0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından

Evin içinde 3 kızız gariban bir koca :D büyük kızım 2 yaş sendromunda ota Bo.ka hersey ağlıyor isyanlar da. Küçük kızım 4 aylık oldu atak haftasında diş sıkıntı başladı. Annesinin memesinnden süt akımı azaldımi isyanlar da. Gariban anne 25 yaş ve 2 çocuklu anne olma sendromunda. Delirmek üzere. Kafasında hunisi eksik :D tuvalete gitmeyi unutuyor az önce altına kaçırdı :D evde ki tek erkek baba da pazara gitti atom karınca gibi çalışıyor. Hani anam nerde bu pazar kime pazar niye pazar :D

17 Cevaplar

+1 oy
(119,289 puan) tarafından

sanirim cogunluk olarak siyirdik :D

(699 puan) tarafından
:D bacım bunlar hep kaka kokusundan. Çok koklaya koklaya etki etti. Kafam bir güzel bir güzel huhuhuwww smdi evde köpük partisi yapcam bulaşık yıkayarak
(119,289 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Anaların kıymetini bilene:angel:

(699 puan) tarafından
Umarım ilerde onlar da bilirler
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Ahahahhaah oda iyimis kız üzüldüm kocana aman bi yandan da boşver kız yapsın benimkide evde kaldı mı kacacak delik arıyor kendine:D

(1,621 puan) tarafından
Ha keyfe gitti yani :D valla bacım ben anormalim doğum dan sonra kendimi düşünmeyi unuttum herkezi de kendim gibi düşünüyom artık alışmış olmalisin benim ki 9 aylık bide oğlum var 10 yaşında arada bi kaynanama gidiyoz diyom anne al tut kızı ben bulasigi falan halledim yok aman aman öyle çocuk avutcagima sabahtan akşama kadar iş yaparım diyo :S eşim işten geliyor diyor sana uzuluyom ben sanırım üzülmeni unuttum:D
(699 puan) tarafından
Kız dua et biri on yaşında. Benimkiler küçükler. Ayy ayy :D
Bu kızlar 10 yaşına gelir mi ki.
(699 puan) tarafından
Benim kaynana da sen bak onlara sen bak onlara der kaçar işi yemeği o yapar gidince :D
(1,621 puan) tarafından
Öyle böyle geliyorlar da senin de burnundan  getiriyorlar :D kolay gelsin valla ben dayanamam ikisi de küçük çok zor ben koca oglanla kafayı yiyom
(1,621 puan) tarafından
Ahahahahah kız işte anne gibisi var mı ya bizden başka kim dayanır ki
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ota b.oka ağlayan 2 yaşında bı tanede bende var:angel::D

(699 puan) tarafından
Kız bu yorumuna güldüm şuan yanyanayz. Bana gülme diye bağırıyor :D
0 oy
(13,006 puan) tarafından

Herkesin evi aynı galiba :D

(699 puan) tarafından
Vala demek öyleymiş millete bakıyorum da onlar böyle değil dışarıdan. :D
0 oy
(58 puan) tarafından
Allah seni benim de 3 kız benle 4 kızız baba tek yaş 23 sen düşün bendeki piskolojiyiii
(699 puan) tarafından
Yavrummmm öptüm seni :D
 Allah bol sabır versin
(58 puan) tarafından
Sagol cnm bnim
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Hahaha ay bende fazlalık huni var kız kokosumdur biraz surekli aynı huniyle gezemiyorum gel verem sana renk renk takip takip göbek atarız artık :woot:

(699 puan) tarafından
Bir değişiklikle ihtiyacım var aslında. Bir tane teneke bağladım mi totoma tamamdır bu iş :E
(7,098 puan) tarafından
Hahahahha ay doğru diyon bak o aklıma hiç gelmemişti kız:))))
(699 puan) tarafından
:D fazla teneke var ben de. Kız artık yağ da pahalı tenekesini atmayalım bağlarız Bi yerlere :D
(7,098 puan) tarafından
Valla öyle artik tenekeside kıymetli onun bu bebelerle lazım bacim hahahaaha :))
0 oy
(818 puan) tarafından
Ay kiz siz yine 3 kizsiniz ya ben napicam 1 oglum var ee 10 gine ikinci oglanda geliyo bide eşim 3 erkekle napicam ben :)
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Biz 2 ye iki ben biktim bu erkelerden ama baba rahat :D

0 oy
tarafından
Bu ara benimkide herşeye ağlıyor az önce muzu soydum diye kıyamet kopardı bir dillense artık isyan bayrağını çekmek üzereyim kocam işte onu aradım sizlanıyorum aşkım bir bizimki değil demin arkadaşın karisi aradı bu çocuk uyumuyor diye şikayet etti diyor topluca kafayı yicez 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
En azından senin kocan yardım ediyor bende 4 küçük var kimse yardım etmyor:(
(699 puan) tarafından
Yni işte duruma göre değişken
0 oy
tarafından

Bir tane de bende ver yemek veririm kusar , su biberonu düştü diye aglar işin en kotu kısmı baba yok Suriye de butun yük bende bırak huniyi ben direk arkadan bağlamalı önlük siparişi verip 112 yi arayıp hazırım ben gelin alın beni demek istiyorum:D

(699 puan) tarafından
Ayy son cümleye kahkaha attım. Allah yardımıncn olsun zor tek olmak
tarafından
Amin canım amin cümlemizin işi deliliğe vurdum ben baksa türlü iflah olmuyorum ahaha
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benimde tam tersi 3 erkeğin içindeyim bunalimdayim ,:)
0 oy
(534 puan) tarafından
Ben tek başıma pazar yapıyorum valla taktım kocama kanguruyu koydum cocuğu dedim yallah dışarı ne yaparsanız yapın:Dd şuan kahve içiyorumm mükemmel bir pazar 
(699 puan) tarafından
Maşallah sana o zmn beslenme saati falan yok mu açıkmaz mi
(534 puan) tarafından
2 3 saat dolaştılar valla o gün işte emzirip yolladım 4 saate kadar yolu vardı da uyuyakalınca geldi eşim
0 oy
tarafından
Ajahah Allah yardımcın olsun ya

Burdaki postlari okuyunca ikinci çocuğa hiç. Cesaretim olmuyor 
(699 puan) tarafından
Valla Bi yani çok iyi de zorlayan yni da çok
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ya ben ne yapım evde 1 baba 2 oğlan biride karnimda moda 3 cü oğlan evde tek karı benim ben nerelere gıdım ütüsü bitmez ayakkabı silmesi bitmez daha küçükler buyudukleri zaman ne yapacam ben 4 erkekle bir evin için lde ¯\_(ツ)_/¯
(699 puan) tarafından
Bacım sen dağlara kaç bosver :D
(7,036 puan) tarafından
Hahahaa orda da bulurlar bunlar beni

İlgili sorular

+1 oy
55 cevap 1,041 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 389 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,883 puan) tarafından soruldu
0 oy