0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlumu yarın goturcem doktora ama idariri hiç yok denecek kadar az yapıyor 1 haftadır ve 1 haftadır da iştahsızlık kusma şikayetimiz var enfeksiyondan şüpheleniyorum . Kusma ve iştahsızlık yapar mı idrar yolu enfeksiyonu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Yapar canim idrar yolu yetişkinlerde bile aynı etkileri yapiuor kasiklarinda veya karnında ağrı olur. 

Biz kızımda idrar tahlili alamazdik.  Cerrahpasa tip fakültesini  dr çıkarttığı testi bebek bezleri var dr bize ondan önermişti eğer idrar yollarında sorun varsa çiş yaptığında bezin dışında çizgili bölün vardiordan anlaya biliyorduk.  O şekilde ilaç kullanımı öneriyorum dr. İstersen onu bir araştırın sizde
tarafından
Canım yarın gotururcem inşallah alaabilirim ama çok az idrar yapıyor ve yemek verince kusuyor baya baya hemde. Çok sağol bilgin icinn
tarafından
Çok geçmiş olsun canım sen bol bol.icir eğer idrar yollarında birsey var ise şu ile atar kustugu için vücudu susuz kalmasin. Rabbım.acil.sifa versin
tarafından
Canım  şu da istemiyor herşeyi zorla veriyorum bir haftadır inan . Yarın ilaç verirse doktor işe yarar mı acaba
tarafından
İlaç işe yarar elbette. Dr bir baksın tahlilleri göre hemen tedavi başlar 3 gunde toparlar ilaç sonrası.
tarafından
İnsalah canım cok sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bünyesi hassassa yapar cnm ❤️ geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah ❤️
tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️
tarafından
Cümlemizden inş cnm ❤️
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(798 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çişinde koku var mı 
tarafından
Var canım ya çok az yapıyor ve kokulu
(798 puan) tarafından
O zaman enfeksiyonu vardır canım ayaklarını sürekli sıcak tut o da yapabiliyor
tarafından
Sağol canım yarın goturcem bakalim
(798 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
tarafından
Sağol canım ❤️❤️
0 oy
(3,681 puan) tarafından
İdrar yolu canım bize doktor az damla damla yapiyorsa enfeksiyon vardır diyor hep normalde tazikli yapınca yok 
tarafından
Biz de de aynı canim az az ve kötü kokulu yarim gidicez bakalum
0 oy
(16,779 puan) tarafından
Rabbim kayrama şifa versin busecim
tarafından
Amin kuzum çok sağol ❤️
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bebeğim ya olur valla çocuklar daha güçsüz birde havalar soğudu üşütmüştür ondan da olmuştur aman götür bebeğim 
tarafından
Yarın randevsu var kuzum inşallah düzelir
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn busecim
tarafından
Sağol canım benim❤️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 266 göst.
15 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
13 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Grcemr1365 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
25 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2121erva (1,145 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
23 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemAl (180 puan) tarafından soruldu

396,320 soru

11,855,184 cevap

35,949 kullanıcı

...