0 oy
516 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
2 önceki postumu bilenler vardir. Biraz once geldim hastaneden. Öncelikle karantinadayim diye bana yapilan muammele sanki zombi hastaligina tutulmusum gibiydi azarlayarak konusmalar geç ilgilenmeler falan. Karantina da oldugum icin bunlar hep ama cektiğim agriyi psikolojiyi bilen yok... Ben dusuk yaptim saniyordum megersem icimde doğum sonrasinda parca unutmuslar doktor dedi ki parca unutlmus gibi gozukuyo karantinan bitince gel ameliyat olacaksin bagirsaklarina dolanir yoksa denildi. Sadece bu cumleyi kurup gitti inanabiliyormusunuz soru sormama bile firsat verilmedi allah belasini versin hepsinin kanamam cok yoğun tansiyonum var vertigo hastayim panik atak anksiyete hastayim ve en onemlisi kan anemisi hastayim bana bise olursa kim verecek hesabini 

14 Cevaplar

0 oy
(50,354 puan) tarafından
şikayet et hepsini hastaneyide doğum yaptığın hastaneyi. geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(906 puan) tarafından
Başka bir hastaneye git ,ne demek parça unutulmus kim nasıl yapmış ? Gerekirse onlarda da şikayetçi ol, bu sağlıkçılar iyice çileden çıktı ya
0 oy
tarafından
Hastaneyi şikayet et
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun doğumdan sonra ilk adet mi
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım yaa 
0 oy
tarafından
Özele git canım ozaman sürünme oralarda
0 oy
(2,336 puan) tarafından
Nasıl unutulur diyelim unutuldu nasıl hemen müdahale edilmedi doğumdan sonra kontrolde bakılıyor yani yaptıkları çok ihmalkar bir davranış sen başka bir yere daha git insan gibi muamele görene kadar git yani
0 oy
(669 puan) tarafından
Ay naslya ben yıkardm o hastaneyi heralde şikayet et ve bidaha gitme oraya baska iyi bi hastaneye git masaya bırakmicakları ne malum allah korusun ve gecmis olsun 
0 oy
tarafından
Direk ara sağlık bakanligini kovitsim diye ölüme mi terk edileceksin
0 oy
(446 puan) tarafından
Pes sikayet et dava aç
0 oy
tarafından
Komple sikayet et yık hastaneyi baslarina bu ne sacmalik arkadas!!!
0 oy
tarafından
Cimer e yaz hemen 183 u falan ara canım olacak şey değil yani karantinadasın diye koronadan başına iş gelmese kanamadan gelecek öyle şey olur mu ya 
0 oy
tarafından
Şikayetçi ol kuzum böyleleri onu hakediyo. Ben olsam o hastaneyi onların başına yıkarım
0 oy
(121,512 puan) tarafından
ana onlari sikayet et

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 116 göst.
15 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Citipiti (3,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.
29 Eylül 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 370 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 312 göst.
3 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Peri&Anne (1,336 puan) tarafından soruldu

400,710 soru

11,990,903 cevap

36,177 kullanıcı

...