0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok yüksek atesliyidi 39.8 e kadar yükseldi dün ve bugün iyi sabah bi uyandim üstü başı burnu kan önceden de kansızlığı baya düşük çıkmıştı doktorumuz bir daha bakalım yine demişti okula gidince goturemedim ama burun kanama olayı beni tedirgin etti kansızlık da olunca 

5 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yaaa cnm ateside yuksek diyorsun burnunun kanamasi bana normal gelmedi bence bir doktora gotur
tarafından
Ya ateşi düştü artık iki gündür iyiydik ama bu sabah burun kanamasiyla kalkti
-Reklam-
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ateşi 39 Ken çocuk uyuyormuydu
tarafından
Ya kuzum ateşi dün ile bugün yok ondan önce çok beterdi ama bu sabah ateşi bitti derken burnu kanamis
(3,055 puan) tarafından
Acaba ateşin verdi bişeymiydi yada burnuna daha önce bı darbe vs aldı mı Allah esirgesin çatlak vs varsa bı doktora görürsen iyi olur aslında
tarafından
Bir yere vurmuş olsa ağlardı diye düşünüyorum ondan öncede bir darbe olmadı anlamadım neden olduğunu
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bence acilen hastaneye gotur inslhh biseyi yoktur ama hafife alma
0 oy
tarafından
Ateşlıyken mı kanamış burnu, bırde asla ateslıyken derin yatırma daha da ateşlenir uykuda  
tarafından
Yok kuzum yatirir miyim hiç zaten ateşliyken titrimekten yerine oturamiyordu yavrum iki gündür iyiydi ama bu sabah bi uyandi her yer kan
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Hastaneye gidin bence minicik çocuklar yani sonuçta allah korusun kötü bisey olmasın 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
2 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Eylmahmet (45 puan) tarafından soruldu

380,053 soru

11,377,100 cevap

34,863 kullanıcı

...