0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
tarafından kapalı
Instagram da fazla takip ettiklerimi çıkardıktan sonra hesabin bir başkasının eline geçti diye uyarı veriyor  nasıl düzelte   bilirim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kişi çıkarmakla değildir o 

Şifreni değiştir hemen 
(46 puan) tarafından
Şifremi unuttum ya şimdi bakıcam yazmıştım  bi yerlere
tarafından
Şifremi unuttum'a ba e postana yada telefonuna şifre kurtarma linki gelir ona bas yeni şifre koy
(7,791 puan) tarafından
Canim takio etme yada takipci cikarmak siniri var instada cok kisi cikardiysan takipten bi anda olabiliyor. bende sayfam da bunu yaptigim icin cok spam yedim. Sifreni degistirmen gerek ve sana yorum begeni yapio etkilesim yapmalari gerek spam kalksin diye.
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Şifreni değiştir hacker dir inanma şu sira türedi
(46 puan) tarafından
Cook saolun  kızlar teşekkür  ederim
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Telefonuna virus bulasmis ve seni uygulama indirmeye yonlendiriyor olabilir her ihtimale karsi şifre değişimi yapabilirsin..
(46 puan) tarafından
Yapicam teşekkür ederim
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Şifreni değiştir. Hatırlamıyorsan şifremi unuttum'a bas yönlendirir uygulama seni.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 80 göst.
15 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde _Reyhan-0 (1,695 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
23 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Delinin biri (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...