0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 2 buçuk yasinda oglum var ve bidaha çocuk istiyorum ama eşim şuan istemiyo 1 sene hatta en az istemiyor ikinci  çocuğu istiyo ama nasıl ikna edicem ya asla yanaşmıyor oglum zordu bakarken zorlandım 2 çocuğa bakamazsın yıpranırsin sende çocuklarda diyo haklı mı sizce 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklı canım bence bekle acelen ne
tarafından
İstemem canım şuan oğlum yaramaz bir çocuk ve ona zor yetiyorum eşim göreve gidiyor tek başıma çoğu şey de zorlanıyorum. Ama oğlum 5 yaşına gelir her ihtuyacini görür kendini bilir o zaman tabiykide isterim
tarafından
Haklisin aslında oglum daha bez takıyor yemek yeme problememiz var kendi asla.yemiyo ben yediriyorum reflu var zaten yemekten sonra hemen kusuyo şuan.bana bağımlı tamamen muhtac
tarafından
İşte o yuzdn iyi düşün bebek olursa ilgilenemicrksin biraz buyusun öyle yap
tarafından
Tsekkur ederim heves edip tutturmucam gerçekten büyük sorumluluk 2.cocuk sagol cevabin için canım
tarafından
Rica ederim canim ne demek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşimde istemiyor beni düşünüyor kızımı dusunuyor haklida bence 
tarafından
Benim eşim benden çok oğlumu dusunuyo:)) onunla fazla ilgilenemez sin diyo aman bende illa.hemen olsun istiyorum
tarafından
Canım bence eşin haklı en az 5 yaş olmalı arada benim kızım 16 aylık daha bugün bile annem teyzem diyor gelsin artık ikinci ama kızımla ilgilenemem
tarafından
Allah hayırlı zamanda versin ozaman bakabilecegimiz zaman olsun çocuk bakmak zaten çok zor birsey
0 oy
tarafından
Benim ki hiç istemiyor oğlum bana yeter diyordu hep. Şuan değil ama tek çocuk olmaz kardeşi olsun arkadaşı gibi diye diye ikna ettim tabi biz 3-4 sene sonra düşünüyoruz Allah nasip ederse
tarafından
Tek çocuk olur mu ya allah veririse illa kardeş şart bence
0 oy
tarafından
Benım eşimde  2.çocugu istemiyor sezeryan amaliyatından sonra 2 kere bayıldım 2.sinde öldüm sanmış saana bşey olursa diye korkuyor istemiyorum diyor kızımız bize yeter diyor 
tarafından
Sağlık problemi varsa tabikide tek çocuk yeter evladına kim bakar sen olmasan allah korusun canım allah uzun ömür versin evladına
tarafından
Kan kaybı yaşamış bayılmıştım ciddi bir sağlık problemim yok canım yinede eşim korkuyor bşey olursa diye istemiyor
0 oy
(800 puan) tarafından

Adam hakli dağilabiliriz:D

tarafından
Haklı olması benim istegimi götürmuyo ama napcaz :)bana diyo bide hamile kalırsan seni gebertirim diyo :))ama gülerek söylüyor bunu tabi bende sen korunuyo sun ben değil diyorum olsun sen hamile kalmak için herşeyi yaparsın gözüm korktu senden diyo:)))
(800 puan) tarafından
Benim de eşim istiyor ben istemiyorum istemediğim için bana saygi duymak zorunda:) Çocuk öyle tek tarafin isteyeceği birşey değil eşininde istemesi lazim onun için de zamana birakman lazim:)
0 oy
(770 puan) tarafından
Benimkide hemen istiyor. Bide 40 im daha bugun cikti sen dusun :@ bende kesinlikle düşünmüyorum
tarafından
Oha seninki bayaa erken canım:) bebeğin emzir 2 yasa kadr sütun olursa hamile olursam emzirmezsin çocuğun hakkı emmek
(770 puan) tarafından
Canim ben zaten istemiyorum esim konussun dursun:$ kendi mi doğurup bakicak sanki. En az bi 2-3 sene sonra belki isterim :D bu arada benim sut azaldi gibi su siralar kafayi ona takiyorum.insallah emzirebilirim 2 yasina kadar. Sutum yeter insallah :/
tarafından
Canım rezene tohumu kaynat iç aktardan al ama sallama değil bende çok süt yaptı hergun 1 bardak içtim helva tahin pekmez özellikle çok süt yapar boll şu iç en önemlisi yeşillik. Taze soğan bulgur dereotu çok süt yapar
(770 puan) tarafından
Tamam canim cok sagol rezeneyi mutlaka denicem cok duydum çünkü . Digerlerinide tuketcem mutlaka
0 oy
(818 puan) tarafından
Benim eşimde istemedi 3 yıl 3 yil sonra da anca oglan 5 yasina gelince hamile kaldim 10 gun icinde dogum yapicam o kadar iyi oldu ki bu yaş farki bence de bekle cnm bi bebegin buyusun biraz da olsa senden bagimsiz biseyler yapsin senin icinde iyi olur 
tarafından
Haklisin canım sağol zatn oglum daha bez takıyor kemdi yemek.yemiyo kusması var hep zorlamıyorum
(818 puan) tarafından
Eee daha ne kuzum tuvalete alişsin kendi yemeğini yemeye başlasin hatta anasinifina başlasin o zman daha kolay olur emin ol
tarafından
Sagolun cevabınız için insan fikir alınca ıyi oluyo dışardan bir bakış açısı daha iyi
(818 puan) tarafından
Rica ederim cnm tek cocuklu zamanlarin tadini çikar :) hakkinizda hayirlisi
0 oy
(9,010 puan) tarafından

Bsnkm de eşim istemiyodu korunurken hamile kaldım:D büyük konuşmamak lazım Rabb'im gönlüne göre versin inşallah

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Haklı boşuna acele ediyorsun diğer çocuğun daha laf anlamıyor benimki 4 yaşında hala ikincisini kiskaniyo her gece benle babasının burnundan getiriyo zor wala yapma simdi
0 oy
tarafından
Eşin haklı. Tek çocuk olmaz ama daha çocuğun şuan çok küçük. Doğduğu zaman öyle dan diye birlikte oynamiyorlar maalesef. Aralarında 3.5 yaş var. Hala beraber oynamazlar. Hem dogunca buyuguyle hiç ilgilenemeyeceksin. Çok yorgun düşeceksin. Hiç kolay bişey değil. Eşini dinle ara ver. Tecrübeli biri olarak uyarıyorum uzaklaş :D
tarafından
Ahahah teşekkür ederim dikkate alicam söylediklerinizi korkmaya başladım bile şimdiden:))
tarafından
Evet daha yazamadigim binlercesi. O yüzden çocuğunla ilgilen anın tadını çıkar. Ve uzunca bir süre düşünme :D
tarafından
Kac yasindasin canım sen 26 olucam.ben az kaldi:) gerçi 30 yasinda yeni evleniyo ınsanlar :) genç anneyim bence :)
tarafından
İkinci çocuğu 28 yaşında doğurdum. Şuan 30 yaşındayım. Biri 5 biri 1.5 yaşında :)
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Yaşın kaç bacım
tarafından
26 olucam :)
(8,329 puan) tarafından
Tamam kacan göçen bişey yok biraz daha dur :) hayırlı yaşların olsun
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Çoooook haklı
0 oy
(375 puan) tarafından
Vayy be seni dusunen bi eş bulmussun ne guzel kiymetini bil. Masallah diyelim. Esin yaşadıklarını görmüştür o yuzden diyordur. Hem hic istemiyorum dememis biraz daha zaman gecsin demis. Bekleyin sizde. 
tarafından
Öyle yapicam zaten başka şansım yok tek tarafın istemesiyle olmaz bebek :)

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 541 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 790 göst.
1 Haziran 2019 Aile kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 280 göst.
26 Nisan 2023 Aile kategorisinde HopDedik (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 224 göst.