0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Ne versem kusuyor herşeyi değiştirdim ogunlerin arasını açtım yok günde bir defa mutlaka dolu dolu kusuyor sali gününe randevu aldım isteyrek yiyorsa sorun yok ama çoğu şeyi istemiyor yedirince de kusuyor var mı başına gelen napcam tükendim artik

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
(818 puan) tarafından
Istem dışi mi kusuyor cnm yoksa bilerek mi kusturuyo kendini
tarafından
Birşey sevmiyor canım herşeyi yiyen çocuk hiç birşey istemiyor
(818 puan) tarafından
Iştah sorunu vardir belki canm o yuzden istemiyodur sende cok zorlama cok acikirsa illaki yer doktora gidene kadar biraz serbest birak
tarafından
Canım iştahlı bir cocukdu 1 haftadır böyle
(818 puan) tarafından
Olur cnm.donem donem biz bile iştahsiz olabiliyoruz hasta olmasin da insallah düzelir
tarafından
İnşallah canim inşallah
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kız bişi alerji yapıyor olmasın benim oğlan öyleydi hastane hastane gezdirdim en sonunda süt alerjisi var dediler süt ürünlerini vermeyi kestigim gibi kusması durdu
tarafından
Canım ama hep yediği şeyleri veriyorum
(7,036 puan) tarafından
Hm midesini üşütmüs olabilirmi kuzum geçici olarak  eczaneden kusma ilaçlarından kulan canım belki iyi gelir ama inslh rabim şifa versin çok zor bir durum aylarca yaşadım bu durumu gecelerim haram olmuştu evde temiz hiç bir yer kalmamıştı ev Kusmuk kokusundan durulmuyordu kaç gece hastanede yatık geçmedi kimse anlamıyor du ne olduğunu en son özel bir kliniğe ggitik süt alerjisi dedi
tarafından
Aynı canım aynı her gün makine çalışıyor şuana kadar yoktu acaba sonra dan mi çıktı ki ve isteyerek yemiyor hiç birşeyi sizde de olmuş muydu
(7,036 puan) tarafından
kendi midesini bulandirip kusyor olmasin kuşum
tarafından
Bana da öyle geliyor canım çünkü istedigi şeyleri yerken yapmıyor
0 oy
(20 puan) tarafından
Benim oglanda öyle cnm istemedigi biseyi verince öğürüyor hemen :/
tarafından
Naptın canım hiç birşey istemiyor sorun bu
(20 puan) tarafından
Valla zaten zor yemek yiyor hatta hiç yemiyor bile bende artık kendi haline bıraktım kendi sevdiği şeyleri yiyor farklı bi yemek asla yemiyor
tarafından
Aynı camim perişan olduk
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benim oğlumda bazen yapıyor zorla yedirince daha sofradayken kusuyor 
tarafından
Ama hiç birşey istemiyor ne vereceğimi şaşırdım artik

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 170 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 433 göst.
30 Haziran 2020 Aile kategorisinde ❤pasa annesi ❤ (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
0 oy
2 cevap 45 göst.

380,297 soru

11,386,508 cevap

34,887 kullanıcı

...