0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,850 puan) tarafından
Kızlar yaklaşık 4 ay önce doğum yaptım ve hala adet olmadım. Son on gündür falan geceleri aşırı terliyorum resmen ıslak uyanıyorum. Bikac gündür de gündüzleri ateş basmaya başladı. Bu gece terlemeleri beni çok hasta ediyor don vurmuş meyve gibi oluyorum tabiri caizse. Eşim cumartesi de çalıştığı için bebekle Dr a da gidemiyorum. 

Böyle durum basina gelen oldumu varmı bı çözümü Allah rızası için yardım edin çok bunaliyorum.

3 Cevaplar

0 oy
(4,159 puan) tarafından

Don vurmuş meyve ne ya Allah iyiliğini versin emi :D bilgim yok postun üstte kalsın bilen cevap verir insallah Rabbim şifa versin canım 

(1,850 puan) tarafından
Amin. Bende sesli güldüm ama çok kötüyüm.
(4,159 puan) tarafından
Göğsün ağrıyor mu peki canım hani mastit falan olunuyomuş o da ateş yaparmış ondan olmayasın
(1,850 puan) tarafından
Mastit değil ağrı yok.
Google amcaya sordum:) yoğun emzirme döneminde oluyormuş ama bı caresi varmi onu merak ettim
(4,159 puan) tarafından
Haa anladım canım bende daha o döneme gelmediğim için bilgim yok valla Allah yardımcın olsun
(1,850 puan) tarafından
Amin sağolasın
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Usutmus olmayasin
(1,850 puan) tarafından
Usuttugum için hasta oluyurum zaten. Ama ateş basmaları çok bunaltıcı
(1,253 puan) tarafından
Bende emzryrm hic ates basmasi fln yasamadim. Genelde şekerim düşüyor aciikiyorum :)
(1,850 puan) tarafından
Adet oldunuzmu peki . Menopoz benzeri bişey saniirm benimki adet oomadihim için ateş basıyor
(1,253 puan) tarafından
Bende 3 ay doğum yapali hala olmadim karnim kocaman şiş. Ama ateş basmiyo beni. Siz adet olacak olabilirsiniz hani adet oncesi olur ya boyle ateş basar tatli caniniz ceker falan
(1,850 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah
0 oy
(410 puan) tarafından
Ben de 6 ay oldu doğum yapalı adetle bi alakası var mı bilemedim ama emzirirken ben de sıcaklıyorum.terleme yok. Ama eğer çok kötü oluyorsan eşin bir gün izin kullansın hastaneye git.terini soğutursan hasta olursun
(410 puan) tarafından
Rabbim şifa versin.ihmale gelmez küçücük bebeğin var hasta hasta doğru düzgün bakamazsın.git mutlaka
(1,850 puan) tarafından
İki tanede okula giden kızlarım var çok şükür onların bana zararı yok ama yinede yedir içir ayakta kalmam lazım.sagolasin..
(410 puan) tarafından
Ay maşallah Allah bağışlasın.❤
(1,850 puan) tarafından
Belkide yaşın getirdiği şeyler büyük kızım 13 küçük 9 yaşında 39 yaşında 3.bebegi istedik bu yaşta doğum yaparsam bazı eksileri de olacak tabiki.
(410 puan) tarafından
Anladım.Rabbim şifa versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
0 oy
2 cevap 58 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
+1 oy
3 cevap 81 göst.