0 oy
140 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (267 puan) tarafından
Merhabalar oglumun geceleri burnu tıkanıyor benimde aynı sekilde etkili ve uygun fiyatlı birseyler bakıyorum sizler ne kullandinız ve ne önerirsiniz?

5 Cevaplar

0 oy
(4,493 puan) tarafından
Hava nemlendirici degilde ben genelde maddi durumu cok elverisli olmayan arkadaslarimiza burada olsun etrafimda olsun kettle yi oneriyorum odada 20 30 dakika kaynatsan ayni gorevi goruyor hem oda nemlendiricilerini uzun sure kullanmakda zararli gece boyu calismamali mesela
tarafından
Aynı görevi gormiyor canım soğuk nem üflüyor o sıcak değil ve icindr küçük toplar var kettle da sadce su oluyor ve surekli değil yatmadan 1 saat çalıştırınca yetiyor
(4,493 puan) tarafından
Odayi nemlendirmek adina maddi durumu elverisli olmayan arkadaslarimiza oneriyoruz biz =) direk soluma olmuyor zaten odada  20 30 dakka çalıştırınca odayi cok guzel nemlendiriyor
tarafından
Uygun fiyata da nemlendiriciler var iş de görüyor kettlen yaktığı elekrik parasıyla alınabilir bir fark yok yani :)
(4,493 puan) tarafından
Olabilir suan icin durumu olmayan bircok insan var ki zamlarida dusunursek cok olagan bir durum
 aparatif kolay cozumler her zaman biz hemsirelerin elinin altinda bulunmasi gereken carelerdir. Dilerim birilerine yardimimiz dokunmustur. Kbb ve cocuk doktorlari her zaman yada her gece  onermiyorlar kettliyida buhar cihazıida
Oglum hasta oldugunda 2 3 gun 20 30 dk calistirdim bize kettle yetti .sohbetiniz icin tesekkur ediyorum saglikli gunler diliyorum
(267 puan) tarafından
Tesekkur ederim öneriniz için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Weeweel kullaniyorum canım ben
0 oy
(4,994 puan) tarafından

Ben 3 gün önce aldım bronşit tanısı kondu diye oğluma onun sayesinde mi bilmiyorum geçti birde nem ölçer aldım evin nemini ölçüyor ilk gün nem 40 46 tıydı 1 2 saat falan çalıştırıyorsun nem 55 60 olunca evin nemi iyi demekmiş doktorumuzun önerisi ile aldık soba kullanıyorum ben ne soba kokusu kaldı ne yemek kokusu kendi yavaş yavaş düşüyor 45 40 sonra tekrar açıyorum içine birde viksli nane yağı aldım hastayken 3 günde 1 sirke içine koyup 1 saat bekletiyorsun hasta değil ise 2 hafta da bir sirke koyuyorsun ama suyunu günlük değişilecek musluk suyu değil içme suyu koyuluyor musluk suyu kireçli olduğundan makineyi bozuyormuş makine 350 TL idi civil kartı var diye 300 aldık nem ölçer de 60 TL nane yağı da 25 TL

image

Fimage

0 oy
(2,969 puan) tarafından
Weeweel kullanıyoruz. Gecen yil ufak birsey almistim boşa almıştım. Bu makina cok iyi. 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
deerma f301 fiyat bilmiyom ama kullananlar cok memnun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 88 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
6 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekler (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...