0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (150 puan) tarafından
kizlar annemin inegi doğum yapti agizi cok seviyorum ama nasil yapilir bilmyrm aranjzda bilen varmi

8 Cevaplar

0 oy
(48,703 puan) tarafından
o ne ki ilk sut mu
-Reklam-
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Ooo gece gece nasılda canım çekdi kız bari aşeren girmesin bir süt ürünü hakkında de bari 

0 oy
(8,986 puan) tarafından
Sut ile kıvamını istedigin hale getirip karistatatk pisirion galiba netten bak kız k.aanam çok yapardı ama denk gelmedim hic
0 oy
tarafından
ilk süte diyorsan kaynatıyorsun zaten o kıvamı alıyor anlarsın. özellikle bişey yapmana gerek yok. annem çok yapardı yaa nasıl severdik.
0 oy
(818 puan) tarafından
Cnm hic bilmiyorum annemler pağaç (ekmek ) yapardi onu çok severim bende baska turlu hic bilmiyorum
0 oy
(774 puan) tarafından
İlk sütü kaynat sürekli karıştır o zaten kivam alıyor ikinci yada üçüncü gününse biraz süt karistirarak pişir 
0 oy
tarafından
1 litre süte 1 su bardağı ağzı koy ocakta yüksek ateşte koyulaşana kadar karıştırarak  kaynat sonra altını kıs düşük ateşte karıştır kıvamı boza gibi olunca kapat başka bir kaba boşalt koy 3 günde tüketebilirsin sakın kendi başına bırakma sürekli karıştır şekerli istersen içine şeker at koyupta karıştırıp öyle alabilirsin başka kaba afiyet olsun 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ay bn çok severim onu 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 306 göst.
23 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Eda1 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buket0606 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...