0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Tecrübeli anneler sorum size 3 aylık bebek kısa kollu kıyafetler giyebilir mi üşür mu yani :ermm: ona göre Haziran temmuz için 3 6 aylik kıyafetleri kisakollu alacağım Nisan'da doğumum var inşallah ilk hafta

12 Cevaplar

0 oy
(4,171 puan) tarafından
Canım tecrübeli anne değilim bende senin gibiyim martta doğacak benim bebiş de ama bana herkes ilerisi için alma dedi yani yeni doğan alısverisini yap paranı koy kenara çocuk büyüyünce al gerisini diyo çünkü misal senin bebiş nisanda 3 aylık olacak ama belki iri Bi bebek olacak hızlı gelisecek ve sen onları giydiremeden 6 aylık olana geçmek zorunda kalacaksın yani bebeğin büyüme hızına göre almak daha mantıklı sen baştan normal yeni doğan alısverisini yap gerisini zamanla yap canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bulunduğun yere bağlı ben Antep'te doğurdum kızımı temmuz ayıydı kısa kollu atlet ve zibinlarla uyuturduk Ankara'ya geldik uzun kol giymeye basladik
0 oy
tarafından
Temmuzda doğum yaptım kızım sadece çıtçıtlı atlet ve bez ile duruyordu 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Benim bebeğim temmuzda doğdu canım. Evimiz çok sıcaktı kısa kollu giydirdim hep çünkü isilik oluyordu sıcaktan. Eviniz aşırı sıcak oluyorsa 3 aylık bebeğe giydirilebilir.
0 oy
(119,519 puan) tarafından
giyer usumez 30 35 derecrdd
0 oy
tarafından
İstanbul'dayaşıyorum Kızım beş aylıkken yani temmuz ağustos aylarında yarım kollu sıfır kollu Zıbın hava durumuna göre hep giydiriyordum kısa kısa
0 oy
(7,935 puan) tarafından
canım haziran temmuzda kısa kollu giyebilir .Ama ay olarak alma küçük gelebilir.Benim oğlum 3aylıkken 6aylık kıyafeti giydiriyordum .3aylıkken 3aylık  kıyafeti küçük geliyordu.Paranı koy kenara çocuğun büyüklüğüne göre al.
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Yani yenidogdu için ben uzun kollu tercih ettim 3 aylıkken temmuz ayıydı zıbın giyiyordu 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
27 temmuzda doğdu doğunca bile giydirmedi ebeler hastane çıkışı ni. 2 ay çıtçıtlı badi ile yattı nerdeyse alt bile giydirmedim 

Seninkide giyer kısa kollu kıyafetleri
0 oy
(410 puan) tarafından

Yani o zaman için şimdiden almana gerek yok aslında sonuçta bebeğinin beden aralığı o zaman aynı olmayabilir.ben o hataya düştüm Allahtan çol bişey almamıştım ama çok severek beğenerek aldıklarımı doğru düzgün giydiremedim. Ama alacaksan da  3-6 6-9 ay olarak al ki giydirebilesin.çabuk büyüdükleri için beden küçük gelebiliyor bazen.Sağlıkla al kucağına<3

0 oy
tarafından
Hangi şehirde oturuyorsun cnm. İç Anadolu ise yazın bile serin ben çocuğuma yazlık hiç giydiremedim Haziran'da doğmasına rağmen. 
0 oy
tarafından
Ben kırkı çıktıktan sonra giydirdim cnm oğlum 10 Nisan'da doğdu ❤️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 96 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 245 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.