0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sibirya kurdu köpeğimiz var bahçede onların yavruları oldu Bi tanesini ben istedim evde besleyip büyütmek için büyüyünce belkı  bahçeye koyabilirim evde köpek besleyen arkadaşlar köpek nereye tuvaletini yapyor düzeni nasıl???? 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap

Bunun yavruları kızlar 

image

tarafından
Aynn çok tatlı çok guzeller canım
tarafından
Anammm çok tatlı bizim de dogo arjantin
tarafından
Maşallah ne guzl aşığım ben köpeklere valla
tarafından
Cok guzelsin beee
tarafından
Teşekkür ederiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız evde çocuk var bahçede kalsın canim bizim de var ama bahçede kulübesinde duruyor 
tarafından
Yavru canım 2 hafta oldu doğalı
tarafından
Kız yavru da olsa ben evin içinde tiksinirim yaa
tarafından
Yok ben. Çok sevıyorum Vala hayalım köpek sahıbı olmak bakmak fln
tarafından
Hade inşallah hayalin güzel olur bir ara fotoğrafını at kız görelim onu
tarafından
Köpeğin fotografını attım ama yavruları daha görmedım yukarıda ev sahıbınin evınde
0 oy
tarafından
Bizim yok ama komşumuz hergün dışarı çıkarıyor tuvaleti geldi diye :) 
0 oy
tarafından

dışarı çıkarıyosun yapıyo :D

tarafından
Ahahah
tarafından
bu arada 2 haftalıkmış daha annesını emmesı lazım nıye ayırıyosunuz kı
tarafından
Şimdi almicam biraz büyüsün ler almak istiyorum
0 oy
(119,982 puan) tarafından
evde degilde bahcemizde vardi aay sibirya kurdunub gozleri cok tatli oluyo bi ara foto atsana
tarafından
Ekledım canım
0 oy
(13,255 puan) tarafından
Evde köpek beslenmiyor kokusu bitmiyor. Yeni yikattigim koltuguma isedi. Alışamadık zaten arkadaşı 2. Günü aldı götürdü ☹️ 
0 oy
(800 puan) tarafından
Evde beslemek sanildigi kadar kolay değil. Kumunu alip bebek gibi aliştiracaksin o cinsi bilmiyorum ama bir köpek en az 3 ayda eğitildiğini biliyorum. Bu düzeni de sen kurcaksin saatine göre mamasini verip saatin de tuvalete çikarcaksin köpeğin günlük rutini oluşturcaksin. 
0 oy
tarafından

Kuzum bizde kangal var, 2 yasinda.

Ona 1 sene evde baktim, 1 senedir de bahcede. Kendimi bildim bileli hep kopek baktim evimde hep kopek oldu.

Daha cok kucuk, annesinden ayirmayin, 2 ayi dolsun memeden kesilsin oyle alin alacaksaniz.

Tuvaletini hayvanlar icin tuvalet pedi var onu alip koyuyosun onun ustune yapiyor. 6. Ayindan sonda da alistiriyosun yavas yavas, disari yapiyor. Gunde 1-2 cikarman lazim ondan sonrasinda ki cis kaka disari yapsin.

Sormak istedigin bisi olursa her zaman :D

tarafından
Aynn canım bakmak istiyorum bebegım köpekle beraber büyüsün istiyorum dost olsun en büyük hayalim bu benım çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun yorumun benı daha çok mutlu etti
tarafından
Ben kopekle buyudum dogdugumda ailemin varmis, sonra da hep oldu. Simdi cocuklarim da oyle buyuyorlar. Baska bi bag ya aralarindaki, o koca dev gibi hayvvan 7 aylik oglumu gordumu deli oluyor hemen gelip onune yatiyor karnini aciyor sev beni diye gormen lazim :)))
Rica ederim canim benim ,
❤️
tarafından
Yaa çok şanslıymışsın benım hep hayalimdi bu ortamı yaşamak insallah banada nasıp olur canım yabancı ınsanlara hırlıyor kızıyorlarmı
Benım foto paylaştığım köpek hiç yabancı İnsan koymuyor içeri havlıyor kızıyor hele bazı ınsanlara karşı çok daha farklı davranıyor daha Bı kendını parçalıyor gelmesin diye
tarafından
Yani bizimki koruma kopegi, icgudusel olarak yssadigi alani evi korumak dogasinda war. Yabanci sevmez, evin cevresine bahceye yaklastirmaz direk saldiriya gecer. Beni ve cocuklari korur disarda yanimiza yabanci yaklassin hemen tetikte bekler. Hamileyken 8 ay karnimin onunde oturdu kendini siper etti ya :) koruma icgudusu cok yuksek, ama zaten bu sebepten kangal sahiplendik, bahce katinda oturuyoruz evi bahceyi korusun istedik sagolsun kapi acik yatsam gozum arkada kalmaz ,:)
tarafından
Aynn canım ne guzl silahın olacagına köpeğin olsun dha iyi ne kadar fedakar hayvanlar ya aşığım onlara

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 581 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gurmeanne (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minnakmucizelerim (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu

384,641 soru

11,506,016 cevap

35,158 kullanıcı

...