0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Selamün aleyküm kızlar. Sosyal yardım bilgi sorgulamasinda hane yardımı hakkı olduğum yazıyor ama nasil yardım gıda veya para tutarı gibi biseh yazmıyor. PTT aradık ordada yatan bişey yok. Bilgisi olan var mı. Acaba nedir bu

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hc bir yardım alamadım ben bilmiyorum canım 
(20 puan) tarafından
Tamam canım sağol. Bende hiç yardım almadım çok başvurdum ama çıkmamıştı. Tesadüfen baktım hane yardımi hak sahibi yazıyor. İnşallah ihtiyacın varsa rabbim nasip etsin önce sana sonra bana
-Reklam-
0 oy
(711 puan) tarafından
Kuzum orda hanene yardim yatmissq veya başvuru yapmışsın orda gozukur
(20 puan) tarafından
Daha öncede başvuru yapmistim. Ama reddedildi yazıyordu başvurularımda. Bu baktığım yer sosyal yardım bilgi sorgulama. Bu zmana kadar bişey yazmamisti orda. Sadece ilkokuldayken annemin adıma aldığı şartlı eğitim ödemesi yazıyordu. İki gün önce hane yardımı olarak hak sahibi ismim yazıyor. Herhangi ücret veya ne yardımi belirtmemisler.
0 oy
(1,687 puan) tarafından
Ben başvurdum canım gıda yardımı hane yardımı bugün adam geldi sorular sordu gitti inşallah olumlu sonuçlanır kiraya 2500 dedim valla normalde buranın kirası o kadar kayinbabam diye 1200e verdi zaten durumu olanlara veriyorlar linç edilecem ama açlıktan olsende yardım etmiyorlar bizzat yaşadım maddi durumum sıkışık toplam elimize gelen para 4 bin kızımın maasiyla ee kira aidat faturalar yeme içme bebeğin sütü bezi onlara kira 1200 aylık gelir 4 bin dersen ooo çok güzel gecinirler diyorlar ama olmuyor gecinilmiyor eşimin sigortasida yok borç almış başını gidiyor bende 1200 Luk kiraya 2500 dedim normaldede o kadar dediğim gibi kayinbabam diye indirim yaptı
(20 puan) tarafından
İnşallah bir yardım çıkar canım. Haberli veya habersiz nasıl geliyorlar. Sayfa da sadece hak sahibi olarak adım yazıyor da. O kadar çok mutlu oldum ki. Ama PTT herhangi bişey çıkmadı. Ses seda yok öylece kaldım heyecanımla. İnşallah sanada olumlu dönüş yaparlar.
(1,687 puan) tarafından
İnşallah kuzum tüm yardıma ihtiyacı olanlara çıkar bekle canim habersiz geliyorlar benim sabah kapım çaldı acmayacaktim bilmiyordum kim sonra kalkıp bakayım dedim sosyal yardım dediler aniden habersiz geliyorlar canım eve habersiz gelecekler bilgin olsun eşim evde değil dersen gitmiyorlar kapıda soru sorup gidiyorlar eşin ne iş yaoiyor maaşı ne kadar ailede engelli birey varmı onun gibi sorular soruyorlar
(20 puan) tarafından
Anladım canım. Peki başvurudan kaç gün sonra geliyorlar tam

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 454 göst.
25 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 471 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde 04Ceylat (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nerosahmet (692 puan) tarafından soruldu