+1 oy
854 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından

Selam kızlar 

2 gün önce cocuğuma oynarken kazayla parmagı gözüme girdi.. inanilmaz bir acı hissetim.. düzerlir diye beklerken yok 3 gün olcak nerdeyse benim gözüm hala kızarık ve yanıyor.. nemlendirici damla kulanıyorum 1 saat kadar falan iyi gelio sonra yine yanmaya başlíyor.. bir gözüm kapalı geziyorum evde ya delircem.
Başka ne iyi gelebilir???

image

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Soğuk suyla yıka canım zamanla geçer 
-Reklam-
+1 oy
(4,171 puan) tarafından
3 gün olmus devam ediyor doktora gitmek dışında bir şey iyi gelmez doktora git canım muhakkak dokusuna bi zarar vermistir 
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Doktora gitmelisin gözün çizilmiş muhtemelen... Geçmiş olsun.
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Canim hastaneye bi git gister içinde birşey kalmasin
0 oy
tarafından
Doktora git canım annemin gözüne kirpik kaçtı uykuda çıkarmaya çalışmış çıkmamış neyse kalktı bana dedi uğraştım çıkaramadım sonra hastaneye gitti orda uğraştılar çıkarmadılar ilaç verdiler sonra göz uzmanı çıkardı bu sefer de çıkmazsa ameliyat etcez demişler altı üstü bi kirpik ama öyle değilmiş işte
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım.tirnagi çizmiştir ondan öyledir mikrop kapar bı doktora git mikrop kırıcı bisiler verir
0 oy
(119,509 puan) tarafından
oooff gecmis olsun
0 oy
tarafından
Canım çok geçmiş olsun doktora görün mutlaka . Bende yeğenimle oynarken yastık fırlatıyorduk birbirimize ben aldım kirlenti elimde çevirirken Laps diye sivri yeri gözümün içine girdi sonra gözüm aynı böyle oldu mikrop kapmış damla ve krem vermişti doktor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 489 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 200 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 382 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,328 soru

11,415,806 cevap

34,967 kullanıcı