0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Çok moralim bozuk ya. Biraz kanadı hemen yara bandı yapıştırdım eldiven giydirdim. Çok acımış mıdır kendimi çok suçlu hissediyorum nasıl anneyim ben canını acittim ya örf:((

16 Cevaplar

0 oy
(119,318 puan) tarafından
onu bizde kuzeye esim yapmisti 1 bucuk aylikken cok uzucu yaa
(2,529 puan) tarafından
Ciğerim yandı gitti valla ağlamadı çok ama ben çok kötü oldum :(
-Reklam-
0 oy
(15,695 puan) tarafından
Keserken daha dikkatli olursun acır tabi ama.bebek ya çabuk unutur geçer hemen anneliğine laf etme kız olur bele vakalar 
(2,529 puan) tarafından
Az ağladı hemen kucağıma aldım sustu ama ben oturdum ağladım çok kötü oldum ya :(
0 oy
tarafından

Bende yaptım onu maalesef içimdeki o kötü duyguyu asla unutmamam. O kadar sinirlenmiştim ki ağlamıştım. Oğluma bakıp o acıdığı anda yüzünü düşürmesi gitmiyor gözümün önünden. Ama sonra şükür daha çok dikkat ettim. Anne olmak çooook zor kılına zarar gelse. Rabbim korusun insanın canından can gidiyor 

(2,529 puan) tarafından
Bende ağladım çok kötü oldum:(
0 oy
tarafından
bende yapmıştım cok kötü bi durum kuzum yaa  yara bandını çıkar bence hava alsın ki çabuk kuruyup iyilessin evde yara kremi varsa cokk minik sür hemen geçer 
(2,529 puan) tarafından
Yakarsa diye sürmedim canım çıkarayım yara bandıni mikrop kapmasın diye yapıştırdım
tarafından
anladm kuzum yara bandı hava aldırmıyor ya o yuzden demiştim
0 oy
(454 puan) tarafından
Bunu yapmayan yoktur hep beraber annelikten istifa ediyoruZ:)
(2,529 puan) tarafından
Edelim ben utandım valla nasıl böyle bir hata yaptım diye parmağını kanarken görünce içim gitti
(454 puan) tarafından
Olur canım elbette insan kuluyuz bilerek olmuyor ki bende telefon dusurmustum yüzüne o kadar ağladım ki bebeğimin yüzüne bakamıyordum
0 oy
(44,664 puan) tarafından

Ayy ona bende dayanamiyon sanki benimki aciyo:blink:

(2,529 puan) tarafından
Çok ağlamadı ama biliyorum sızlar:((
0 oy
(309 puan) tarafından

image

Tırnak törpüleri var şimdi canım çok rahatmış geçmiş olsun üzme kendini 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Ay bende yapmıştım benim kızım da 50 günlük falandı çok kanamıştu bende oturup ağlamıştım bebeğim uyurken kestiğim için hiç ağlamadı canı ne kadar acıdı bilmiyorum ama :(
(2,529 puan) tarafından
Benimki uyanıkti ama çok hareketli değildi hemen keserim dedim biraz kanadı ağladi emzirdim sustu hemen inşallah sızlamiyodur :(
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Off okurken icim gitti.. kiyamam size hirpalama kendini unutmustur bile o acisini
(2,529 puan) tarafından
Şükür çok ağlamadi ama sızlar diye üzülüyorum:(
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bende kesmistim canm bir kez istemsiz oluyor bu oldu diye sen kotu anne degilsin ki boyle dusuncelere girip kendini ve bebegini yipraaktan baska bir ise yaramaz
(2,529 puan) tarafından
Çok üzüldüm ama ya inşallah çok sızlamazz:((
0 oy
(346 puan) tarafından
Neden suçlu hissediyorsun olabilir böyle şeyler biz annelerin hiç mi yanlış yapamayız 
(2,529 puan) tarafından
Neden dikkat etmedim diye çok masum sesini çıkaramaz canı acısa :( çok kötü oldum ya
(346 puan) tarafından
O anda olmuş dikkatsizlik hepimizde olabiliyor üzülme bir daha kestiğinde daha dikkatli olursun
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Bunu yapmayan yoktur heralde ben de eşim de yaptık malesef. Makas şeklinde olan tırnak makası var onunla rahat kesiliyor ben hep onunla kesiyorum 
(2,529 puan) tarafından
Bende alayım ondan çok teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Ay bende oğluma yapmıştım ağlamıştım çok :(
0 oy
tarafından
Benimki 3 aylik. 2 aylik olana kadar kağıt torpuyle torpulemistim. Kesmekten korkuyorsaniz torpuleyebilirsiniz.

Ilk denememde ben de kanatmistim. Sanirim yapmayan yok. Mumkun oldugunca uyurken kesin.
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Bende ilk kestigimde etini kesmiştim yanlışlıkla bilerek yapmadım canim kendini suçlama geçer en kısa zamanda inşallah
0 oy
tarafından
Olur öyle canım. Kendini kötü hissetme. Bebeklerin tırnakları daha sertlesmemis. Hemen toparlar, iyilesir. Ben bikere tırnak keserken yanlışlıkla yandan ufak etine dokundum hafif kanamisti ağlaya ağlaya bi hal olmustum. Ama sonra Allah'a şükür iyilesti. Yara bandını çıkartıp hava almasını sagla oyle daha çabuk iyileşir. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 329 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 473 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ipek94 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.
25 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,887 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.

379,818 soru

11,369,803 cevap

34,853 kullanıcı

...