0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (8 puan) tarafından
Merhaba kızlar 39+1haftaligim bugüne kadar hep özele gittim . Doğumum yaklaşmış ve özelde baya pahalı yarın ilk defa Ankara şehir hastanesine gidecem acil bölümünden alırlar mı dokturlari iyi mi ilgileniyorlar mı . Doktor konusunda çok tedirginim ilk hamileliğim bugüne kadar hep kendi dokturum ve çok memnundum 

Mecbur  gitmem gerek .

Sizce ordaki dokturlar iyi mi 

4 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Önceden kayıt yapsaydınız keske acillik bir durum yoksa bakmazlar siz yine dosyanizla gidin

Ben martta doğurdum benim karşıma çıkanlar iyiydi
(8 puan) tarafından
Dosya hiç cikarmadim .Daha önce randevu aldım gidene kadar dokturda gitti malum baya uzak .
Sancım var desem alırlar mı
(7,654 puan) tarafından
Tabi acilden alttan muayene ederler
(8 puan) tarafından
Teşekkürler cevabıniz için ☺️
(7,654 puan) tarafından
Rica ederim kolay gelsin
-Reklam-
0 oy
(785 puan) tarafından
Valla herkes orayı övüyor bende 32 haftaligim Çarşamba günü gidecem bakalım
(8 puan) tarafından
Sizin haftaniz iyi bnce alır ben 39. Alırlar mı bilmiyorum
(785 puan) tarafından
Alıyorlarmış canım direk doğuma gidenler bile var
(8 puan) tarafından
İnşallah alırlar  sancı,su ve nişan hiçbiri yok .teşekkür ederim ☺️
(785 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Ben orada doğurdum canım çok iyi temiz pırıl pırıl bi hastane ebeler hemşireler doktorlar çok iyi bildiğin  özel gibi 
(8 puan) tarafından
Teşekkürler cevabıniz için ilk defa gideceğim için alırlar mı acilden giriş yapicam
tarafından
Kuzum ben önceden hiç gitmedim oraya direk doğuma gittim aldılar beni seni de alırlar bence gündüz gitme akşam git bakarlar mutlaka
(8 puan) tarafından
Benim de ne sancı var ne nişan nede su var
İki hafta boyunca yalancı sancılar çektim kasılmalarim oluyor . Bizede baya uzak haftam ilerledikçe sezaryen korkusu başlıyor . En iyisi oraya gitmek
tarafından
Git canım bebek bugün çok az hareket etti falan de hemen bakarlar merak etme ama akşam git
(8 puan) tarafından
Tamam çok teşekkürler ☺️
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ben 51 gün önce orda doğum yaptım sezeryandim. Tertemiz pırıl pırıl hemşiresi doktorları hepsi çok iyiler çok ilgililer. 
(8 puan) tarafından
Çok teşekkürler ☺️
(1,368 puan) tarafından
Normal doğum bölümünde bekledim ameliyatımı. Saatlerce gördüm canım ilk bebeğin sanırım normal olacak. Hemşireler masaj yapiyo düş aldiriyo gerekli yerde. Plates topları filan var hep. Doğum için git bence :)
(0 puan) tarafından
Selam canım benimde ikinci gebeliğim 33 teyim ilk sezaryen özelde yaptım şimdi şehir hastanesine gidiyorum kaçıncı haftada aldılar seni bide ağrı kesici yapmadılar falan diye duydum gerçeklik payı varmı
(1,368 puan) tarafından
39 da aldılar canım. Kim dedi kız öyle hem hap olarak verdiler ağrı kesici hem de damar yolundan yaptılar yapmaz olurlar mi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
6 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
+1 oy
3 cevap 177 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,759 puan) tarafından soruldu