0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
Saat kac oldu hala hanfediyi salliyorum. Uyusada uyusam @_@ uykusuzluktan cigerlerim soldu :₩

18 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çocuğum uyudu fakat ben uyuyamıyorum 
(770 puan) tarafından
Aaaa neden :@
(4,698 puan) tarafından
Yarın işe gideceğim hazırlık yaptım uykum kaçtı evi falan toparlıyım derken
(942 puan) tarafından
Ya insan oyle oluyor gozunun içine bakiyosun uyusa da uyusam dinlensem diye uyudu mu bu sefer benim de uykum kaciyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyandıııı :) 
(770 puan) tarafından
Benimkide suan dalmak uzere :D desene nobetini sana teslim edicez :DDd
tarafından
Uyudu emdi ınsallah uyurlar yaa :))
0 oy
tarafından
Of hiç sorma bizde ayniyiz kızlar kipirdayip duruyor biz sese:( oğlan desen k3ndini attırıp duruyor... ... Bugünlerde uyku haram oldu .:( Keşke eşim olsaydı yanımda yardımcı olurdu :(( insan böyle anlarda nekadar çok arıyor :(
(770 puan) tarafından
Hadi ya zor oluyordur canim illaki . Tek basina hakikaten yıpratıcı. Esin yine destek olurdu . Benimki sağolsun bakiyorda bazen uyuyorum 2-3 saat.yoksa hic dayanamicam:@
tarafından
Ahh evet yaa hiç sorma sağolsun 9 da arada hadi sen yat ben uyuturdum diyordu yaaa onun varlığı bile yetiyor aslında ben uyanıkken onun uyanık kalması bile bı destek:(
0 oy
tarafından

Hamis ana olarak uyumayanlar grubunda yer alabilirim .midem yanıyor bulanti var bu akşam hiç modum yok :/

(770 puan) tarafından
Allah  sagsalim kavustursun canim :( zor bir surec :/
(687 puan) tarafından
Gaviskon iç şifa gibi ilaç yanan ateşi söndüren Su gibi şiir bile yazarım o şuruba cayır cayır yanan migdemi saniyeler içinde söndürüyordu
(770 puan) tarafından
Ben rennie kullanmistim ictigim an bogazimdan mideme aktigi gibi aninda kesiyordu valla cok memnun kalmıştım. Işık hizinda yetişti mide yanmama
(687 puan) tarafından
Benzerlermis eczacı öyle demişti ama sadece gaviskon iyi geliyordu ikisini de denemekte fayda var doktor zaten ikisini de öneriyor
0 oy
(2,452 puan) tarafından
Bir saatir salıyorum İnşallah uyucak
(770 puan) tarafından
Benimkide dalcak gibiydi demin ama yine gözleri açtı :₩ uyumaya niyeti yok gibi
(2,452 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun inşaallah
0 oy
(25 puan) tarafından
Az önce süt verdim şimdi de ben yatamiyorum birinin popoma piş piş yapması lazım :D
tarafından
Ahahahhaa Allah seni kız benim popoma pis pis yapmalarına gerek yok olduğm yerde uyuya bilirim
0 oy
tarafından
Burdaaaaaaaaaaa :(
0 oy
(601 puan) tarafından
Bende burdayım beşik sallamaya devam
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Karnındaki bebisiyle uyuyamayan bende varım:)
0 oy
tarafından
Evet uyumadı beşikten düştü eşimle kavga ettikl birbirimize girdik ve şuan babasinda duruyor delirmek üzereyim
(432 puan) tarafından
Aaa bişey yoktur inşallah kızım da rahatsız bu gece durmuyor eşimle oyalamaya çalışıyoruz. 7 de işe gelecek eşim :( bizim galiba diş gelecek çok ağladı şurup verdik Dr verin ağrısı olduğunu anlarsınız dedi aman ağlamasın da uyuymazsa uyumasın
tarafından
Yok canım biseyi çok şükür battaniyenin üzerine düştü beşikte yaramaz artık
(432 puan) tarafından
Bizim de artık anne yanı beşiği küçük geliyor 8 aylık oldu hafta sonu onun odasına geçiş yapacağız kocaman beşiği var. Bizde yerde yatacağız yeter ki kızımız rahat olsun dedik aman dikkat et sende canım
0 oy
(210 puan) tarafından
Burda olmaz mı :) aslında uyuyor ama sürekli kıpırdanıyor mızmızlanıyor gözü kapalı öyle olunca hep ayaklarıyla üstünü açıyor bu gece sürekli ben kapatıyorum o açıyor ben kapatıyorum o açıyor sonra arada salla salla en sonunda yataktan kalkıyorum anında duruyor ama kafamı yastığa koyuyum yine başlıyor ısıracam :))) eşim gelince anca uyurum herhalde onada kıyamıyorum gece çalışıyor sonra geliyor çocuğa bakıyor 
0 oy
(671 puan) tarafından
Ayy sorma bizim hanfendide sallanıyor. Uyumuyor. Meme de vermek istemiyorum. Kesecem ins
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de memeyi biraktirmaya çalışıyorum ama bu saat oldu uyumadı ve emiyor en son çare bir bebek nasıl bu kadar dayanır uykuya anlayamiyorum
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Şimdi uyudu yatirdım yerine bende yatıyorum iyi geceler 
0 oy
(102 puan) tarafından
Beşik salamaktan kollarim koptu içim geçiyor artık uyusa da uyusun artik 
0 oy
tarafından
Uyumuyoooreeeee gazını çıkardım bol bol inşallah uyur 
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Dün bir sürü yürüdük toprakla oynattim kalktığı saat 7 adalet mi bu ☹️
0 oy
tarafından
Bütün gece kalktım Allah razı olsun bir ara annem aldı yanına az da olsa uyudum 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 338 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 120 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 283 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 368 göst.
23 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu

380,167 soru

11,380,829 cevap

34,873 kullanıcı

...