne herzaman basım üstüne ama insan bı sorar musaitmisin değilmişim diye pat diye gelinmez  ben çocuğum u yetişkinde olsa kimsede yatiliya bırakmam ben annemden böyle gördüm boylede yaparım bu 29 yaşındayım bir gece amcamda dayimda kaldığımı bilmem kaynimin coxuklari isterlerse sevmesinlwr beni hiç takmam yaşları ufak ama çıkarcı olmayı biliyorlar sürekli dışardan yemek istiyorlar neden cunki diğer yengeleri dışardan yemek söylüyor benim bakmam gereken iki evladım var istiyorlar ki ellerinde cips oda oda gezelim ben titiz.biriyim kafayı yiyorum diğer yengelerinin evini b.k götürdüğü için kendiside pek umursamasigi için orda nasılsa.bendede öyle davranmaya çalışıyorlar malesef gelemiyorum böyle şeylere ben böyle.yetismedim
tarafından
Tabi ki de canım haklısın anlıyorum seni benim gorumcemin de oğlu öyleydi ben beyaz halima dokmedigi şey kalmadı artık bende yilmistim oğlum doğduktan sonra bu kiskanmis oğlumu bı gün bı baktım ki oğlumun ağzında birssey var oyuncağını oğlumun ağzına sokmuş fark etmesem cocugumun boğazında kalacaktı sonra donmuş bana ne dese begenirsin ne olmuş yesin diye verdim diyo o da son oldu işte

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 474 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 350 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merveemirinannesi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.