0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından

10 aylaylik evliyim esimin kardesi gorumcem yani bekar bunun erkek arkadasi var istanbulda havacilik yapiyor. gorumcem sosyal bilgiler ogretmeni atanamadigi icin ozel okullara basvuru da bulundu istanbulda ozel okulda gorev yapiyor 1 hafta oldu goreve baslayali ben bu durumundan cok rahatsiz oluyorum erkek arkadasina  hersey gonderiyor afedersiniz kilotuna kadar cekip gonderiyor abisi bilmiyor yani esim ne yapabilirim bana erkek arkadasim var ama kimse bilmesin demisti gorumcem

11 Cevaplar

0 oy
(135 puan) tarafından

Niye bisey yapma gerehi duyirsunizki? Evet iyoligini istiyrosunuz ama oyle bir kiza iyilik yaparsaniz siz kotu olursunuz cok ahlaksizca birsey oyle seyler yapmasi o ahlaksizligiyla sizi rezil eder bence hic karismayin

(164 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum olan size olir sizi suçlu gösterir eşinizle aranız açılır ben olsam görmezlikten diymazluktan gelirim hiç oralı olmam kendini düşünmeyen bi kız için niye ben eşimle aramı bozayım
-Reklam-
0 oy
(452 puan) tarafından

Huzurum hanımın verdiği cevaba katılıyorum bencede karışmayın, o kendini bi şekilde aklar sonra siz kötü olursunuz 

0 oy
(12,773 puan) tarafından

Bana bi daha anlatma abine anlatmak zorunda  kalirim de uyar  ha sen gidip abisine desen suclu  olursun sana guvenmos anlatmis anlatmasan da yanlis yapar sa o da biliyodu olur uyar  ve  gerekirse derim abine beni karistiema bil gi verme vs de

0 oy
(13 puan) tarafından

Bence hic karisma canim  ama uyar boylr seyler yapmasin diye ve ya sana anlatmasin yarin o bir gun o bilirdi soyler

0 oy
tarafından

senin yaninda mi çekip gonderiyor birde gizli bisey kalmadı valla ysrin obur obur gun ayrılsa ne olacak anladigim kadariyla gorumcen sende kalıyor esininde bi sekilde rahat oldugini bilmesi lazim yarin öbür gun biliyordun sende sakladin oolur

0 oy
tarafından

Sizene bırakın neresini çekerse çeksin atarsa atsin eğer karışıp müdahale edersen o kendini her türlü aklar paklar sen suçlu olursun senin başına patlar...agrimayan başını agritmasana.. 

0 oy
tarafından

Size ne ki kaç yaşında insanlar naparsa yapsin

0 oy
(545 puan) tarafından

Sen bosver hic karisma kotu olan sen olursun sonra canim sadece uyar boyle boyle sikintilar yasayabilirsin ilerde dikkatli ol die gerisi ona kalmis sonucta 5 yasindaki cocuk degil görümcen resit olmus yetiskin biri kendi hayatidir kimse karisamaz.

0 oy
(141 puan) tarafından

Yaşı küçük değil .neden evlenmeyi düşünmüyor da sevgili olarak kalmayı tercih ediyor?? Ona eğer çocuk ciddiyse ailelerin haberdar olması ve bu işin bi isminin konulması gerektiğini söylemelisin canım 

0 oy
tarafından

Kac yasında insan kendi namusu kendi hayatı karısmayın szi ülgilendirnz snra siz kötü olursunuz bi abiye böyle bley demek iyi sonuclar dogurmaz 

0 oy
(127 puan) tarafından

Ee bundan sana ne ki. Hemen gelinlik yapmaya çalışma. Doğrusu da yanlışı da onun seni ilgilendirmez bence 

İlgili bir soru bulunamadı

374,563 soru

11,202,281 cevap

34,499 kullanıcı

...