+1 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
50 günlük bebegim. Prima premium care 1 numara kullaniyoruz bayağı 10 pakette stok yapmiştık. Ama biraz sıkmaya başladı sanki. 2 numaraya ne zaman geçmem gerekiyo ne zaman geçiliyo genellikle? 4.200 kilo civarinda bebegim

21 Cevaplar

0 oy
(4,985 puan) tarafından

1 numarayı mi 10 paket stok yaptınız :'(

Artık gecmelisin 2 numaraya

(198 puan) tarafından
Valla 10 paket stok yaptik canim ya daha dogrusu esim gitmis almis surekli bez almaya gitmemek icin :D
-Reklam-
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Kuzum zâten anlarsın küçülünce ön kısmından çekiyor bacaklarına bezin kenarları iz yapıyor ön kısmında alt tarafa doğru bezin sarkması varsa dâhâ var demektir 2 numaraya baktın aşağa sarkmıyor iyice kavrıyor geç 2 numaraya
(198 puan) tarafından
Evet cnm ya iz yapiyo bacaklarini öne cekiyorum sırtı acılıyo arkaya cekiyorum bacaklardan sıkıyo off
(4,994 puan) tarafından
Direk 2 numara al kuzum çoktan geçmen gerekiyormuş demek ki :)
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kız Allah seni hiç bir numara stok olur mu geçmek için geç bile kaldin
(198 puan) tarafından
Valla ne bilelim cnm tecrubesizlik ilk bebek olunca
(1,850 puan) tarafından
Hemen koy dolap uygulamasına sat gitsin ya da letgoya ahahha ticaret kafama bak :)))
0 oy
(403 puan) tarafından
Baktin sıkıyor gec büyük numaraya stok yapmak pek mantikli değil canım  iki paket al olmadi bittikce alirsin çabuk büyüyorlar elinde kalmasin
(198 puan) tarafından
Sagol canim oyle yapcam artik
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bebegimde ogrendigim en onemli sey bez stogu yapilmamasi oldu bence gecebilirsin cnm iki numaraya 
(198 puan) tarafından
Valla gecmem lazim 10 paket bezi napiyim prima bide servet yatirdik resmen kaldi elimde karaborsada satsam mi acba :d
(1,763 puan) tarafından
Ben mama stogu ve bez stogu yapmistim hem elimde bez kaldi hemde oglumda laktoz intoleransi cikti mama kaldi ikisinide dolaptan uygun fiyata koydum ayni gun sattim ihtiyaci oldugunu bildigim biri olsa kotu olmasindan sa bedavaya verecektim cevremde yoktu dolapta 350 tl ye aldigim mamayi 100 tl ye verdim bezide iki paket 50 liraya koydum ayni gun gitti zaten sende dolapta filan satabilirsin
(68 puan) tarafından
Letgoya felan koy satılır illa ki
0 oy
(68 puan) tarafından

15 günlükken geçmiştim ben 2 numaraya. 1 paket almıştım 1 numaradan sadece. Molfix kullanıyorum. 2 numaradan da 2 buçuk paket kullandım baktım sıkıyor 3 e geçtim şuan 4 e doğru gidiyoruz. 77 günlük yaklaşık 7 kilo şuan.

Bez stoğu yapılması yanlış bence boyutunu da geçtim ya pişik yaparsa bi anda hepsi elinde patlayıverir :/
0 oy
(1,569 puan) tarafından
1 numarayı cok almissin 2 ye gecmenn gerekiyor artik
0 oy
tarafından

Kiz bebeğine bagli benim aklima hic 2 numara almak gelmedi 1 numara sızdırıyodu bende bez iyi degildiye esime başka marka 1 numara aldiriyodum 2 3 hafta sonra kafama dank etti bezin numarasini degismek ah cahillik ah mama gibi sanki 2numara gecme zamani var sanıyodum heralde :D

0 oy
tarafından

Sıkmaya başladıysa artık geçmelisin bence 

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Küçük markete satliyorsa bir numara bezi iki ile değiştir bence bir baya küçük bi ay kullanılır sadece Sıkar çünkü 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
yaa 1 numara icin cok fazla stok olmus bence 2 ye gecmen lazim elindekileri dolapta falan satabilirsin yada en guzeli ihtiyac sahiplerine vetebilirsin
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Letgoya ya da dolaba at sat ve hemen iki no al yazık bebise 
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Ben direk 2 numara aldım 210 adetti bitti zaten direk 3 numaraya geçtim keşke sende 2 numarayla baslasaydin
0 oy
tarafından
Sıkıyorsa geç kilolar tutmuyor genelde benim bebekte 2,5 aylık 4 numara kullanıyoruz bu bitsin 5 numara alacağım çok fark olmuyor arada 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
2 noya 40 çıkınca geçmiştik 
0 oy
tarafından
45 gunluk bebegim bizde bugun 2 numara gectik. Esim almaya gitti simdi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
2 ye cabukk feviliyo aslinda 1 yada 2 aylikken fecmek gerek bende 3 aylikken fln gectim 2 noye sobra 4 aylikkende 4 jo aldim direk bol olsun dar olmasin.
0 oy
(425 puan) tarafından
2nonu sadece 1bucuk kulandik tabi bebekten bebeye deyisir o baska
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm anlarsin zaten degisim yao onlari belli bi yerden aldysan ebebekten falan
0 oy
(119,340 puan) tarafından
ne etcen 10 paket 1 numara aldin gec 2.ye

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 440 göst.
15 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Meleniko (696 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 265 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 266 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,121 cevap

34,863 kullanıcı