0 oy
552 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
Canınız bişey çekse para olduğu halde gitmemezlik yapar mı saat kaç olursa olsun? Benimki hayır der ama gider öyle oluncada hiç bı anlamı kalmyor sankii

42 Cevaplar

0 oy
(876 puan) tarafından
Yok canım gider sağolsun
-Reklam-
0 oy
(9 puan) tarafından
benım esım bır tane gecenin 1 ınde gıttıgı oldu
0 oy
(5,689 puan) tarafından
Valla hiç demedim denemedim o yüzden bilmiyorum :D 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
bazen alır bazende usengeclıgı tutar gıtmez sonra alır ama yınede
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Eşimden ziyade ben üşengecim 

Bazen su ister sen al kapiya daha yakinsin derim :D
0 oy
tarafından
Benimkide nefret ediyorum üstelik ailecek oykeler şuan hatırlattın yanımda yatıyor acayip sinir oldum ama şöyle bişey var o üşengeçlik yapmadan peşin peşin sorar bne önce istemem derim sonra isterim inadına sonradan gönderir aldırırim en ufak laf etsin yemem o şeyi bildiği için edemiyor
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Hemde ne üşengeç bakkal alt katta ekmek lazım olsa boşver yemeği ekmeksiz yeriz der inmez ☺️
0 oy
(120,034 puan) tarafından
bak yarin pazara hidikcek burda sabah 6 oglen 12 arasi pazar hadi hadi demeye 9 da basliyom saat tam 11.20 evdem cikiyoz dusun gerisini zar zor kalanlara yetisiyo.m
0 oy
(446 puan) tarafından
Yok ya bazen dedigime pisman ettiriyo bi suru alip gelir allah razi olsun 
0 oy
tarafından
İstediğim bişeyi almamazlık yapmadı ama hep söyledi bende bişey istemiyorum artık ne alırsa onu yiyorum nefret ederim yaptıgını soyleyenden eşimde öyle çıktı eş süpriz yumurta gerçekten dışını bilsende içinde ne var bilinmiyo 
0 oy
(43 puan) tarafından

O konuda bi gun bile usenmedi ama evde ki işlere cok üşeniyor dengesizsin diyorum :D 

0 oy
(4,875 puan) tarafından
İmkanlar doğrultusunda gider yani burda gece hiç bir yer açık değil gece de ben bişey istemem .
0 oy
tarafından
Benimki gitmez ya ben de kıyamam ama denemek lazım
0 oy
tarafından

Saat kaç olursa olsun gider aslanım benim ❥♡

0 oy
(7,096 puan) tarafından

Yeme.icme konusunda kaç olursa olsun alır gelir ama.evde bi iş yapicagi zaman 40 kere derim.ya :D

Deli ediyo beni
0 oy
(7,821 puan) tarafından
Yapmazz kesinlikle esimin en sevdigim huylarından birisi budur 
0 oy
tarafından
Gitmez ve üşengeç aşırı derecede akşam disardaydı çekirdek istedim unuttu almayı görevden gelmişti mecbur dedim kızı oyala ben ineyim aşağı ne yapım geri döndürmek çok zor ve yorgun hep diğer türlü de üşengeç ya kahvemizi iciyoruz koltukta benim bitmiş oluyr kalkıyorum o da için e tepsiyi ileri itiyor ayaklarını uzatıyor onu kaldırmaya usenir
0 oy
tarafından
Cebindeki son kurus olsun yine de beni kirmaz alir ama bu usengeclik degil ki kiymet vermek...
0 oy
(284 puan) tarafından
Çok şükür gece yarısı da olsa gider canım Rabbim ondan razı olsun
0 oy
(818 puan) tarafından
Kendine üşengectir ama benim canim bisey istese parasi varsa imkani varsa hemen gider alir getirir hatta gecenlerde balik istedi cnm ama eşime soylemedim ertesi gun dedim ya keske dun pazardan balik alsaydin diye canim istemisti kizdi niye soylemedim diye hemen gitti balikcidan aldi getirsi sağolsun

İlgili bir soru bulunamadı

384,850 soru

11,511,556 cevap

35,173 kullanıcı

...