0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
ya kizlar  cok saksinim benim kiz 18 aylik konusmayi bilmez yani anne  dede  nene  qaqa der   isine gelince gel der. bazen oda.  isine gelince esimle. konusurken hep kizim okiy der.  okiy okiy butun gun ne dersek onu soylsr  nerden oyrendi onuda bilmiyorum resimli kartlar var konussun diye gosteriyorum onlari asla  soylemez.  ya. esim asger gorev yapdifi icin telefonla cok konusuyor. kizimda  butun gun telimi alir  kulagina koyub babasini  taklit  ediyor. resmen cok tatli bir  okiy deyisi var  okadar tatliki cok mutlu oluyorum o pyle diyince  annesi kurban rabbim hic bir  bebeye nazar deyirdmesin  mutlu animi paylasmak istedim sadece sizle

4 Cevaplar

0 oy
(1,718 puan) tarafından
Bizimki de işaret parmağını kaldırıp sallıyor no diyor baba no anne noo :)))) 

Maşallah prensese ama
(1,161 puan) tarafından
gercekde ya  bu cpcuklar  akillilar  vallahi. gercekdem islerime  gelenk spyluyorlar  iste. rabbim senin  evladinida korusin insAllah
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kız benimki iki yaşında bir buçuk yaşından beri anası babası ingilizmis gibi ingilizce konusuyor ispanyolca anlıyor  cevap veriyor :)
(1,161 puan) tarafından
kiz.masallah ya. affrrin nazar deymesin insAllah
(1,856 puan) tarafından
Bugün diyorum oğlum hadi yat olmaz sen yat diyor :)
(1,161 puan) tarafından
masallah seni yatiriyor iste.  ay benim kizim oyle  dese cokdan uyumusdum
(1,856 puan) tarafından
Öyle değil oğlum kay diyorum anne sen kay oğlum oyna diyorum anne sen oyna oğlum ye diyorum anne sen ye ama abartmıyorum bak bunu yazarken beni çekip anne top oynayalim diyorum hayır desem topu kafama çakıyor tam bir iskence
0 oy
(86 puan) tarafından
Benim kızda parmağını sallayıp no mami diyor bana. Anne demez arada bir tek tük söyler ama genelde mami der mam der. Birşeye evet demek yerine yes diyor. 
(1,161 puan) tarafından
masallahh evlatlarimiza. rabbbim hepsini korusun
(86 puan) tarafından
Amin inşallah :)
0 oy
tarafından
Maşallah canım benim oğlumda benden görüp yes ve diyodu 10 aylık falndı ama unuttu şimdi Survivor  izlerken ben yapıyorum öyle heycanlanıp oda beni taklit ediyodu muhtemelen birinden duymuştur yasak elma flan izliyo musun ender der ya okeyy diye aklıma o geldi :D
(1,161 puan) tarafından
kiz  benim kizim o zamana  kadar uyur  yaa.  belkide  ola bilir  canim benim
tarafından
İlla ki duymuştur canım biyerden :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 351 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 431 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy