0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Saç yüz cilt herhangk biryer için . Ben suan elma sırkesi denedım sackma gercekden yukusacık oldı

6 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Bişey sorucam neden post açıp cevap vermiyorsun?

Enayimiyiz sürekli yazıyoruz ama cevap yok :blink:

(774 puan) tarafından
Minianne pi. Ç ne gülüm sesli güldüm :)))
(2,637 puan) tarafından
Bizde oyle derler ortalıkta  kalma manasinda yani☺️
(774 puan) tarafından
:))))
tarafından
Minianne bu ne saygısızlık yaaaa ne demek pi.ç gibi falan bu ne terbiyesizlik ne bıcım konusuyprsınuz siz
tarafından
Birse
-Reklam-
+1 oy
(2,702 puan) tarafından

Sen sorulara cevap verde ondan sonra Birdaha konuşalım en sinir olduğum şeylerden birisi eğer bir kişi sana yardımcı olmaya çalışıyorsa sende cevap vermelisin anlıyor musun 

tarafından
Bilmiş bilmiş cevap veriyor birde, biliyorsan niye soruyorsun değil mi ?
tarafından
Ne yazmıştı kız görmedim
(534 puan) tarafından
Bişey yazdı gizledi yada yanlış cevabı yanıtladım cevaplardan hep bi gergin gergin konuşuyo herkese bi yükselmiş
tarafından
Ya su post silme yorum gizleme isi beni sinir etmeye basladi artik ya. Bu ne ya yaz yaz bi bak silindi gizlendi.
tarafından
Aynen benimde başıma geldi
0 oy
(800 puan) tarafından
Cildimi sabah akşam gül suyu ile toniklerim saçima da hindistan cevizi yaği sürerim tirnaklarima da haftada bir badem yagi cildime hafta bir kil maskesi yaparim cildim saçim hep parlaktir hepsi organik olmali
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben saçıma pantenin bakım yagini kullanıyorum her duş sonrası saçlarım bebek saçı gibi yumuşacık oluyor ve ışık saciyor resmen:) Cildim için abartılı şeyler kullanmıyorum..  Zaten sorunsuz bir yüzüm var şükür.
0 oy
(774 puan) tarafından

Hiç birsey yapmıyorum doğal halimle çok güzelim gerek görmüyorum :angel:

tarafından
Dogal halle bunun ne ilgisi var ben makyaj demedim bakım amaclı soyledim
(800 puan) tarafından
Tabi doğal halimizle güzeliz bakim yapinca da yine doğal halimizdeyiz:)
tarafından
Onun bakıma ihtiyacı yok çünkü bebek gibi yüzü var da ondan
(774 puan) tarafından
Tamam iste normal bakim duş almak tirnak kesmek saç duzlestirmek başka bakimim yok bacim
(774 puan) tarafından
Yani krem yağ falan gibi seyler kullanmıyorum ben onu demek istedim
0 oy
(382 puan) tarafından
Saçlarım için pirinçten süzdüğüm beyaz suyu sürüyorum 40 dk beklerim duşa giriyorum duş sonrası Argan yağı sürüyorum 

Yüzüm içinde her sabah ballı sütlü sabun ile yüzümü yıkıyorum peşine de Himalaya enerji kremi sürüyorum 

Komple vücut içinde her duş sonrası bebek yağı papatya özlü olanı sürüyorum mış gibi kokup yumuşacık oluyor heryerim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 774 göst.
0 oy
15 cevap 28,867 göst.
2 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
0 oy
5 cevap 143 göst.

378,252 soru

11,321,292 cevap