+1 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim kıyafetimden sol kolundan sapsarı yağ gibi leke çıktı tabi Kaynar suda ve camasir suyuyla bide gardrobumuzdan kenarlarından lekeler çıktı yine sapsarı sildiğimde cikmiyodu zor çıkardım kurumuş bide tek deterjanla bile çıkmadı sadece yağ çözücü ve camasir suyuyla cikiyodu ben o gardrobun üzerinde nazar boncuğu gördüm kocaman uykumun arasında 

Eşimde gardrobun üzerinde havlu görmüş uykusunun arasında sorum şu ben bu gardrobu sildim ama yine gardropta bisey kalmış mıdır ki büyü olduğundan supheleniyoruz eşim eve girmek istemediğini söylüyo bende soğudum bu evden açıkçası gardrobu değiştirsek yerine başka gardrop alsak sorun çözülür mü yoksa devam eder mi yine böyle bisey yaşayan oldu mu hiç çevrenizde 

13 Cevaplar

0 oy
(868 puan) tarafından
tamamen psikolojik bi durum herşeyi büyüye bağlamayın
tarafından
Ben eşime okurken okuma diyo bununla da mı alakası yok
(868 puan) tarafından
yok psikolojik
tarafından
Zaten sizin büyü ile ilgili postlariniz bir bitmedi. Isiniz gücünüz büyük üzerine walla Allah akıl fikir versin. Allah yardımcınız olsun
tarafından
Seni ilgilendirmiyo büyü postları ben yaşadığım şeyleri yaşayan kişiler var mı diye paylaşıyorum sen niye yazdın benim postuma işine gelmiyorsa çık postumdan
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
Canım büyü ya da değil ama dolap orda olduğu sürece hep kafaniza takarsınız ben olsam degistiririm
tarafından
Değiştirmek istiyoruz aslında ya değiştirince böyle devam ederse taşınmak gerek yoksa düzelir mi bilemiyorum
0 oy
(453 puan) tarafından
Kimseyi yatak odana sokma evet domuz yağı sürmüş olabilirler  bende duymuştum lekeleri geçse tamamdir değiştirmne gerek yok 
tarafından
Lekeler çıktı da eşim yine diyo eve gelmek istemiyorum diye acaba biri dolabın arkasına muska atmış olabilir mi ki ya
(453 puan) tarafından
Vala heryeri araştır soba deliklerine fln bak olmadık yerlere bak
tarafından
Dolabın arkası çok derin ya yüksek ama dolabı degistircem başka çaresi yok malesef
0 oy
tarafından
Bence hocaya gitmeniz de fayda var belki silinerek boZulmaz kim yaptıysa Allah islah etsin
tarafından
Amin ya kaç senedir aynı
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Arkadaşımın eşine yapıldı ev değiştirildi ama düzelmedi canm 
tarafından
Ee naptilar hocaya gittiler mi sonra
0 oy
tarafından
Bilen birilerine danış canım bir sağlam hoca bulun
tarafından
Bulabilsem keşke
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Maalesef dolabı değiştirmek çözüm değil. İyi bir hoca bulun içiniz rahatlasın. 
tarafından
Kime güvenicez ki para tuzağı bence çoğu hocalar
(2,493 puan) tarafından
Evet iyi birinin olması gerekiyor
0 oy
(348 puan) tarafından
Oraya domuz yağı sürebilen başka şeyler de yapmıştır. İyi bir hocaya baktırın bir de evde bol bol Rukye aç internetten gözleriniz kapalı bir şekilde dinleyin canım
tarafından
Nasıl bi şey mesela
Kuran açtım ama yine aynı ya
(348 puan) tarafından
Canım uzaktan bile yapılabiliyor maalesef ki. İyi bir hocaya görünmeniz lazım. Youtubeye Rukye yaz çıkar canım dinleyin ordan
0 oy
(616 puan) tarafından
Canım evini sirkeye temizle
tarafından
Çok temizledim valla hemde okunmuş suyla karıştırıp sildim dolabı içini dışını ama yine ayni
0 oy
(669 puan) tarafından
Domuz yağı sürmüş olabilirler hocaya bi gidin silsen bile üstünüzden gitmez 
tarafından
Sildim ama etkileri devam ediyo ya
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Birisinin evine girip bu kadar rahat nasıl büyü yapıyorlar bilemiyorum canım ya. Şüphelendiğiniz biri var mı yani yatak odanıza kim girebilir.
tarafından
Var ya bi kişi kıyafet istemişti hatta o kıyafeti bile giymeden gitti tek o kişiden şüpheleniyorum kim yaptirdiysa yuvası yıkılsın dedim o kişi ayrıldı eşinden
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Hocaya sorman lazim bence degistirsen bile yakman lazim yada dereye bi yere atmam lazim
tarafından
Yakilmazmis öyle şeyler kız hocalar öyle diyo
0 oy
(435 puan) tarafından
Yok daha neler ya bunun için dolap mi degistireceksiniz? Duanın gücü herşeyden üstündür. Allah istemedikten sonra kimse size zarar veremez. Dünya dua üstüne kurulu derler. Gerçekten aklıselim para derdinde olamayan düzgün bir hoca bulup evde bir Kur'an okutun. Evi silerken sirkeli suyla silin. Dolabı da aynı şekilde tamamen boşaltıp sirkeli suyla silip temizleyin. Kendiniz de banyo yaparken bir kaç damla sirke kullanın. Geçer inşallah. 
tarafından
Biz zaten her yeri sirkeli suyla sildik ben yaşayan var mı böyle büyü olayı diye soruyorum size siz çok bilmişlik yapiyosunuz inanmıyorsan o senin sorunun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 384 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 441 göst.
22 Mart 2020 Diğer kategorisinde Casper (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 502 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 266 göst.