+1 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhabalar aranizda yeniyim.kizimin 4 gün sonra 17. ayı bitiyor.cok iştahsız yemiyor hiç bişey sadece emmek istiyor o da ne kadar tok tutarki 2 defa doktorada götürdüm herşeyi normal sizinde varmı yemeyen bebisinz nasıl çözümler buldunuz kullandigiz şurup falan varmı.

12 Cevaplar

0 oy
(8,960 puan) tarafından
Benim 8 yaşında kizima kocaman olduğu halde yediremiom kız artık kendi haline bıraktım cani isterse yer diyorum ama mübarek hiç yemeden yaşıyor dr. Gittik değerleri vs hep iyi cikti
(6 puan) tarafından
Çok zor yemeyen çocuk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keçi boynuzu pekmezi öneriyolar ama tam bilmiyorum etkisini canım 
(6 puan) tarafından
Deniyecem  bakalım
0 oy
tarafından
Çözüm filan bulmadım sütten kestim yer diye gene yemedi sonuç şimdi 14yasinda bir iki yemek hariç genelini yiyor .
(6 puan) tarafından
Düşündüm sütten kesmeyi bu sefer de hiç yemesse dedim vazgecdim
tarafından
Kesme hiç yemiyor ben kesti mbpismanim
0 oy
tarafından
Benım Kız şuan 7.5 aylık büyüyünce nasıl olur bilmem de ben her gun 1 tatlı kaşığı pekmez yediriyorum hem kan yapyor hemde iştah açıyor kızımın iştahı gayet guzl boncuk makarna yoğurtla yedir pekmez yedir her gun yemeye yemeye mideleri küçülür bu kez isteselerde yiyemezler 
(6 puan) tarafından
Pekmezi denicem
0 oy
(42 puan) tarafından
Ben bi care balik yağı veriyorum böyle durumlarda polivit surup verebilirsin demişti doktorumuz multivitaminmis oda
0 oy
tarafından
Yemiyor benimkide 21 aylık yemiyo yani sadece su istyo su iciyo dakka başı gıcık oluyorum yemeyince ama yapacak bisey yok sakin olmaya calsyorum
(6 puan) tarafından
Gerçekten insan yemeyince çok sinir stres oluyo ne zamana kadar yemiyecek bunlar
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Emzirme canım iyice acıksin o zaman yer 
(6 puan) tarafından
Denedim onu da bu sefer çok mız mız oldu çok ağladı dayanamdim emzirdim
0 oy
(3,681 puan) tarafından
16 aylık kahvaltı alakası yok ne yaptıysam kahvaltıyı sevdiremedim yemek istemiyor sadece patates kızartması ve salatalık kahvaltı şeyi patates kızartması da hergun vermiyorum yani kahvaltı alışkanlığı olmayan biri normal yemek de sevmez çorba oda her çorbayı da yemiyor birde pilav 
(6 puan) tarafından
Benimkide yemiyo işte kahvaltı,aynen patates kızartması olursa 3 yada 4 o da hergün olmazki
(3,681 puan) tarafından
Zorlamiyorum artık kahvaltı konusunda uyanınca çorba yapıp yediriyorum onu da biraz katı yapıyorum
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Zorlamadan benimkide 13 aylık yemiyordu zorla yedirmeye çalıştım olmadı şimdi soruyorum yemek isterse yiyor yoksa yemiyo neyi ne kadar ne zaman nasıl yiyeceğini kendi belirliyor öyle yiyor yemezse de napim kendi bilir diyorum 
(6 puan) tarafından
Aynen zorlayınca daha inat yapiyolar çok akıllılar parmaklarinda oynatiyolar bizi
0 oy
(2,593 puan) tarafından
benim oğlumda 17 aylık emmiyor gündüz mama da yemiyor bir iki lokma yerse yiyor zaten iştahsızdı bir ara düzelmeye başlamıştı birkaç aydır gene yemiyor bir çözüm bulamadım valla herşeyi deniyoruz ama yok istemiyorsa açmıyor ağzını açtığı an verirsek de geri atıyor 
(6 puan) tarafından
Sizinki daha zormuş emmemesi bide insallh bi gün hiç zorlamadan yerler çok üzücü durum yaa
(2,593 puan) tarafından
gerçekten çok zor canım ya inşallah inşallah tek temennim bu
0 oy
(71 puan) tarafından

Onun  çözümü yok bacimm benimki 6 yaşında hala yemiyo

0 oy
(1,454 puan) tarafından
Malesef çözüm bulamadım nerdeyse 1.5 yaşından bu yana duan 3 yaşında iştah gitti yediği sevdiği şeyleri yememeye başladı.  Sonra etrafıma baktım yaş gurupları hep aynı yemiolar çok zorluodum sonra bıraktım kendi zaten acikinca gelip soluo ve ac olduğu için yiyo herşeyi 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
28 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 176 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
10 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 614 göst.