0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde (2,067 puan) tarafından

gecmedi  gitti  bir türlü öksürüğü  antobiyetik işe yaramadi    sürekli  öksürüğünden  uyamıyor:'(

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Odayı nemlendir canım ıslak havlu koy odaya
tarafından
Ayy kuzum antibiyotik te doktor vermeden kulanilmaz zaten Rabbim şafi isim hürmetine şifa versin inşallah
(2,067 puan) tarafından
aminn canimmm  aminn bu gece uyku yok  yavruma
tarafından
Yaaa kiyamammm :(
(2,067 puan) tarafından
yarın özele goturcem  kullandım şurup bir ise yaramadi
tarafından
Kuzum özelde anlaşmalı olduğu ilaçları yazabiliyor onlarda fayda etmiyo ilk o hataya düştüm çünkü ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tereyağını erit içine pekmez koy ılık ılık içir boğazını yumuşatır canım geçmiş olsun 
(2,067 puan) tarafından
saol  canim  deneyim  bakem  burda herşeyi  biizm pek yemezde
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Sorma bir haftadır çekiyorum uykuları haram oldu cocumun herkes böyle salgın mi var nedir balgamlı mi öksürüğü acile gidip balgamı çektiren bir alet varmış yaptırın belki iyi gelir 
(2,067 puan) tarafından
canım  yaaa kusuyor  onla birlikte atiyor  balgami  ama öksürük gelince  bitmek bilmiyor  ardı ardına  uykular rsmen haram oldu
(2,323 puan) tarafından
İyi bari atiyorsa daha çabuk iyileşir. Uykuda tutuyor dimi bilirim çok çektik bir haftadır şimdi biraz iyi inşallah geçer ya
(2,067 puan) tarafından
insallah  gecer canim  gerçekten çok zor yaa  öksürük yavrum  uyamıyor bile
(2,323 puan) tarafından
Evet canım doktora götürdüm ama verdiği ilaç bı işe yaramadı daha
0 oy
(12,854 puan) tarafından
İğne olarak antibiyotik iste canım demek ki şurup yetersiz kalıyor
(2,067 puan) tarafından
banada öyle  geliyor  gecirmdi  bir türlu  surup
0 oy
(11 puan) tarafından
Sogana karanfil batir bas ucuna birak hemen keser
(2,067 puan) tarafından
tih yaaa  karanfil  yok
0 oy
(176 puan) tarafından
Lütfen deneyin bunu da inşallah faydasını görürsünüz. Bir diş sarımsağı soyup ezin ve bir yemek kaşığı zeytin yağı ile karıştırıp ağzını kapayın 2 saat bekletip bebeğinizin ayaklarının altına yağ olan kısmı bolca sürüp çorap giydirin ertesi gün farkı görüceksiniz bende çok işe yaradı 2 gün kullanıp öksürürdüğünde taze taze yeniden yapın olur mu çok işe yarıyor inş sizde şifasını görürsünüz 
(2,067 puan) tarafından
sağol canım bunu bugün bir yerde  okudum  deniycem  ama
0 oy
(119,153 puan) tarafından
allah sifa versin
(2,067 puan) tarafından
aminn sağolasın
0 oy
tarafından

Allah şifa versin geçmiş olsun 

(2,067 puan) tarafından
sagoll aminn
0 oy
(265 puan) tarafından
Merhaba hemsireyim hangi ilaçları kullandınız ve ne kadarlik yavrunuz? Tanı olarak ne konuldu öksürük şikayeti ile gittiğinizde? 
(2,067 puan) tarafından
merhaba  2 yaşında kiizm  boğazı kızarmış dedi doktor  bir de  antobiyetik yazdı  augment saniirm  ismi  başka birşey demediler  ilk sağlık ocgaina  gkturumde  brosnt  ve zature  ddiler sonra acile  gittik  orda dinledi  sırtlarını birseu demdi  sadece bogazi kızarmış dedi
(265 puan) tarafından
Kapsamli bi hastaneye götürün. Akciğer filmi çekilsin. 41 günlük kızımı acile götürdük çocuk doktoru sadece steteskop ile dinleyip bronşit dedi. Bir hafta sonra kontrole gelin dedi. Üçüncü gün daha da kötüleşti öksürüğü. Başka hastaneye götürdüm akciğer filmi istendi bronsiolit ve zature başlangıcı olduğu ortaya çıktı.ilk doktorun yazdığı mucotik ve azeltin antibiyotik daha da kötü yapmış bebeğimi. O yüzden sadece steteskop ile dinlemek fayda etmiyor.
(2,067 puan) tarafından
ben de yarin  gotrucem  oksuurk iicn  zten  yeme icme  yok  iştahı  hiç yok  yuzu  elelri buz gibi  hiç bir şey de yemiyor insallah siiznkide  gecer  canım Insllah biizm kzida birşey yoktur
0 oy
(11 puan) tarafından
Ilac falan bizede kâr etmedi daha yeni atlatti kizim cok sukur.  Uyumadan ballı süt icirdik o gece oksurugunu geçirdi. Gunduzde 2 tk bal yedirdik. Yani bu şekilde aştık umarım szn kızda iyi olur. Geçmiş olsun 
(2,067 puan) tarafından
sağol canimm inşallah gecer  ya
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım bizimde tekrarlayan sürekli öksürüğü vardı antibiyotik işe yaramadı acile götürdük alerji damlası verdi gece yatırmadan veriyordum gece çok rahat uyuyordu belki alerjik olabilir antibiyotik ile de geçmedi ise
(2,067 puan) tarafından
carsamba  güne randvu aldim canım tekrar yine goturcem  hala geçmedi
0 oy
(245 puan) tarafından
Başını yüksekçe tutun biraz çocuk ne kadarlık bilmiyorum ama yarım çay bardapı suyu cezveye alın içine şeker atın tatlı olsun bayağa sonra limon sıkın azcık onu tatlı kaşığıyla içirin hemen kesiliyor öksürük 
(2,067 puan) tarafından
2 yasinda  canim  kızım
0 oy
(485 puan) tarafından
Cnm ben bala zencefil karıştırıp yediriyorum uyku öncesi öldürürse uykudan uyandırıp sekeli ılık su iciriyorum rahatlıyor bogazi
(2,067 puan) tarafından
tamma canimmm denerim  oksuurk berbat birşey

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 101 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 31 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem48300 (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 59 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu

378,382 soru

11,325,905 cevap

34,778 kullanıcı

...