0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar öncelikle araniza yeni katildim hepinize selamun aleykum benim bu aralar  cok üzgünum icimi biraz dökup fikirlerinizi almak isterim. 2. Eşimle 9 yildir ewliyiz eşim gecen yil mart ayinda sanal iddia oynayarak 60 bi  tl borc yapti dün ise tekrar ayni  sanal iddia oynayip 300 bin tl borc yaptgini ögrendim. we bu defa benim kartlatimida kullanip benide borclandirmiş ne yapmaliyim rabbime sginip sabirmi etmeliyim yoksa bitirmelimiyim

16 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yani çocuğun yoksa koşarak uzaklaş bekleyim diyorsan sakın çocuk yapma git spiral taktır kondoma  yada kocana güvenme sonra başını çok vurursun taşlara
(2 puan) tarafından
Yok cocuk flan olmaz canim zaten esimin sorunu cocugu yokmus ailesi destek degilmis ondan boslukta oluyormus oda sanal iddaya yönelmis
(1,250 puan) tarafından
İnşaAllah bırakır
(2 puan) tarafından
Insallah prof dr gtyik dun psijiyatri tedawiywe  basdik şifa rabbimden
(1,250 puan) tarafından
Amin inşaAllah bırakır
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Aleyküm selam canm.. yerinde olsam iddialarıyla baş başa bırakırım onu.. borç miktari hic hafife alinacak gbi degil... Ki iddianin küçüğü büyüğü yok bnm için.. evin rızkını kumara harcamış öyle koca olmaz olsun..
(1,022 puan) tarafından
Maddi durumunuz iyi galiba bilmiyorum ben bu durumda 1 sn daha kaybetmem kim ne yaparsa yapsin diye düşünürüm umuruma gelmez.
(2 puan) tarafından
Yok kamu işcisi esim ewimiz kira maasina 3 aya kadar haciz gelir durumumuz iyi olsa zaten hic önemsemem ben dunyalik islerde  elimi etegimi çekeli cok oldu canim onun icin ben ahiret yonüne bakiyorum
(1,022 puan) tarafından
Fazla iyi niyetlisin o halde ama sen böyle yapsrsan esin seni daha cok uzer haberin olsun cektiklerinle kalırsın.
(2 puan) tarafından
Yerimde olsan ne yapardin
(1,022 puan) tarafından
Hic arkama bakmam bosardim.. o paralarla neler yapılır beni düşünmeyeni ben hic düşünmem bak kiradayim diyosun akli olan para harcayacak borc yapacaksa önce evini arabasını alir.
0 oy
tarafından
Ay niye böyle yspiyoki haram her insana gelmez ya bilemedim şimdi kuzum adam hep böyle başı bosmu yoksa tek kötü huyu bumu eğer affesersen tekrar yapabilecek birimi eğer öyleyse kaç kurtar kendini
(2 puan) tarafından
Tek kötü huyu bu ne yazikki 9 yildir ewliyim 7 yil hic bisey yoktu bu 2 yildir boyle oldu  zaten maasina haciz gelecek ölene kadar maastan kesilecegi icin para kalmiyacak oda oynuyamiyacak
tarafından
O zmn psikolojik sıkıntıda tedavi olmasını işte reddederse uzak dur bencd
(9,626 puan) tarafından
Canim parası olmayınca oynayamaz diye düşünme benim tanıdığım bi abla vardı onun kocası da 100 milyara yakın iddia borcu yapmıştı adamdan boşandı kızını da İstanbula gitti adam akıllanmadi sigortalı işte çalışmıyo para kesilmesin diye ve başka yerlere de borç yaparak hala iddia oynuyo ve iyice batıyo..bu tür insanlar karısını satar iddiayı bırakmaz o yüzden kac kurtar kendini
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Arkana bakmadan kaç canım benm bu senin başına iş açar derdi seni tutar Allah sabır versin vallahi zor durum dava at bunları sun borcunu ona odetirler 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
İddia veya kumar neyse artık en zor kurtulan bağımlılıklardan bitanesi. Malesef eşin bidaha yapmaz diyemiyorum. En küçük bahanede kaçacağı tek nokta o olacak. Hayatının sonuna kadar bunu yaşayamayı göze alabiliyorsan gitme. Ama ben olsam bir dakika durmam.
0 oy
tarafından
Ben bosarim benimkide kumar oynuyormuş boşanma davası açmaya gidiyordum Kur'an'a el bastı bir daha yakalayayim net bosarım .. 
0 oy
tarafından
Serdar ortac konuşma yapti oda idda oynamiş şuan borcunu ödüyor ama çok pişmanim diyor kendi kaybettti kendi ödüyor akillanmis
0 oy
tarafından
Çocuğunuz yoksa kaç kurtar kendini böyle insanlar o iddia uğruna herseyi yapar 
0 oy
(87 puan) tarafından
Canım bunun sonu yok kazanana kadar bırakacağını sanmam kaybettikçe hırs yapmıştır kazanana kadar o borc 1 trilyon bile olur kendine ceki duzen vermesini sagla borclandıkca o borcu odemek için oynar şimdide Allah yardımcın olsun çok zor bi durum 
0 oy
(597 puan) tarafından
Ilk esimi en buyuk faktor iddia yani bildigin kumar icin bosadim. Tabiki baska faktorlerde vardi, benden iliskide anormal seyler istemesi, kumari birakmamasi son damlada siddetide olmasi. Ama ikinci evlilikde insan ister istemez sabira yonelio. Daha cok sabretmeyi ogrenio ve malesef bazen gelen gideni aratiomus dio. 

Tedavi olsun ikna et. Bu bir hastalik once bunu kabullenip tedavi olmak istemeli
0 oy
(669 puan) tarafından
Senin başınıda yakcak o borcları nasıl ödicek bence ailen arkandaysa git derim ne diyebilirizki başka kumar gibi bağımlı olmuş biraz gözünü korkut boyle giderse ayrılrm senden de allah yardmcn olsun 
0 oy
tarafından
Benim kuzenimin eside at yarışı düşkünü düzelmedi bacım ne yaptılarsa düzelmedi erkek kardeşleri bir olup ağzını burnunu da kırdı o seke seke kupon yapmaya gitti =/
0 oy
tarafından
Bence bitirmelisin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Boşanacaksan sen de büyük oyna bu işlemleri ben yapmadım diye bankaya ve avukata beni dolandırdı veya çaldı şeklinde şikayetçi ol. Boşan. Yok olmaz diyorsan paşa paşa ödersin seneye 1 milyonluk oynar
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Biran önce kendine ait olan borçlardan kurtulup kaç ondan. O bir daha çıkamaz o pisliğin içinden sürekli borç açıp duracak. Git kendin çalış çocuklarına bak. Kendi çevremde yaşandığı için bu kadar net konuşuyorum. Düzelir diye beklersen düzelmez. Maaşına icra grlecek oynamayacak dersende bir süre sonra etraftan herkesten istemeye başlıyorlar
0 oy
(228 puan) tarafından
Canm benmki de oynuyormuş evlendik ev borcuna girdik araba aldk altınlarla sonra az bı eşya borcumuz vardı 5 ayda doğum ve kış yüzünden annemlerdekaldik o süre zarfında biriktirmesi gerekirken borç etti ev kredisini de üç ay erteletmistk.bi baktm kartlara bı dünya borç var arabanın yarısı kart borclarina gitti diğer yarısı da eşya borcu işte bı kaç şey aldk ona gitti.ondan sonra hesaplarını hep kontrol ettim ara ara yakaladım söz verdi kaç kez ailelere başta yansıtmadım nerdeyse o zaman da iki bin falan harcams.en son 5 gün ustuste oynadı veben her gün dedim ailelere söylerim evdende giderm çocuğumu alıp.baktm ciddiye almıyor aileler e söyledim annemede aln goturun beni burdan dedim böyle böyle olmuş drdim yalvardı falan bide 13 haftalk hamileym dedim sana son bir şans daha veriyorum bir kez dahi oynarsan bu sefer haber dahi vermeden çekip gidecem dedim.canm akillanmiyolar bilgin olsun cocukda yoksa yol ver gitsin bizimki toplasan 15 bin e yakın kaybetti o kadar Mevla kaybetse çocuk falan gözüme gelmez

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 441 göst.
0 oy
16 cevap 578 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fer000 (142 puan) tarafından soruldu

378,280 soru

11,322,234 cevap

34,768 kullanıcı