0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar kereviz aldım daha önce hiç yapmadm. Nasıl pişircem bilmiyom:) bana güzel lezzetli bir tarif verir misimiz? Bebeğim hastaa ona şifa olsun 

6 Cevaplar

0 oy
(44,652 puan) tarafından

Bı kez yedim hiç benlik değil kokusu tadı ben yapmadım başkasında yemiştim bı çatal aldım zaten sondu  benim icin:D

(446 puan) tarafından
Ayy banada patates diye kakalamişti babaannem anam o neydi oyle tovbe yarrabbim
(44,652 puan) tarafından
Ahahahaha
-Reklam-
0 oy
(119,313 puan) tarafından

ben boyle yapiyotum cok saglikli bi sebze 
0 oy
(933 puan) tarafından
Ben salatasını yapıyorum çok güzel oluyor ama hiç pişirmedim
0 oy
(800 puan) tarafından
Havuç maydanoz pirasa patates ile  kerereviz çorbasi yaparim.

Rendeler limon tuz zeytin yağ ile salata yaparim

Yine ayni şekil yogurtlarim. 
0 oy
(82 puan) tarafından
Etli mi etsiz mi nasıl yapacaksın bilmiyorum ve ben genelde duduklude yapıyorum ama normal tencerede de tarif aynı önce kereviz patates havuç limon ve tabi ki soğan soğanı çeviriyorum bsonra havucu atiyorum biraz öyle çeviriyorum soğanlar iyice oluyo sonra kerevizle patatesi atiyorum kereviz sapları varya onlarında taze olanları seçip yıkıyorum içine knlardan da doğuyorum biraz sonra limonun suyuna ve malzemelere göre bir ya da yarım limon suyu sıkıyorum tuz ve karabiber atiyorum üstüne de uzerini gecmicek kadar dan biraz daha az su koyuyorum düdüklü olduğu için tabi ben böyle koyuyorum sonra düdüklü tısladiktan sonra 20 dk da pişmiş oluyo aynı şekilde tencere de de yapabilirsin etli yaparsan da en  baştan eti kavuruyosun kara bi suyu var ya o çıkana kadar onu döküyorum sonrs soğan havuç vs vs aynı işlem yani ve en sevdiğim yemeklerdendir hem sağlıklı hem çok leziz afiyet olsun:)
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Bir tek portakallı kereviz yiyebiliyorum ben diğer türlüsü hiç bana hitap etmiyor. Oğlum da bir iki kaşık yiyor onu çok şükür diyorum :) kendileri sebze yemediği icin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 245 göst.
16 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 163 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 167 göst.
20 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,748 soru

11,368,154 cevap

34,850 kullanıcı

...