0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Karnı aç ağlıyor emzirmek istiyorum memeyi almıyor çok ağlıyor gaz çıkarıyor afedersiniz osryor ama anlamadım ben niye ağlıyor bu kadar karnı aç normalde memeyi kavrayıp emmesi gerekiyor ama yok mama yi da ağlıyor almıyor 40 günlük 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç aylık ki canım 
tarafından
40 günlük
tarafından
Agzından gaz çıkaramıyor olabilir mi sütün gelyor mu benım sütüm yoktu sütüm gelmiyor diye sinirlenir ağlardı kzım
tarafından
Hiç çekmeye çalışmıyor ki
tarafından
Gazı olabilir o zman canım ya kıyamam ona ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç günlük canm
tarafından
40 gunlukmuş canım
tarafından
Saol sedoş ❤️Gazı vardır aşkm , bi banyo yaptır karnına masaj yap emzir uyusun canm
0 oy
(13,871 puan) tarafından
Gaz sancısı  çoktur ondan ememiyordur. Gazını çıkar hem emer hemde rahatlar. 
tarafından
Ama üstten de alttan da çıkarıyor
(13,871 puan) tarafından
Zorlanıyordur canim.  Ayaklarini falan sicak tut. Sirtini pışpışla.
tarafından
Pamukcuk ağrı ypiomuu
(13,871 puan) tarafından
Bilmem hiç olmadi benimki  ama mutlaka yapiyordur canim.
0 oy
(2 puan) tarafından
Memeyi ağzına alıp ememiyosa diline bi bak 
tarafından
Pamukcuk ağrı ypiomu
(2 puan) tarafından
Post sahibine yazacaktin galiba  benim kizim da öyle olmuştu dili pamukçuk olmuştu ondan ememedi
(2 puan) tarafından
Ağrı yapmaz z bence ama ememez
tarafından
Yok pamukçuk ağrı yapmaz emmegi zorlastirir
(2 puan) tarafından
Karni mi agriyo acaba bagiriyo mu
0 oy
tarafından
Şimdi sakin ol canım ve zeytinyağı ile güzelce karnını yağla temiz bez kat. Altını degistir.. odan çok sıcak sa havalandir az bişey. Bu sırada pispisla sırtına ayaklarını kendine doğru ittir çek ittir çek gazı için. İllakin bı sıkıntısı vardır. Nebilim belki kıyafeti bile onu rahatsız ediyordr canimm . Dikkat et ortalıkta bı salgın var belki burnu tikalidir sinir oluyordur ememeyimce
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Gazını zorlanarak çıkarıyor olabilir mi?
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Gaz sancisi vardie acsa bile gazdan dolayi emerken bogulacak gibi oldugundan memeyi iter karnina zeytinyagi ile masaj yap bacaklarini hareket ettir canm oyle tek gazla olmuyor buyuk insanlar gibi dusun bir kere yapinca yada iki kere uc kere bitiyor mu bebeklerde oyle iste
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Gaz sancısı  wardır canım  ne kadar  çıkarsalar da hep gazları oluyor yeni doğanların  bacaklarını  biseklek gibi  yapıp  iki bacağınida  karnına  doğru  cek  beklet  sürekli  bunu  tekrarla  2 3 dk sonra  yüz üstü yatırıp öyle  beklet  5 dk falan  karnına baskı oldukça çıkarır gazını 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 100 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 187 göst.
20 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 174 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 355 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,863 kullanıcı

...