+2 oy
1,065 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
Bunu nasil farkettin derseniz konusmasindan hareketlerden anladm bu beni uzuyo gece isi düşünce sarilir yoksa cok nadirdir sarldigi.. sarılmayı da geçtim çok konusan biri degil hep icine kapanık 5 yillik evliyiz 1 bucuk yasnda bebegimz var iyiki dogmus da biraz renk geldi eve .ben istiyorumki bana deger versin hisssettirsin .. annemlere gidicem 3..4 günlüğe annem rahatsiZ ona bakcam belki yokluğumda anlar az da olsa

11 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yani canm erkekler kadinlar gibi cok sohbet etmiyor maalesef sarilmaya gelince bende esime sarilmam rahat edemem baska davranislari var mi sadece bunlardan dolayi mi degersiz hissettin mesela iste arar mi yada napiyorsun cnm filan diye mesaj atar mi senden uzaktayken filan
(546 puan) tarafından
Ben baska yere yatili gidince arar evet ama sık degil  Ama gun icinde yazmaz birsey olmadigi sürece.. isi yoğun cunku araba kullaniyo aksam eve gelirken arar hergun birsey istiymsn dye.  Canım cicim demez hic nisanliyken derdi. Odun cunku
(8 puan) tarafından
Canım ben 1 senelik evliyim benim eşimde öyle bir yere gidince aramaz fazla çünkü her zman gitmiyorsun der rahat etmemi ister birbirinizi bumlatmaya gerek yok ki erkekler daha az duygu belli eder sen biraz nazlı olmalısın erkekler bunu sever aslında cilve şeklinde olması lazım tabi nazın da abartmadan
-Reklam-
0 oy
(119,340 puan) tarafından
surekli konusan sarilan vic vic bi koca kimsede yok onlarin beyni farkli cok beklentiye girmen seni her zaman uzer
(546 puan) tarafından
Sevdaaa Sagol canm .. evlilik filmlerdeki gorundugu gibi degil biliyorum ama bazen düşününce sanki cok degersizmisim gibi geliyo
(119,340 puan) tarafından
30 agustosta belcikaya donduk tr den 3 ay oldu nerdeyse esim her gun saatlerce ders calisiyo der bitince yaaa uyuyo yada dinleniyo hani ilgilnecek hali kalmiyo az bi emerjisi oluyo onuda kuzey sömüruyo cok takilma erkeklerin beyni farkli akillari iste ekmek parasinda vs
(546 puan) tarafından
Valla bu site cok iyi oluo icini dokuyosn anlayan oluyo bide ayni durumu yasayan oldugunu okuyunca yanliz deglmsm diyip bi nebze mutlu oluyo insan.. ben istiyorm ki beni sevsin deger versin ilgilensn dikkatini cekiyim istiyorum afedersin ama cinsellkde bile isteksiz
0 oy
(129 puan) tarafından
Aynı benim kocayı anlattın 

Sevip sevmediğine bile emin olamıyorum bazen sohbet yok gülmek yok paylaşım yok ama aşkım canım cicim yok

Birtek mesajlarla benim ittirmemle flört ediyoruz bir dediğimi iki etmez evine bağlı borcumuz yok krediye bulaşmaz Allah tan belanı mı arıyorsun diyorum bazen kendime ama sevildiğini hissetmeden de olmuyor tıkanıyorum bazen sonra derin nefes aynen devam değişmiyor ne kadar tartışsamda alışıcam inşaAllah

Sende alışmayı dene
0 oy
tarafından
Zaman gectikce de boyle oluyo. Eşim beni seviyo mu seviyo biliyorum hatta bunu herkes biliyo söylüyolr eşin seni cok seviyo diye. Ama disarda samimi olmaz, benimle foto paylasmaz(bunu gerçi ben istemistim gordugum bi ruyadan etkilenip) ama simdi paylas desemde rehberde bir suru erkek var diyo. Sonra bana değmeden uyuyamiyodu eskiden illa temas halinde oluyodu şimdi hiiç dönüp yatiyo. Zamanla boyle oluyo yani normal bunlar bende ilk zamanlardaki gibi degilim ama bu sevmiyorum demek değil ki. 3 yillik evliyiz. Ha yine danslar eder deli deli hareketler yapar guleriz dedikodu yapariz ama bunlarda benim karakterimden dolayi. Cok deli doluyum onu da kendime benzettim. Yoksaa diyorum baskasiyla evlensen bön bön bakarmissiniz ne guler ne eglenirmissiniz iyiki benimle evlendin de acildin biraz diye ajsjdjdj
0 oy
tarafından

Umursama sende onu 

0 oy
tarafından
Kaçan kovalanır sen peşinden kosarsan sen hep ilgi verirsen adamın gelmesine ihtiyacı kalmaz sende soğuk ol ilgi verme sarılma o aramadikca arama bak nasıl geliyo
0 oy
tarafından
Kendine değer ve önem vererek düzeltebilirsin. Yani önce kendinden başlamalısın. Özgüvenini sağlayacak şeyler yapmalısın. Değişiklikler yap mesela kendini geliştirmeye çalış ve bunları yaparken de cümlelerinle görselliğinle ilginle eşini ihmal etmeyerek.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Esimde oyleydi ama artik değil şükür... 

Konusa konusa tartisa tartisa duzeldi :D 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bizimkide susmaz ikinci kaynanam :) çok şükür ama yinede deger verdiğini hissederim kızımada banada değer vermeyen nereye gidersen git değişmez mwlesef ama bazı erkekler belli edemez hakaretmi ediyor senimi kırıyor yada aldatmamı var değer vermemek budur bence 
0 oy
(444 puan) tarafından
Yapısı öyle olabilir canım benim eşim de biraz öyle eğlencelidir ama işten geldiği zaman uzanır yatana kadar tv izler bazen ne dediğimi duymaz bende kizarim sohbet açmaya calisirdim önceden bazen birlikte dizi film izliyoruz ama ona söylüyorum bunu işte yoruluyorum diyor hak veriyorum gündüz ben telefonla ugrasip tv izleyebiliyorum ama o işteyken yapamıyor
0 oy
tarafından

• He hemen anlar gitti.kafa dinleyeyim diye bakar seven adam.zeten mırın kırın eder sensiz olmaz ev diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 304 göst.
0 oy
7 cevap 139 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bsjjd (23 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 249 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Otobus carpti (2,324 puan) tarafından soruldu

380,075 soru

11,377,721 cevap

34,864 kullanıcı

...