+1 oy
170 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Kizlar Çocuğunu Dersane Ya da eğitim Kursuna Gönderen Var mi onlarda ara tatile girdi mi ?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kizim 7. Sinif dersaneye gidiyor tatil olmadi canim onlara
tarafından
Teyzemin kızı da 9 yaşında kursa gidiyor ağlıyor o da burası niye tatil olmadı diye bende ondan sordum acaba tek onun kurs mu tatil etmedi diye
tarafından
Yok canim kurslar tam gam dewam
tarafından
Anladım teşekkürler ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Kızım gidiyor tatil olmadı ingilizce kursu resim kursu dershanesi halk oyunları kursu 4yerde tatil vermedi.
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim.
0 oy
(181 puan) tarafından
8.sınıf oğlum dershaneye gidiyor tatilde  hafta içi her gün ders vardı cumaertesi ve bugün pazar ders yok .Normalde dershanede dersleri 5 saat salı çarşamba perşembe cumartesi pazar.

Büyük sıkıntı parasını ödedik 4.500 tl ama çocuk gitmiyor zorla kızarak bi kaç kere gönderdik yok olmuyor gitmiyor.Para iadeside yokmuş 
tarafından
Ya niye gitmek istemiyor rahatsız olduğu bişey mi var acaba o kadar da para veriyorsunuz . Dersane yönetimiyle konusun
(181 puan) tarafından
Arkadaşı yokmuş ordakilerle arkadaş olamamış orda kendisini yabancı gibi hissediyormuş gitmem diyor dershane yönetimide konuştu ikna etmeye çalıştılar çok kibar güzel insanlar ama ikna edemiyoruz
tarafından
Allah alla . Sınıf öğretmeni sınıfındakilerle konuşsun arkadaşlarıyla kaynaştırir.  İnşallah alışır ve severek gider
0 oy
(118,488 puan) tarafından
kiz biz kresi gidiyoz sayilirmi oda ☺
tarafından
Sizde de ara tatil oluyor mu :D
olmaz olurmuu bak kasim basinda 1 hafta oldu simdi aralik sonunda 2 hafta daha var sonra bide martta var oda 2 hafta
tarafından
Aynı bizim gibi desene orda havalar nasıl soğudu mu
hergun yagmur var ya her guuuunnnn iklim olarak 1 gunde 4 mevsim yasiyoz sabah gunes oglen yagmur aksam ruzgar gece soguk
tarafından
Kayseri'de öyle

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sever (1,764 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde ceylancan (1,346 puan) tarafından soruldu