0 oy
299 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba o kadar değişik durumdayım ki yazmak dertleşmek istedim eşim denen pislik bebeğimize biriktirdigi parayı iddiaya yatırmış 4 bin ağlamaktan helak oldum bağırdım çağırdım yüzü bile kizarmadi napicam ne edicem Allah'a dua ediyorum sadece alsın canını diye 37 haftalık hamileyim birde tüm herşey gitti anlicaniz bazıları için küçük ama benim icinn çok büyük paraydi Allah ıslah etsin diye dua ediyorum :(((((

9 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onu
(1 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Bu devirde bir kuruş bile değerli oldu canm az para da değil 4 bin tl
(1 puan) tarafından
Allah ıslah etsin diyorum özüm ömrüm gitti sabahtan beri
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Gerçekten yaptığı kötü hem harama bulaşmak hem çocuğun rızkını harcamak ama yapmış artık kendini harab etme boşuna sana ve çocuğa yazık kendi mecbur çalışıp çocuğun eksiklerini alacak boşver 
(1 puan) tarafından
Boşver kuzum da verilmior dizimizi sıkarak artırdık ama şuan eli boş insllah Allah ıslah eder
(2,323 puan) tarafından
Amin inşaAllah canım Allah İslah etsin inşaAllah kendi pişman okur bidaha yapmaz. Ama sen kendini çok üzme❤️
(1 puan) tarafından
Keşke elimde olsada üzmesem bacım duaların için allah razı olsun
0 oy
tarafından
Böyle haram şeyden ümit beklemek ne kadar kötü bişey cocugunun rızkını olduğu gibi vermiş çok yazık. O oyun bağımlılık yani eşin belliki bağımlı . Allah ıslah etsin 
(1 puan) tarafından
Bağımlı demekki benim oynadığından haberim yoktu para gidince haberim oldu Allah belasını versin ne deyim :(((
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Rabbim hidayet versin
(1 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Herhalde sandı fazlası gelecek ☹️ 

Bidaha birikim yaparsan kendi hesabına at kart da sende dursun 
(1 puan) tarafından
Oyle sandı ama *** gibi kaldi ortada beni perişan etti
0 oy
tarafından
Rabbim ıslah etsin

Çocugn rızkını nasıl böyle haram seylerle bitrdi 
(1 puan) tarafından
Amin inşallah canım akli olsa yapmazdı ama yaptı :(((
0 oy
(678 puan) tarafından
Ayy lütfen bir anlık öfkeyle alsın canını diye dualar etmeyin alsa ne olacak yine siz üzüleceksiniz hamilesiniz birde donup dolaşıp sizi bulur söylediğimiz her söz her dua ewet üzücü ama belkide biraz para artsin  diye bir  anlık gaflete kapılmıştır olabilir yani anlıyorum para gitmiş ama gotmeyedebilirdi belki hamilesiniz daha çok para olsun diye düşündü ama işler ters  gitti allah kolaylık versin 
(1 puan) tarafından
Haklısınız ama ofkeliyim :((
0 oy
(1,105 puan) tarafından
İddia oynayan insanlara şahit oldum çevremde bikac kuzenim oynar mesela ama küçük paralarla 5lira 10 lira gibi meblağlarla eşin bukadar yüklü bir yatırım yapmışsa bunun öylesine oynanmış olabileceğini düşünmüyorum bağımlılık boyutunda gibi geldi bana giden paraya çocuğun rizkana yazık olmuş üzüldüm senin adına ama bence bundan sonra da bir takibini yapıp önlemini al derim 
(1 puan) tarafından
Alışkanlık yapmış demekki para 10 dk içinde gitmis haberim sonradan oldu ama elimdenn birşey gelmiyor Allah ıslah etsin kocam da olsa affedemiuorum bebeğimin riskiydi o:(((
(1,105 puan) tarafından
Çok haklısın canım Allah kocanı ıslah etsin akıl fikir versin inşallah
(1 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 88 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 222 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Egeninannesi1 (261 puan) tarafından soruldu
0 oy