0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde tarafından

3 saatlik yolculuk nişana gidilcek şıkmi olurdunuz rahatmi acaba makyaji falan evden yapip ciksam dayanirmi 3 saat orda yapcak yer bulamam bide topuklumu giysem spormu

Kapaliyim bu arada şalimi falaj yapipmi ciksam

7 Cevaplar

0 oy
(454 puan) tarafından
Arabada rahat giyinirdim 
tarafından
Degstrcek yerde bulamamki hepsi giyinir cikar buyk ihtmal
(454 puan) tarafından
O zaman mecbursun cnim giyin git. Gerçi araba sıkış sıkış değilse rahat olursun 3 saat de pek uzun degl bana göre makyajını da yolda yaklaşınca yap
tarafından
Yapaym evde oraya yaklaşinca uzerinden gecerim olurmu
(454 puan) tarafından
Olur canım ben çok yolculuk yaptım rahatıma düşkünüm eşofmanla giderdim o yüzden söyledim
tarafından
Bende duşkunm canim:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saç  makyaj yaptir git orda giy kiyafetini tabikide topuklu ayakkabi
tarafından
Giycek yer bulamamki
0 oy
(119,461 puan) tarafından
3 saat cok uzun degil sac makyaj yapip git bozulmaz nisanda spor giyinilmez yolda giyin oraya yaklasimca bi benzinlikte vs degis ustunu
tarafından
Hmm olabilir aslinda kapalym canim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Arkadasima soz yaptuk antepten geldiler normal giyinip gelmisler nisan ewinde deistiler ustlerini sizinki salonmu ew mi biz nigdedeyiz 3 bucuk saat
tarafından
Salon canim
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Kimsenin evinde falan giyinmek istemezdim açıkçası tanıdığım varsa orda onun evinde yanınd giyenebilirim belki ama yoksa herşeyimi hazırlar öyle giderdim uğraşmamak için yoksa rezillik bitmez yani
0 oy
tarafından
Eğer nişana 1 saat 2 saat önceden gideceksem günlük kıyafetle gider üstümü orda giyinir makyajı orda yapardım ama yok vakit yok yer de yok derlerse direk öyle giderdim makyajı evde yapar arabada tazelerdim
0 oy
tarafından
Ben arabada rahat takikirdim snairim aç makyaj yapılabilir orda bir gecrsin üstünde

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 80 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 978 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 0189nej (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ahlas04 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.