0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (458 puan) tarafından
Kızım 27 aylık gündüz öyle çok konuşmaz yani cümle kurmuyor hâlâ ama bazen gece kalkıp konuşuyor baya anlamsiz ama uzun uzun gözleri falanda açık sayiklamiyor tekim bende acaba neden böyle konuşuyor ki baba diyor cümle içerisinde yavrum babasını özledi galiba:( sizinkiler de böyle konuşuyor mu geceleri 

13 Cevaplar

0 oy
(12,263 puan) tarafından

Hahahahha küçük kızım konuşmuyor ama 9 yaşında oğlum her gün bir sürü şey söylüyor :D

(458 puan) tarafından
Benim kızda birşeyler anlatıyor baya heyecanlı ama içinde hep baba var :) özledi galiba babası 1 aydır yok
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından

Oğlum altı yaşında konuşur arada kizimda gece dişini gicirdatir ailecek farklıyız :angel:

(458 puan) tarafından
:) geceleri birşeyler oluyor demek ki
0 oy
(48,972 puan) tarafından
gozumde canlandi ne tatli oluyodur ☺️ 
(458 puan) tarafından
Aynen canım normaldede böyle uzun konuşmuyor ya bende şaşırıyorum çok tatlı oluyor ama :)
(48,972 puan) tarafından
soru sorunca cevap veriyomu☺️
(458 puan) tarafından
Yok canım durup dinliyor :)
(48,972 puan) tarafından
sev benim yerime ☺️☺️kizimda gaz sancisi gelince konusuyo da uzun uzun değil ☺️ söyleniyor
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Ikiside konuşuyor bazen ve inanırmısın oğlum kardeşine kızıyor rüyasında kızımda aynı şekilde abisine ;) 
(458 puan) tarafından
:)) ayy maşallah ya ne tatlılar benim kızım da gündüz konuşmayıp gece konuşuyor nedense belkide yakında gündüzde konuşur ins
(12,512 puan) tarafından
Öyle valla inşallah canım
0 oy
tarafından

3 yasında oglum sımdıye kadar bır kere kahkaha attı uykuda aklımı aldı :D bır kere komsunun kızıyla kavga edıyodu hayıııır elıııııf alınmaaaz diye bagırdı :D bır kere de adını saydıkladı bısıler dedı uyudu gerı hepsınde gozu kapalı uyku halındeydı

baba ozlemınden olabılır senınkı uyanıyormus

tarafından
Babası nerde canım 1 aydır gormuyor demıssın asker falan mı

:D çok fena oldu ıkbal sorma buyudukce bı degısık olmaya basladı herseye hayır dıyor bıde of anne ya cıktı konusmuyor geç konuscak dıyordum bı konustu tam konustu cocuk :D
(48,972 puan) tarafından
haha iyimis of anne ya ☺️☺️ bende bu aksam uyuturke  seviyodum opuyorum simdi onun zamani mi diyo cadi☺️
tarafından
ergenlıge erken girdi bunlar ya valla :D
(458 puan) tarafından
Evet canım eşim asker şuan geçici görevde 1 aylığına gitti 2 haftası kaldı ins
(48,972 puan) tarafından
Allah kavuştursun askerlerimizin hakkini odeyemeyiz biz burda rahat edelim diye ailecek hasret cekiyosunuz Allah basinizdan eksik etmesin insallah
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Benım cocuklar konusur guler anlatır kesmezse gezer dolasırlar. 
(458 puan) tarafından
Yaa çocuklar gece gündüz faaliyette küçükken bende uyur gezermisim :)
0 oy
tarafından

Anneeeeee bişi sölüçem diyo :D söyle kızım diyorum susuyo ahahahahha:D:D

(458 puan) tarafından
:)) ayy ne kadar tatlı ya bu çocuklar
0 oy
(800 puan) tarafından

Aklima kardeşimin küçüklüğü geldi:) gün içinde ne yaptigini uyku halinde sabaha kadar anlatirdi bende arada sorular sorardim bazen de o haline korkar uyuyamazdim:D oğlum 5 yasinda çok nadir konuşur

0 oy
tarafından

Maşallah maşallah ◆

Kızımda 5 yasinda ama geceler uyumadan anne sohbet edelim diyor anlatiyorda anlatıyor bıcır bıcır:)) bazen çok gülüyorum 

Uyumamak için taktik bence 

0 oy
(157 puan) tarafından
Benim eşim konuşur sürekli ve aşırı komik oluyor. Bir kere aniden kalkıp bana selamın aleyküm demişti. Ben de aleykümselam dedim geri yattı uyumaya devam etti :D
(458 puan) tarafından
:)) ayy çok komik
(157 puan) tarafından
Evet bir kere de kalkıp duvar yıkıldı mı dedi ben de yoo dedim çok pardon ben yıkıldı sandım dedi geri yattı uyudu :D bir keresinde de beni uykumdan uyandırıp aşkım kalk horluyorum demişti :D :D
(458 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin ya gece gece çok güldüm canım Allah ta seni güldürsun :)
(157 puan) tarafından
Amin canım:D biz de söyleyip söyleyip gülüyoruz daha bir sürü var böyle :D
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Evet hemde nasıl bizim yanımızda yatar oyuncak oynayalım mı dedi babasida oynayalım kızım dedi oynayamam diye bı bagirdiii deli kız hergun hemde abulu gubuli diyor ama anlaşılmıyor
(458 puan) tarafından
Aynı canım benim kizda öyle gülüyorum artık :) baya konuşuyor yorulmadi da
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Benimki de 25 aylık kedi köpek kurbağa sarı pembe diye öğrendiği şeyleri sayıyor her uyanisinda :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 148 göst.
21 Nisan 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 243 göst.
11 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 247 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 155 göst.